ارزانترین نرم افزار حسابداری | معرفی برنامه‌های حسابداری ارزان و امکانات آن‌ها

زمان مطالعه این مقاله: 9 دقیقه

ارزانترین نرم افزار حسابداری باعث کاهش بیشتر هزینه‌ها خواهد شد، اما با این حال باید به امکانات آن نیز توجه کنید. نرم افزارهای حسابداری محک با کمترین هزینه‌ها و بالاترین امکانات برای انجام کلیه اموری حسابداری و مالی در دسترس عموم قرار گرفته است. نسخه‌های مختلفی از برنامه حسابداری برای انواع کسب و کارها با سطوح مختلف را می‌توانید از سایت محک خریداری کنید.

فهرست مطالب

استخدام حسابدار با کم‌ترین حقوق

انجام امور حسابداری همیشه برای شرکت‌ها گران تمام می‌شود، و به همین خاطر همیشه سعی می‌کنند حسابداران تازه کار را استخدام کنند تا هزینه‌های این بخش را کاهش دهند. اما همین امر باعث ضرر و زیان بیشتری خواهد شد، زیرا حسابدار مبتدی به این امور آشنایی کامل ندارد، و همیشه شرکت را با مشکلات فراوانی روبرو می‌کند. در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان، امور حسابداری توسط حسابداران کاملا مجرب و حتی‌الامکان با نرم افزارهای حسابداری تخصصی انجام می‌شود. با این حال خرید این نرم افزارها نیز دارای معایب زیادی از جمله هزینه بالا است. در ادامه با چند نرم افزار کاربردی و مزایا خرید ارزانترین نرم افزار حسابداری آشنا خواهید شد.

کاهش هزینه‌ها با نرم افزارهای حسابداری

کاهش هزینه‌ها با نرم افزارهای حسابداری

همانطور که گفته شد حسابداری امری پر هزینه است، و در اکثر کشورهای جهان، حسابداران درآمد بسیار بالایی دارند. بهترین راه برای کاهش میزان هزینه‌های این بخش، و افزایش دقت در امور حسابداری، استفاده از نرم افزارهای حسابداری تخصصی است. امور حسابداری با دلیل پیچیدگی و حساسیتی که دارد، نیازمند انجام شدن توسط تیمی از متخصصین را دارد. با داشتن نرم افزار حسابداری می‌توان از خطاهای انسانی و اشتباهات محاسباتی جلوگیری کرد.

البته پیدا کردن ارزانترین نرم افزار حسابداری که بتواند کلیه این امور را به بهترین نحو احسن انجام دهد نیز خود دشواری‌هایی دارد. بسیاری از نرم افزارهای حسابداری هزینه اشتراک بالایی دارند، و در عین حال استفاده از آن‌ها سخت خواهد بود، و نیاز به آموزش خواهند داشت. این برنامه‌ها در صورتی کاربردی خواهند بود که علاوه بر سهولت در استفاده، هزینه زیادی نیز نداشته باشند، و در این صورت امکان کاهش هزینه‌های بخش حسابداری وجود خواهد داشت.

به عنوان مثال با یک نرم افزار حسابداری، می‌توان کار تیمی متشکل از 10 حسابدار را همزمان انجام داد. محاسبه حقوق، تهیه گزارشات حسابداری، رسیدگی به دارایی‌ها و درآمدها، دسترسی به تحلیل‌های مالی، ثبت اسناد مالی و بررسی آینده مالی شرکت همه از مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری است. هرچند خود این برنامه‌ها هزینه‌های حسابداری را کاهش می‌دهند، اما خرید ارزانترین نرم افزار حسابداری نیز به دغدغه‌ای برای صاحبان کسب و کار تبدیل شده است.

البته لازم به ذکر است که حسابداری تنها مربوط به شرکت‌ها و کارخانه‌ها نخواهد شد، و بسیاری از اصناف نیز نیاز به داشتن برنامه‌های حسابداری ارزان قیمت خواهند داشت. به عنوان مثال در بحث اداره فروشگاه، داشتن ارزانترین نرم افزار حسابداری باعث خواهد شد تا علاوه بر افزایش رضایت مشتری، در بحث انبارگردانی و فروش نیز سرعت بسیار بالا رود، و دقت مدیریت افزایش پیدا کند.

نرم افزارهای حسابداری را گران نخرید

یافتن ارزانترین نرم افزار حسابداری امر پیچیده‌ای نیست، و با بررسی قیمت‌های این دسته از برنامه‌ها و امکانات آن‌ها به راحتی بهترین نرم افزار در این زمینه را پیدا خواهید کرد. یکی از اصلی‌ترین نکاتی که باید در هنگام خرید به آن دقت کنید، قیمت پایین این برنامه‌ها است. بالا بودن قیمت همیشه نشان از کیفیت بالا و کاربردی بودن نیست. به عنوان مثال شرکت حسابداری محک با تولید ارزانترین نرم افزار حسابداری توانسته رضایت مشتریان بسیاری را جلب کند. برنامه‌های محک به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری در بازار شناخته می‌شوند، که در عین حال بهترین امکانات مورد نیاز حسابداری را فراهم کرده است. این شرکت با انجام تحقیق توانسته نرم افزارهای خود را بهبود ببخشد، و برنامه‌ای طراحی کند که در عین سادگی، تمام نیازهای حسابداری را رفع کند.

نرم افزارهای حسابداری محک با هزینه اشتراک سالانه بسیار پایین، و دارا بودن قابلیت‌های مختلف می‌تواند نیاز شما از خرید چندین برنامه را از بین ببرد. به عنوان مثال در بسیاری از نرم افزارها، تنها امکان انجام امور حسابداری پایه وجود دارد، و برای محاسبه حقوق و دستمزد، و یا انجام امور انبارگردانی، نیاز به خرید برنامه‌های جداگانه خواهید داشت. علاوه بر این، در دسترس بودن این برنامه‌ها در سطوح مختلف، می‌تواند نسبت به کاهش هزینه‌ها با حذف امکانات اضافی اقدام کند. خرید ارزانترین نرم افزار حسابداری دیگر یک دغدغه نیست، و تمامی نیازهای شما توسط محک پاسخ داده خواهد شد.

معرفی ارزانترین نرم افزار حسابداری و فروشگاهی محک

همانطور که گفته شد، برنامه‌های شرکت محک، به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری در بازار معروف شده است، و هزینه آن نسبت به امکانات این برنامه‌ها سنجیده می‌شود. شرکت محک با داشتن چندین نسخه برنامه حسابداری در سطح‌های تخصصی تا عمومی، نیاز تمامی کسب و کارها را بر طرف کرده است. از طریق سایت این شرکت، امکان خرید این نرم افزارها وجود دارد، و می‌توانید امکانات آن‌ها را مقایسه کنید.

شرکت محک به دلیل خلاقیت و نوآوری در زمینه حسابداری مدرن، توانسته تاکنون جوایز بسیار زیادی از جمله تندیس مدیران خلاق 2013، تندیس همایش نام آوران دانش و فناوری کشور، تندیس فعالین حوزه جهاد اقتصادی، تندیس برترین شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و غیره را کسب کند. در ادامه این مقاله به معرفی برخی از نرم افزارها و افزونه‌های این شرکت خواهیم پرداخت.

ارزانترین نرم افزار حسابداری شرکتی

یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری شرکتی در ایران، متعلق به شرکت محک است. این برنامه با داشتن دو مدل عمومی و تجاری، در سطوح مختلف در دسترس همگان قرار گرفته است. بدون شک می‌توان گفت که این برنامه، ارزانترین نرم افزار حسابداری شرکتی است، که دارای قابلیت‌های بسیار زیادی است. از امکانات این برنامه می‌توان به قابلیت انجام عملیات بازرگانی، عملیات حسابداری مالی، عملیات انبارداری، محاسبه حقوق و دستمزد و امکان ثبت اسناد و دارایی‌ها و غیره اشاره کرد.

این برنامه علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های حسابداری، دقت حسابداران را نیز افزایش خواهد داد، و کلیه امور حسابداری که تا پیش از این زمان‌بر بوده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توان انجام داد. بخش‌های اصلی این نرم افزار به شرح زیر هستند:

 • بخش اموال و دارایی‌ها
 • بخش هزینه‌ها
 • بخش درآمد
 • بخش تعهدات
 • بخش دارایی‌های نقدی
 • بخش محاسبه حقوق و دستمزد کارمندان

کلیه این امکانات در صورت درخواست، به صورت کامل در دسترس قرار خواهد گرفت، و نیاز به پرداخت هزینه‌های دوباره برای آن‌ها نیست. برنامه حسابداری شرکتی محک به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری شرکتی می‌تواند فرآیند حسابداری را بسیار آسان‌تر کند. همچنین با اضافه کردن افزونه‌های مختلف به این نرم افزار، دسترسی و امکانات بیشتری در اختیار مدیران شرکت قرار خواهد گرفت.

اصلی‌ترین نیاز هر شرکت، تصمیم گیری مدیران مجموعه بر اساس فعالیت‌های اقتصادی آن است، و در صورتی که گزارشات مالی شرکت تکمیل و بدون نقص نباشد، ممکن است دچار ضررهای بسیاری شوند. یکی از نکاتی که این برنامه را از سایر نرم افزارهای حسابداری متمایز می‌کند، ارائه گزارشات مختلف مالی به شیوه‌ای است که کاملا حرفه‌ای و بدون ابهام باشد.

ارزانترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

ارزانترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

داشتن نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای مدیریت بهتر کسب و کار کاملا ضروری است. البته در خرید ارزانترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی باید دقت داشته باشید، و تاکنون بهترین برنامه در این زمینه متعلق به شرکت محک بوده است. استفاده از این نرم افزارها مزایای بسیار زیادی خواهد داشت و از اصلی‌ترین مزیت آن می‌توان به بیشتر شدن مشتریان فروشگاه اشاره کرد. شیوه سنتی اداره فروشگاه مشکلات بسیاری دارد، و مهم‌ترین مشکل را می‌توان به طولانی شدن زمان فروش اشاره کرد. با متصل کردن نرم افزار حسابداری به ابزارهای مختلف، به راحتی می‌توان در زمانی کوتاه لیستی بزرگ از کالا را ثبت کرد و به فروش رساند. همچنین در بخشی از این نرم افزارها امکان مشاهده موجود کالا، گزارشات مربوط به دوره‌های مالی گذشته و انجام امور بازاریابی اشاره کرد. در حال حاضر بهترین نرم افزار دربا متصل کردن نرم افزار حسابداری به ابزارهای مختلف، به راحتی می‌توان در زمانی کوتاه لیستی بزرگ از کالا را ثبت کرد و به فروش رساند. همچنین در بخشی از این نرم افزارها امکان مشاهده موجود کالا، گزارشات مربوط به دوره‌های مالی گذشته و انجام امور بازاریابی اشاره کرد. در حال حاضر بهترین نرم افزار در این زمینه متعلق به شرکت محک است که قابلیت‌های فراوانی دارد و به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی شناخته شده است. این نرم افزار در دو مدل تجاری و عمومی برای تهیه در سایت موجود است.

بررسی نرم افزار حسابداری فروشگاهی محک

مهم‌ترین ویژگی مورد نیاز هر برنامه حسابداری، انجام امور مالی به شکلی است که اشتباه در آن وجود نداشته باشد. نرم افزار فروشگاهی محک علاوه بر این قابلیت، امکان انجام امور انبارگردانی، تولید و چاپ بارکد، استفاده از بارکد خوان، ارائه گزارش‌های روزانه و فصلی، محاسبه حقوق و دستمزد، ارسال پیامک تبلیغاتی، ارسال پیامک‌های گزارش به مدیر و بررسی میزان فروش و پیش بینی بودجه را دارد. یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی محک، داشتن بخش انبارگردانی بسیار حرفه‌ای است. در این بخش می‌توانید به موجودی کالا و میزان فروش هر دسته از کالاها پی ببرید.

همچنین امکان پیش بینی فروش یک کالا نسبت به فروش‌های گذشته نیز وجود دارد.علاوه بر این، با استفاده از افزونه‌های مختلف می‌توانید چند شعبه را همزمان به یکدیگر متصل کنید، تا از یک انبار کلی بتوانید استفاده کنید، و موجودی کالا بر اساس تمامی شعبه‌ها سنجیده شود. همچنین به دلیل پایین بودن هزینه خرید این برنامه، از آن به می‌توان به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی یاد کرد.

ارزانترین نرم افزار حسابداری تولیدی

یکی دیگر از خدمات بسیار با ارزش شرکت محک، ارائه ارزانترین نرم افزار حسابداری مناسب شرکت‌های تولیدی است. شرکت‌ها و کارخانه‌های تولید محصولات، سیستم مدیریت بسیار پیچیده‌ای دارند، زیرا علاوه بر نیاز به تکمیل بودن دائم موجودی کالا، نحوه محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات نیز در آن بسیار مهم است. تولید در این مجموعه‌ها معمولا به صورت چند مرحله‌ای است، و در هر مرحله نیاز خواهد بود که هزینه‌های تولید به شیوه‌ای خاص محاسبه شود.

نرم افزار حسابداری تولیدی شرکت محک، با داشتن قابلیت‌های بسیار زیاد، می‌تواند نیاز شما از خرید چندین برنامه مجزا را از بین ببرد. این برنامه نیز مانند تمام نرم افزارهای حسابداری محک در دو مدل عمومی و تجاری به نسبت بزرگی  و میزان فعالیت کسب و کارها در دسترس قرار گرفته است. در مدل عمومی این نرم افزار 3 سطح وجود دارد، و مدل تجاری با پنج سطح امکاناتی مختلف برای شرکت‌های بزرگ و هلدینگ‌های تجاری مناسب است.

بررسی ویژگی‌های نرم افزار حسابداری تولیدی محک

نرم افزار تولیدی محک قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که از اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به داشتن فرمول محاسباتی بهای تمام شده کالا در هر مرحله اشاره کرد. این قابلیت نرم افزار محک را از دیگر برنامه‌ها متمایز می‌کند، و امکان دریافت گزارش از هر مرحله تولیدی نیز در آن وجود دارد.

همچنین امکان محاسبه حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان، انجام امور بازرگانی، عملیات‌های حسابداری مالی، داشتن بخش فروش مجزا و مناسب برای ویزیتور اشاره کرد. علاوه بر این بخش انبارداری تکمیلی این نرم افزار به صورتی ارائه شده است که نیاز به استفاده از برنامه‌های دیگر را به صفر می‌رساند.

از سایر ویژگی‌های این برنامه می‌توان به امکان ثبت ضایعات، برآورد هزینه‌های مواد اولیه، محاسبه سود مرحله‌ای، ارائه گزارش‌های مختلف برای مدیران و کارمندان اشاره کرد. البته مهم‌ترین خصوصیت این نرم افزار، این است که از آن به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری تولید می‌توان یاد کرد.

شرکت محک در زمینه تولید نرم افزار حسابداری تولیدی با سابقه طولانی خود بسیار موفق عمل کرده است، و هر ساله با بررسی پیشنهادات شرکت‌های تولیدی در رابطه با نیازهای آن‌ها نسبت به قابلیت‌های این برنامه‌ها، نسبت به افزایش امکانات و تولید نسخه‌های جدید اقدام می‌کند.

ارزانترین نرم افزار حسابداری مخصوص اصناف مختلف

همانطور که گفته شد، بحث حسابداری تنها مختص شرکت‌ها و تولیدی‌ها نیست. بسیاری از فروشگاه‌ها با تغییر سیستم کاری خود توانسته‌اند سود خود را چندین برابر کنند، و مشتریان را بیش از پیش راضی نگه دارند. یکی دیگر از خدمات ارزشمند شرکت محک، تولید ارزانترین نرم افزار حسابداری و برنامه فروشگاهی است که برای اصنافی خاص طراحی شده‌اند.

ارزانترین نرم افزار حسابداری مخصوص اصناف

این برنامه‌ها با داشتن ویژگی‌های مختلف مانند واحد فروش اختصاصی، قابلیت‌های اختصاصی برای هر صنف، دسته بندی‌های مختلف و غیره، توانسته‌اند بسیار موفق عمل کنند، و کار اصناف را راحت‌تر کرده‌اند. به عنوان مثال برنامه‌ای برای صنف موبایل فروشی طراحی شده است که واحد اختصاصی آن بر اساس کالاهای این صنف در نظر گرفته شده است. همچنین در دسته بندی کالا می‌توان از خصوصیات و مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری استفاده کرد. یا در بحث فروشگاه‌های پوشاک، واحد فروش بر اساس پوشاک مشخص می‌شود، و دسته بندی در اینجا بر اساس جنس و رنگ مطرح است.

این برنامه‌ها با مشاوره با متخصصین و فعالین صنف‌های مختلف طراحی شده‌اند و هدف اصلی از ساخت آن، ارائه ارزانترین نرم افزار حسابداری برای مشاغل مختلف بوده است. در ادامه با چندی از این نرم افزارها و ویژگی‌های آن‌ها با صورت کامل آشنا خواهید شد.

نرم افزار حسابداری مناسب صنف موبایل

این نرم افزار با تحقیق درباره نیازهای صنف موبایل و قطعات جانبی آن طراحی شده است، و امکانات بسیار زیادی را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می‌دهد. علاوه بر امکان انجام کلیه امور حسابداری، در بخشی از این نرم افزار می‌توان به انجام فرایندهای تعمیر نیز پرداخت. داشتن سامانه تعمیرات و خدمات به شما اجازه می‌دهد که سفارشات را به راحتی پیگیری کنید، و از موجودی قطعات مورد نیاز خود اطلاع داشته باشید.

علاوه بر این‌ها، بر اساس قوانین صنفی کشور، فعالان این حوزه باید یک صندوق مکانیزه فروش به اداره دارایی معرفی کنند. با استفاده از صندوق‌های محک، که مورد تایید اداره دارایی است، به راحتی فاکتورهای خود را ثبت کنید، و گزارشات مورد نیاز خود را در هر زمان که نیاز داشتید مشاهده کنید.

نرم افزار حسابداری مناسب صنف موبایل

از سایر ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به امکان ثبت و فروش کالا به وسیله بارکد، قابلیت مشاهده موجودی انبار و انبارگردانی، دسته بندی کالاها بر اساس مشخصات فیزیکی و فنی، امکان تخصیص اعتبار به مشتریان ثابت، امکان ارائه پنل‌های ویزیتوری، و بررسی سود و بهای تمام شده کالا و خدمات اشاره کرد. با توجه به امکانات این نرم افزار به نسبت قیمت آن، بدون شک ارزانترین نرم افزار حسابداری مناسب صنف موبایل را می‌توانید از سایت محک خریداری کنید.

نرم افزار حسابداری مناسب صنف لوازم آرایشی و بهداشتی

یکی دیگر از اصنافی که وجود برنامه حسابداری اختصاصی برای آن بسیار ضروری است، صنف فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این صنف به دلیل وجود کالاهای بسیار و نیاز به دسته بندی بر اساس نوع مواد آرایشی و بهداشتی، داشتن یک برنامه حسابداری مناسب این صنف مزیت به حساب می‌آید. البته یافتن ارزانترین نرم افزار حسابداری مناسب این صنف کار دشواری است. بسیاری از شرکت‌های حسابداری برنامه‌هایی مناسب فروشگاه‌هایی که در کشور بسیار بیشتر هستند تولید می‌کنند.

برنامه حسابداری صنف آرایشی و بهداشتی محک با ارائه بهترین امکانات موجود، توانسته به نیازهای این صنف به خوبی پاسخ دهد. از امکانات این برنامه می‌توان به ثبت ویژگی‌های مختلف کالا، امکان استفاده به عنوان صندوق فروشگاهی، تهیه گزارشات مختلف و بررسی موجودی کالا اشاره کرد.

همچنین علاوه بر این امکانات، امکان استفاده از بارکد خوان، چاپ لیبل و بارکد، ثبت تاریخ انقضای کالای، اعمال طرح‌های تشویقی، تعیین کالاهای پر فروش و کم فروش برای رسیدگی بیشتر، و همچنین اتصال به استندهای فروشگاهی برای خرید توسط مشتری نیز در این برنامه وجود دارد.

علاوه بر این‌ها، با نصب افزونه بازارا، امکان فروش آنلاین نیز با کسر خودکار از موجودی وجود دارد، و به این صورت موجودی انبار همیشه صحیح خواهد بود. به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری موجود، امکانات این برنامه به هیچ عنوان با دیگر برنامه‌های حسابداری قابل مقایسه نیست، و شرکت محک توانسته رضایت مشتریان زیادی را در این رابطه جلب کند.

ارزانترین نرم افزار حسابداری مناسب صنف فروشندگان آجیل و خشکبار

برنامه حسابداری برای صنف فروشگاه آجیل و خشکبار یکی دیگر از نرم افزارهای محک است که به صورت اختصاصی طراحی شده است. با وجود اینکه این برنامه به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری صنفی در نظر گرفته می‌شود، امکانات آن در هیچ برنامه‌ای قابل مشاهده نیست. از قابلیت‌های این برنامه حسابداری می‌توان به امکان اتصال به ترازو‌های دیجیتال، ثبت قیمت‌های مختلف برای یک نوع کالا، ارائه گزارش‌های مالی و موجودی، و امکان اتصال به مانیتور دوم برای نمایش به مشتری اشاره کرد.

علاوه بر این، صنف آجیل و خشکبار نیز وابسته به تاریخ انقضای کالا است. در ثبت کالا می‌توان تاریخ انقضای دقیق هر کدام را قید کرد تا در برنامه از کالاهای رو به انقضا نیز بتوان اطلاع پیدا کرد. از دیگر ویژگی‌های این برنامه حسابداری می‌توان به امکان تعریف فرمول وزنی برای فروش، امکان رند کردن فاکتور به صورت خودکار، تعریف کاربران با سطح دسترسی مختلف، تعریف چند صندوق به صورت همزمان، تولید و چاپ بارکد و امکان اتصال به دستگاه‌های تبلیغاتی اشاره کرد.

نکاتی که هنگام خرید نرم افزار حسابداری ارزان باید دقت کنید

علاوه بر توجه به میزان هزینه برای خرید ارزانترین نرم افزار حسابداری مناسب با کسب و کار خود، به نکات دیگری نیز باید توجه کنید، تا برنامه‌ای کاربردی تهیه کنید. در ادامه به بررسی نکاتی مهمی که در هنگام خرید باید مد نظر داشته باشید خواهیم پرداخت.

 • به غیر از هزینه نرم افزار، امکانات آن را نیز بررسی کنید
 • پایین بودن هزینه نباید باعث فروش خدمات اصلی به صورت جداگانه شود
 • ارزان بودن مبنی بر نداشتن پشتیبانی در استفاده از نرم افزار نیست. شرکت تولید کننده باید پشتیبانی از برنامه را به صورت کامل فراهم کند
 • امکان یکپارچه سازی با برنامه‌ها و افزونه‌های مختلف به عنوان یک مزیت به حساب می‌آید
 • ساده بودن شیوه کاربری در برنامه بسیار مهم است. برنامه‌ای که نیاز به آموزش طولانی داشته باشد برای فروشگاه مناسب نیست
 • مناسب بودن برای صنفی که قرار است برنامه در آن استفاده شود

شرکت محک با ارائه ارزانترین نرم افزار حسابداری در تمامی اصناف‌ها و مشاغل، توانسته به خوبی عمل کند، و برنامه‌هایی تولید کند که نیاز هر کسب و کاری را برآورده کند. علاوه بر برنامه‌های حسابداری عمومی و تجاری، نسخه‌هایی برای حسابداری شخصی نیز در سایت محک در دسترس قرار گرفته است، که امکان دانلود آن به صورت رایگان وجود دارد.

خرید نرم افزارهای حسابداری با پشتیبانی دائم

شرکت محک با بررسی نیازهای اساسی کسب و کارهای مختلف، و با گرفتن مشاوره از حسابداران مجرب داخلی، به نیاز هر کسب و کاری برای مدیریت و انجام امور حسابداری آشنا است، و بر همین اساس برنامه‌های حسابداری مختلفی ساخته است. علاوه بر این‌ها، کلیه نرم افزارها با پشتیبانی کامل در دسترس خریداران قرار خواهند گرفت، و آموزش این برنامه‌ها توسط نمایندگی محک انجام خواهد شد.

نرم افزارهای محک به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری موجود در ایران شناخته می‌شوند، و به نسبت هزینه‌های آن، امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. در سایت محک می‌توانید کلیه محصولات این شرکت را مشاهده کنید، و امکانات آن را با یکدیگر مقایسه کنید. همچنین در سایت محک امکان دریافت مشاوره از کارشناسان به صورت آنلاین نیز وجود دارد.

جدول لیست قیمت انواع نرم افزار حسابداری محک

سطح یک کد ۲۰۱

۲,۴۸۷,۰۰۰ تومان
۲,۴۸۷,۰۰۰ تومان

سطح دو کد ۲۰۲

۳,۲۸۷,۰۰۰ تومان
۳,۲۸۷,۰۰۰ تومان

سطح سه کد ۲۰۳

۴,۷۸۷,۰۰۰ تومان
۴,۷۸۷,۰۰۰ تومان

سطح چهار کد ۲۰۴

۵,۵۸۷,۰۰۰ تومان
۵,۵۸۷,۰۰۰ تومان

شـرح

 • اطلاعات بیشتر

   

  عملیات بازرگانی (خرید، فروش و ویزیتوری، امکان تعریف چند ویزیتور، دریافت و پرداخت نقد، انواع حواله و چک، عملیات چکهای دریافتی و پرداختی، چند انباره، حواله بین انبار ها، امکان ورود کالاها و اشخاص از اکسل، گزارش انبار و گردش انبار، امکان ثبت تخفیفات گروهی، تعریف سقف اعتبار اشخاص، امکان تبدیل فاکتورهای خرید و فروش به یکدیگر، امکان ثبت طرح های تشویقی فروش جهت اعمال اتوماتیک تخفیفات و اشانتیون با شرایط مختلف در نرم افزار ) + امکانات سری عمومی

   

 • اطلاعات بیشتر

  سایر امکانات ( انواع تخفیفات فروش، تاریخ انقضا کالا،گزارشات نموداری، خروجی Excel، PDF،JPG، word، گزارش سود بر اساس یک یا گروهی از کالاها و اشخاص، ثبت اطلاعات شرکا و سهامداران ، گزارش گردش اشخاص به تفکیک عملیات )

  عملیات حسابداری مالی ( تعریف کدهای حسابداری، ثبت اسناد افتتاحیه و اختتامیه، ثبت سند دستی، مرتب سازی و تجمیع اسناد، ترازهای آزمایشی دو و چهار و شش ستونی، دفاتر روزنامه کل و معین و تفضیلی، ترازنامه و سود و زیان اول دوره، پایان دوره و لحظه ای، امکان نمایش کدینگ به صورت مجزا و درختی ، امکان مرور حساب ها در قسمت های مختلف، ثبت گروهی اسناد حسابداری، امکان طراحی گزارشات سود و زیان و تراز نامه)

 • اطلاعات بیشتر

  انبارداری تکمیلی (حواله و رسید انبار، سیستم سفارشات، انبارگردانی ، نمایش خلاصه کاردکس کالا ها ) ، گزارش موجودی کالا به تفکیک انبار

 • اطلاعات بیشتر

  سیستم حقوق و دستمزد ( ثبت پرونده کامل کارمندان، ثبت حکم کارگزینی، محاسبه و صدور فیش حقوقی، خواندن فایل خروجی اکسل خلاصه کارکرد از نرم افزارهای دستگاه های حضور و غیاب، محاسبات خروجی دیسکت بیمه، دارایی و بانک)

 • اطلاعات بیشتر

  چاپ و تولید بارکد (چاپ بارکدهای مختلف کالا و اموال، چاپ با پرینترهای مختلف، امکان طراحی لیبل بارکد دلخواه با درج نام، قیمت و کد)

 • اطلاعات بیشتر

  حسابداری مالی تکمیلی (تفضیلی یکتا (Unique Code)، صورتهای مالی ، امکان طراحی گزارشات سود، زیان و ترازنامه به صورت دلخواه، ثبت گروهی اسناد حسابداری)

 • اطلاعات بیشتر

  امکانات صنفی (ثبت همزمان چندین فاکتور ، دسته بندی و برچسب گذاری کالا ها و اشخاص، امکان تعریف کالاهای دو واحدی، ثبت سریالی کالاها و گزارشات سریالی، ثبت جزئیات کالاها اعم از رنگ و سایز و طاقه (برای اصناف پارچه، پوشاک، کفش و ...)، فروش بارکدهای وزنی (مناسب برای اصناف خواربار، مواد پروتئینی، شیرینی فروشی ها و ...)، ثبت طول و عرض و تعداد برای کالاهای مترمربع (مناسب برای اصناف شیشه، کاشی، سنگ و ...، تاریخ انقضا کالا)

سری تجاری حسابداری فروشگاهی

 • عملیات بازرگانی

 • سایر امکانات و عملیات حسابداری مالی

 • انبارداری تکمیلی

 • سیستم حقوق و دستمزد

 • چاپ و تولید بارکد

 • حسابداری مالی تکمیلی

 • یک شرکت مضاعف

سطح یک کد ۳۰۱

۷۸۷,۰۰۰ تومان
۷۸۷,۰۰۰ تومان

سطح دو کد ۳۰۲

۱,۲۸۷,۰۰۰ تومان
۱,۲۸۷,۰۰۰ تومان

سطح سه کد ۳۰۳

۱,۶۸۷,۰۰۰ تومان
۱,۶۸۷,۰۰۰ تومان

شـرح

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات بازرگانی:

  (خرید، فروش، برگشت از خرید و فروش، پیش فاکتور، پرینت فاکتور فروش، فیش پرینتر، تنظیمات پرینت، پرینت فاکتور رسمی، انواع گزارشات از فاکتور، ثبت فاکتور به صورت نقدی و نسیه، تعریف سقف اعتبار اشخاص ، هشدار کمتر بودن قیمت فروش از خرید، فی فروش بر اساس درصدی از خرید، تعریف سطوح قیمتی تا دو سطح ، تخفیفات سطری کالاها ، قالب های مختلف پرینت در فاکتور فروش، امکان ثبت دریافت و پرداخت در برگشت از خرید و برگشت از فروش )

  عملیات خرانه داری :

  (ثبت عملیات دریافت به صورت نقد، چک و کارت خوان، دریافت و پرداخت، عملیات چکهای دریافتی و پرداختی، امکان اتصال به پوز بانکی)
 • اطلاعات بیشتر

  گزارشات پایه ای (گردش اشخاص، صندوق، بانک، درآمد و هزینه، سود و زیان و ترازنامه، موجودی کالا، کاردکس کالا، گزارشات نموداری، گزارش انبار و گردش انبار، گزارش سود بر اساس یک یا گروهی از کالاها یا اشخاص، گزارش سابقه خریدار و وضعیت کالا در حین ثبت فاکتور فروش )

  امکانات پایه ای (دسترسی سریع به بخش های مختلف برنامه (منوی جادویی)، چاپ چک، یادآوری چکها، فاکتورها و یادداشت ها، راس گیری از چک ها و حساب اشخاص، پشتیبان گیری از اطلاعات و ایجاد رمز روی فایل پشتیبان، بستن آسان سال مالی توسط کاربر، دفترچه تلفن، خروجی Excel، PDF،JPG، word، اخبار لحظه ای (قیمت ارز و طلا، اخبار سیاسی، اقتصادی و ... )، ترکیب و کپی فاکتورها، کپی سطر در فاکتورها، چاپ فیش خواباندن چک به حساب ، امکان جابجایی قفل دیجیتال بر روی سیستم دیگر (فعال سازی مجدد)

 • اطلاعات بیشتر

  ارائه کلیه خروجی های مورد تایید اداره دارایی (محاسبه مالیات بر ارزش افزوده (VAT)و خروجی فایل گزارش خرید و فروش فصلی اداره مالیات) ، امکان تبدیل واحد ریال به تومان و بالعکس

 • اطلاعات بیشتر

  گزارشات تكميلي:

  (تهيه انواع گزارشات خريد، استفاده از گزارشات پيش فرض فروش، گزارش موجودي ريالي، گزارشات سود کالا و اشخاص و فاکتور)

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تکمیلی

  (استفاده از دستگاه بارکد خوان، منوی فروش، پیک و کرایه حمل در فاکتور فروش، دفتر اقساط، چک ها و کالاهای امانی، گالری تصاویر کالاها و اشخاص ، تخصیص سریع تسویه فاکتور و تعیین پیک در فاکتور فروش )

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تکمیلی (تعریف سطوح قیمتی کالا ها بیش از دو سطح، تعریف چند صندوق، تعریف کاربران مختلف و سطوح دسترسی، سطوح دسترسی برای کاربران و گروه کاربران ، ثبت فاکتور های موقت ، ثبت اطلاعات بارنامه در فاکتور خرید ، ثبت هزینه های هر کالا در فاکتور خرید ، امکان تغییر قیمت و تخفیف بصورت گروهی در کالا ها ، امکان مشخص کردن نوع و تاریخ تسویه همچنین تاریخ تحویل در فاکتور فروش و ثبت در یادآوری ها )

 • اطلاعات بیشتر

  امکانات صنفی

  (ثبت همزمان چندین فاکتور ، دسته بندی و منطقه بندی کالا و اشخاص، امکان تعریف کالاهای دو واحدی، ثبت سریالی کالاها و گزارشات سریالی، ثبت جزئیات کالاها اعم از رنگ و سایز و طاقه (برای اصناف پارچه، پوشاک، کفش و ...) و تاریخ انقضا کالا، فروش بارکدهای وزنی (مناسب برای اصناف خواربار، مواد پروتئینی، شیرینی فروشی ها و ...)، اتصال به ترازو، ثبت طول و عرض و تعداد برای کالاهای مترمربع (مناسب برای اصناف شیشه، کاشی، سنگ و ...)، امکان ثبت وزن ظرف و خالص کردن وزن کالا)، تخصیص مالیات و عوارض به ازای هر کالا

سری عمومی حسابداری فروشگاهی

 • عملیات بازرگانی ,عملیات خرانه داری

 • گزارشات پایه ای و امکانات پایه ای

 • ارائه کلیه خروجی های مورد تایید اداره دارایی

 • گزارشات تکمیلی (گزارشات سود کالا و ... )

 • عملیات تکمیلی (استفاده از دستگاه بارکد خوان و...)

 • عملیات تکمیلی (تعریف سطوح قیمتی کالا و ...

 • امکانات صنفی

سطح یک کد ۲۱۱

۲,۸۸۷,۰۰۰ تومان
۲,۸۸۷,۰۰۰ تومان

سطح دو کد ۲۱۲

۴,۶۸۷,۰۰۰ تومان
۴,۶۸۷,۰۰۰ تومان

سطح سه کد ۲۱۳

۵,۹۸۷,۰۰۰ تومان
۵,۹۸۷,۰۰۰ تومان

سطح چهار کد ۲۱۴

۷,۳۸۷,۰۰۰ تومان
۷,۳۸۷,۰۰۰ تومان

شـرح

 • اطلاعات بیشتر


   

  عملیات بازرگانی عملیات بازرگانی (خرید، فروش و ویزیتوری، امکان تعریف چند ویزیتور، دریافت و پرداخت نقد، انواع حواله و چک، عملیات چکهای دریافتی و پرداختی، چند انباره، حواله بین انبار ها، امکان ورود کالاها و اشخاص از اکسل، گزارش انبار و گردش انبار، امکان ثبت تخفیفات گروهی، تعریف سقف اعتبار اشخاص، امکان تبدیل فاکتورهای خرید و فروش به یکدیگر، امکان ثبت طرح های تشویقی فروش جهت اعمال اتوماتیک تخفیفات و اشانتیون با شرایط مختلف در نرم افزار ) + امکانات سری عمومی

 • اطلاعات بیشتر


  سایر امکانات ( انواع تخفیفات فروش، تاریخ انقضا کالا،گزارشات نموداری، خروجی Excel، PDF،JPG، word، گزارش سود بر اساس یک یا گروهی از کالاها و اشخاص، ثبت اطلاعات شرکا و سهامداران ، گزارش گردش اشخاص به تفکیک عملیات )
  عملیات حسابداری مالی ( تعریف کدهای حسابداری، ثبت اسناد افتتاحیه و اختتامیه، ثبت سند دستی، مرتب سازی و تجمیع اسناد، ترازهای آزمایشی دو و چهار و شش ستونی، دفاتر روزنامه کل و معین و تفضیلی، ترازنامه و سود و زیان اول دوره، پایان دوره و لحظه ای، امکان نمایش کدینگ به صورت مجزا و درختی ، امکان مرور حساب ها در قسمت های مختلف، ثبت گروهی اسناد حسابداری، امکان طراحی گزارشات سود و زیان و تراز نامه)

 • اطلاعات بیشتر

  انبارداری تکمیلی (حواله و رسید انبار، سیستم سفارشات، انبارگردانی ، نمایش خلاصه کاردکس کالا ها ) ، گزارش موجودی کالا به تفکیک انبار

 • اطلاعات بیشتر

  سیستم حقوق و دستمزد ( ثبت پرونده کامل کارمندان، ثبت حکم کارگزینی، محاسبه و صدور فیش حقوقی، خواندن فایل خروجی اکسل خلاصه کارکرد از نرم افزارهای دستگاه های حضور و غیاب، محاسبات خروجی دیسکت بیمه، دارایی و بانک)

 • اطلاعات بیشتر

  حسابداری مالی تکمیلی (تفضیلی یکتا (Unique Code)، صورتهای مالی ، امکان طراحی گزارشات سود، زیان و ترازنامه به صورت دلخواه، ثبت گروهی اسناد حسابداری)

 • اطلاعات بیشتر

  سیستم پروژه ها ( ثبت مراکز هزینه در هر عملیات و گرفتن گزارشات مرتبط، گردش هزینه های پروژه، سود و زیان برای هر پروژه)

 • اطلاعات بیشتر

  یک شرکت مضاعف (برای ثبت رویدادهای حسابداری یک شرکت مازاد در یک سیستم)

 • اطلاعات بیشتر

  سیستم دارایی ثابت (ثبت اموال، استهلاک گیری اموال به روش های مستقیم، نزولی و مجموعه سنوات، گزارش صورت وضعیت دارایی ها)

 • اطلاعات بیشتر

  اتوماسیون اداری (سیستم بایگانی اسناد و سیستم دبیرخانه)

سری تجاری حسابداری شرکتی و خدماتی

 • عملیات بازرگانی

 • عملیات حسابداری مالی و سایر امکانات

 • انبارداری تکمیلی

 • سیستم حقوق و دستمزد

 • حسابداری مالی تکمیلی

 • سیستم پروژه ها

 • یک شرکت مضاعف

 • سیستم دارایی ثابت

 • اتوماسیون اداری

سطح یک کد ۳۱۱

۱,۱۸۷,۰۰۰ تومان
۱,۱۸۷,۰۰۰ تومان

سطح دو کد ۳۱۲

۱,۷۸۷,۰۰۰ تومان
۱,۷۸۷,۰۰۰ تومان

سطح سه کد ۳۱۳

۲,۱۸۷,۰۰۰ تومان
۲,۱۸۷,۰۰۰ تومان

شـرح

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات بازرگانی:

  (خرید، فروش، برگشت از خرید و فروش، پیش فاکتور، پرینت فاکتور فروش، فیش پرینتر، تنظیمات پرینت، پرینت فاکتور رسمی، انواع گزارشات از فاکتور، ثبت فاکتور به صورت نقدی و نسیه، تعریف سقف اعتبار اشخاص ، هشدار کمتر بودن قیمت فروش از خرید، فی فروش بر اساس درصدی از خرید، تعریف سطوح قیمتی تا دو سطح ، تخفیفات سطری کالاها ، قالب های مختلف پرینت در فاکتور فروش، امکان ثبت دریافت و پرداخت در برگشت از خرید و برگشت از فروش )

  عملیات خرانه داری :

  (ثبت عملیات دریافت به صورت نقد، چک و کارت خوان، دریافت و پرداخت، عملیات چکهای دریافتی و پرداختی، امکان اتصال به پوز بانکی)
 • اطلاعات بیشتر

  گزارشات پایه ای (گردش اشخاص، صندوق، بانک، درآمد و هزینه، سود و زیان و ترازنامه، موجودی کالا، کاردکس کالا، گزارشات نموداری، گزارش انبار و گردش انبار، گزارش سود بر اساس یک یا گروهی از کالاها یا اشخاص، گزارش سابقه خریدار و وضعیت کالا در حین ثبت فاکتور فروش )

  امکانات پایه ای (دسترسی سریع به بخش های مختلف برنامه (منوی جادویی)، چاپ چک، یادآوری چکها، فاکتورها و یادداشت ها، راس گیری از چک ها و حساب اشخاص، پشتیبان گیری از اطلاعات و ایجاد رمز روی فایل پشتیبان، بستن آسان سال مالی توسط کاربر، دفترچه تلفن، خروجی Excel، PDF،JPG، word، اخبار لحظه ای (قیمت ارز و طلا، اخبار سیاسی، اقتصادی و ... )، ترکیب و کپی فاکتورها، کپی سطر در فاکتورها، چاپ فیش خواباندن چک به حساب ، امکان جابجایی قفل دیجیتال بر روی سیستم دیگر (فعال سازی مجدد)

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات حسابداری مالی پایه ای ( تعریف کدهای حسابداری، ثبت اسناد افتتاحیه و اختتامیه، ثبت سند دستی، مرتب سازی و تجمیع اسناد، ترازهای آزمایشی دو و چهار و شش ستونی، دفاتر روزنامه کل و معین و تفضیلی، ترازنامه و سود و زیان اول دوره، پایان دوره و لحظه ای، امکان نمایش کدینگ به صورت مجزا و درختی ، امکان مرور حساب ها در قسمت های مختلف )

 • اطلاعات بیشتر

  گزارشات تكميلي:

  (تهيه انواع گزارشات خريد، استفاده از گزارشات پيش فرض فروش، گزارش موجودي ريالي، گزارشات سود کالا و اشخاص و فاکتور)

 • اطلاعات بیشتر

  گزارشات تکمیلی (گزارشات سود کالا، اشخاص و فاکتور، انواع گزارشات خرید و فروش، گزارش موجودی ریالی)

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تکمیلی

  (استفاده از دستگاه بارکد خوان، منوی فروش، پیک و کرایه حمل در فاکتور فروش، دفتر اقساط، چک ها و کالاهای امانی، گالری تصاویر کالاها و اشخاص ، تخصیص سریع تسویه فاکتور و تعیین پیک در فاکتور فروش )

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تکمیلی (تعریف سطوح قیمتی کالا ها بیش از دو سطح، تعریف چند صندوق، تعریف کاربران مختلف و سطوح دسترسی، سطوح دسترسی برای کاربران و گروه کاربران ، ثبت فاکتور های موقت ، ثبت اطلاعات بارنامه در فاکتور خرید ، ثبت هزینه های هر کالا در فاکتور خرید ، امکان تغییر قیمت و تخفیف بصورت گروهی در کالا ها ، امکان مشخص کردن نوع و تاریخ تسویه همچنین تاریخ تحویل در فاکتور فروش و ثبت در یادآوری ها )

 • اطلاعات بیشتر

  امکانات صنفی

  (ثبت همزمان چندین فاکتور ، دسته بندی و منطقه بندی کالا و اشخاص، امکان تعریف کالاهای دو واحدی، ثبت سریالی کالاها و گزارشات سریالی، ثبت جزئیات کالاها اعم از رنگ و سایز و طاقه (برای اصناف پارچه، پوشاک، کفش و ...) و تاریخ انقضا کالا، فروش بارکدهای وزنی (مناسب برای اصناف خواربار، مواد پروتئینی، شیرینی فروشی ها و ...)، اتصال به ترازو، ثبت طول و عرض و تعداد برای کالاهای مترمربع (مناسب برای اصناف شیشه، کاشی، سنگ و ...)، امکان ثبت وزن ظرف و خالص کردن وزن کالا)، تخصیص مالیات و عوارض به ازای هر کالا

سری عمومی حسابداری شرکتی و خدماتی

 • عملیات بازرگانی ,عملیات خرانه داری

 • گزارشات پایه ای و امکانات پایه ای

 • عملیات حسابداری مالی پایه ای

 • ارائه کلیه خروجی های مورد تایید اداره دارایی

 • گزارشات تکمیلی (گزارشات سود کالا و ... )

 • عملیات تکمیلی (استفاده از دستگاه بارکد خوان و...)

 • عملیات تکمیلی (تعریف سطوح قیمتی کالا و ...

 • امکانات صنفی

سطح یک کد ۲۳۱

۳,۳۸۷,۰۰۰ تومان
۳,۳۸۷,۰۰۰ تومان

سطح دوکد ۲۳۲

۴,۴۸۷,۰۰۰ تومان
۴,۴۸۷,۰۰۰ تومان

سطح سه کد ۲۳۳

۵,۸۸۷,۰۰۰ تومان
۵,۸۸۷,۰۰۰ تومان

سطح چهار کد ۲۳۴

۷,۸۸۷,۰۰۰ تومان
۷,۸۸۷,۰۰۰ تومان

سطح پنج کد ۲۳۵

۹,۴۸۷,۰۰۰ تومان
۹,۴۸۷,۰۰۰ تومان

شـرح

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات بازرگانی عملیات بازرگانی (خرید، فروش و ویزیتوری، امکان تعریف چند ویزیتور، دریافت و پرداخت نقد، انواع حواله و چک، عملیات چکهای دریافتی و پرداختی، چند انباره، حواله بین انبار ها، امکان ورود کالاها و اشخاص از اکسل، گزارش انبار و گردش انبار، امکان ثبت تخفیفات گروهی، تعریف سقف اعتبار اشخاص، امکان تبدیل فاکتورهای خرید و فروش به یکدیگر، امکان ثبت طرح های تشویقی فروش جهت اعمال اتوماتیک تخفیفات و اشانتیون با شرایط مختلف در نرم افزار ) + امکانات سری عمومی


  عملیات حسابداری مالی ( تعریف کدهای حسابداری، ثبت اسناد افتتاحیه و اختتامیه، ثبت سند دستی، مرتب سازی و تجمیع اسناد، ترازهای آزمایشی دو و چهار و شش ستونی، دفاتر روزنامه کل و معین و تفضیلی، ترازنامه و سود و زیان اول دوره، پایان دوره و لحظه ای، امکان نمایش کدینگ به صورت مجزا و درختی ، امکان مرور حساب ها در قسمت های مختلف، ثبت گروهی اسناد حسابداری، امکان طراحی گزارشات سود و زیان و تراز نامه)


  سایر امکانات ( انواع تخفیفات فروش، تاریخ انقضا کالا،گزارشات نموداری، خروجی Excel، PDF،JPG، word، گزارش سود بر اساس یک یا گروهی از کالاها و اشخاص، ثبت اطلاعات شرکا و سهامداران ، گزارش گردش اشخاص به تفکیک عملیات )

 • اطلاعات بیشتر

  انبارداری تکمیلی (حواله و رسید انبار، سیستم سفارشات، انبارگردانی ، نمایش خلاصه کاردکس کالا ها ) ، گزارش موجودی کالا به تفکیک انبار

 • اطلاعات بیشتر

  سیستم حقوق و دستمزد ( ثبت پرونده کامل کارمندان، ثبت حکم کارگزینی، محاسبه و صدور فیش حقوقی، خواندن فایل خروجی اکسل خلاصه کارکرد از نرم افزارهای دستگاه های حضور و غیاب، محاسبات خروجی دیسکت بیمه، دارایی و بانک)

 • اطلاعات بیشتر

  چاپ و تولید بارکد (چاپ بارکدهای مختلف کالا و اموال، چاپ با پرینترهای مختلف، امکان طراحی لیبل بارکد دلخواه با درج نام، قیمت و کد)

 • اطلاعات بیشتر

  حسابداری مالی تکمیلی (تفضیلی یکتا (Unique Code)، صورتهای مالی ، امکان طراحی گزارشات سود، زیان و ترازنامه به صورت دلخواه، ثبت گروهی اسناد حسابداری)

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تولید (فرمول های تولید، ثبت تولید با فرمول های ثابت و متغیر، تولید همزمان با ثبت فاکتور فروش، ثبت هزینه های مستقیم، دستمزد و سربار، محاسبه بهای تمام شده کالا)

 • اطلاعات بیشتر

  سیستم پروژه ها ( ثبت مراکز هزینه در هر عملیات و گرفتن گزارشات مرتبط، گردش هزینه های پروژه، سود و زیان برای هر پروژه)

 • اطلاعات بیشتر

  تولیدی چند مرحله ای (ثبت فرمول های چند مرحله ای، محاسبه بهای تمام شده در هر مرحله، برآورد بهای تمام شده و مواد مورد نیاز تولید، امکان ثبت ضایعات تولید، ثبت مشخصات فنی تولید هر کالا، گزارش برآورد تولید)

 • اطلاعات بیشتر

  یک شرکت مضاعف (برای ثبت رویدادهای حسابداری یک شرکت مازاد در یک سیستم)

 • اطلاعات بیشتر

  سیستم دارایی ثابت (ثبت اموال، استهلاک گیری اموال به روش های مستقیم، نزولی و مجموعه سنوات، گزارش صورت وضعیت دارایی ها)


  اتوماسیون اداری (سیستم بایگانی اسناد و سیستم دبیرخانه)

سری تجاری حسابداری تولیدی

 • عملیات بازرگانی ،عملیات حسابداری مالی و سایر امکانات

 • انبارداری تکمیلی

 • سیستم حقوق و دستمزد

 • چاپ و تولید بارکد

 • حسابداری مالی تکمیلی

 • عملیات تولید

 • سیستم پروژه ها

 • تولیدی چند مرحله ای

 • یک شرکت مضاعف

 • سیستم دارایی ثابت و اتوماسیون اداری

سطح یک کد ۳۳۱

۱,۲۸۷,۰۰۰ تومان
۱,۲۸۷,۰۰۰ تومان

سطح دو کد ۳۳۲

۲,۱۸۷,۰۰۰ تومان
۲,۱۸۷,۰۰۰ تومان

سطح سه کد ۳۳۳

۲,۴۸۷,۰۰۰ تومان
۲,۴۸۷,۰۰۰ تومان

شـرح

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات بازرگانی:

  (خرید، فروش، برگشت از خرید و فروش، پیش فاکتور، پرینت فاکتور فروش، فیش پرینتر، تنظیمات پرینت، پرینت فاکتور رسمی، انواع گزارشات از فاکتور، ثبت فاکتور به صورت نقدی و نسیه، تعریف سقف اعتبار اشخاص ، هشدار کمتر بودن قیمت فروش از خرید، فی فروش بر اساس درصدی از خرید، تعریف سطوح قیمتی تا دو سطح ، تخفیفات سطری کالاها ، قالب های مختلف پرینت در فاکتور فروش، امکان ثبت دریافت و پرداخت در برگشت از خرید و برگشت از فروش )

  عملیات خرانه داری :

  (ثبت عملیات دریافت به صورت نقد، چک و کارت خوان، دریافت و پرداخت، عملیات چکهای دریافتی و پرداختی، امکان اتصال به پوز بانکی)
 • اطلاعات بیشتر

  گزارشات پایه ای (گردش اشخاص، صندوق، بانک، درآمد و هزینه، سود و زیان و ترازنامه، موجودی کالا، کاردکس کالا، گزارشات نموداری، گزارش انبار و گردش انبار، گزارش سود بر اساس یک یا گروهی از کالاها یا اشخاص، گزارش سابقه خریدار و وضعیت کالا در حین ثبت فاکتور فروش )

  امکانات پایه ای (دسترسی سریع به بخش های مختلف برنامه (منوی جادویی)، چاپ چک، یادآوری چکها، فاکتورها و یادداشت ها، راس گیری از چک ها و حساب اشخاص، پشتیبان گیری از اطلاعات و ایجاد رمز روی فایل پشتیبان، بستن آسان سال مالی توسط کاربر، دفترچه تلفن، خروجی Excel، PDF،JPG، word، اخبار لحظه ای (قیمت ارز و طلا، اخبار سیاسی، اقتصادی و ... )، ترکیب و کپی فاکتورها، کپی سطر در فاکتورها، چاپ فیش خواباندن چک به حساب ، امکان جابجایی قفل دیجیتال بر روی سیستم دیگر (فعال سازی مجدد)

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تولید (فرمول های تولید، ثبت تولید با فرمول های ثابت و متغیر، ثبت هزینه های مستقیم، دستمزد و سربار، محاسبه بهای تمام شده کالا، ثبت تولید همزمان با ثبت فروش)

 • اطلاعات بیشتر

  ارائه کلیه خروجی های مورد تایید اداره دارایی (محاسبه مالیات بر ارزش افزوده (VAT)و خروجی فایل گزارش خرید و فروش فصلی اداره مالیات) ، امکان تبدیل واحد ریال به تومان و بالعکس

 • اطلاعات بیشتر

  گزارشات تكميلي:

  (تهيه انواع گزارشات خريد، استفاده از گزارشات پيش فرض فروش، گزارش موجودي ريالي، گزارشات سود کالا و اشخاص و فاکتور)

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تکمیلی

  (استفاده از دستگاه بارکد خوان، منوی فروش، پیک و کرایه حمل در فاکتور فروش، دفتر اقساط، چک ها و کالاهای امانی، گالری تصاویر کالاها و اشخاص ، تخصیص سریع تسویه فاکتور و تعیین پیک در فاکتور فروش )

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تکمیلی (تعریف سطوح قیمتی کالا ها بیش از دو سطح، تعریف چند صندوق، تعریف کاربران مختلف و سطوح دسترسی، سطوح دسترسی برای کاربران و گروه کاربران ، ثبت فاکتور های موقت ، ثبت اطلاعات بارنامه در فاکتور خرید ، ثبت هزینه های هر کالا در فاکتور خرید ، امکان تغییر قیمت و تخفیف بصورت گروهی در کالا ها ، امکان مشخص کردن نوع و تاریخ تسویه همچنین تاریخ تحویل در فاکتور فروش و ثبت در یادآوری ها )

 • اطلاعات بیشتر

  امکانات صنفی

  (ثبت همزمان چندین فاکتور ، دسته بندی و منطقه بندی کالا و اشخاص، امکان تعریف کالاهای دو واحدی، ثبت سریالی کالاها و گزارشات سریالی، ثبت جزئیات کالاها اعم از رنگ و سایز و طاقه (برای اصناف پارچه، پوشاک، کفش و ...) و تاریخ انقضا کالا، فروش بارکدهای وزنی (مناسب برای اصناف خواربار، مواد پروتئینی، شیرینی فروشی ها و ...)، اتصال به ترازو، ثبت طول و عرض و تعداد برای کالاهای مترمربع (مناسب برای اصناف شیشه، کاشی، سنگ و ...)، امکان ثبت وزن ظرف و خالص کردن وزن کالا)، تخصیص مالیات و عوارض به ازای هر کالا

سری عمومی حسابداری تولیدی

 • عملیات بازرگانی ,عملیات خرانه داری

 • گزارشات پایه ای و امکانات پایه ای

 • عملیات تولید

 • ارائه کلیه خروجی های مورد تایید اداره دارایی

 • گزارشات تکمیلی (گزارشات سود کالا و ... )

 • عملیات تکمیلی (استفاده از دستگاه بارکد خوان و...)

 • عملیات تکمیلی (تعریف سطوح قیمتی کالا و ...

 • امکانات صنفی

سطح یک کد ۵۱۱

۱,۱۸۷,۰۰۰ تومان
۱,۱۸۷,۰۰۰ تومان
 • یک سال 

سطح دوکد ۵۱۲

۱,۳۸۷,۰۰۰ تومان
۱,۳۸۷,۰۰۰ تومان
 • یک سال 

سطح سه کد ۵۱۳

۲,۵۸۷,۰۰۰ تومان
۲,۵۸۷,۰۰۰ تومان
 • یک سال 

سطح چهار کد ۵۱۴

۴,۶۸۷,۰۰۰ تومان
۴,۶۸۷,۰۰۰ تومان
 • یک سال 

سطح پنج کد ۵۱۵

۶,۶۸۷,۰۰۰ تومان
۶,۶۸۷,۰۰۰ تومان
 • یک سال 

شـرح

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات پایه (راهنما به صورت متنی و تصویری _ امکان تبدیل واحد ریال به تومان و بالعکس _ فاکتور همزمان _ پنل رستورانی _ تخفیف سطری _ حق سرویس _ مانیتور دوم _ چند کاربره _ اتصال به کارتخوان _ تعریف مسیرهای چاپ _ مدیریت قالب های چاپی _ مدیریت جملات و اشعار چاپی _ فراخوان صوتی _ سفارش ویژه _ برگشت از فروش _ گزارش فروش کلی _ گزارش فروش جزئی _ همگام سازی موجودی _ تنظیمات پنل فروش _ تنظیمات کنترل موجودی _ ثبت مشخصات شرکت _ تجمیع و انتقال فاکتورها _ ثبت اتومات دریافت نقدی _ تعیین مشتری عمومی _ تنظیم درصد عوارض ومالیات ارزش افزوده _ بستن صندوق _ گزارش وقایع کاربران _ گزارش تاریخچه سفارشات _ امکان رند کردن مبلغ فاکتور _ ارتباط با سفارشگیر تبلت(نیاز به کلاینت دارد))

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تکمیلی فروش (پیک و کرایه حمل در فاکتور فروش _ عملیات تسویه سریع فاکتورها و تعیین پیک برای فاکتور _ پیک و هزینه حمل _ محدوده پیک _ کالرآیدی _ شیفت کاری _ تعیین و کنترل مبلغ اعتبار پیک _ گزارش پیک _ امکانات افزونه کالرآیدی)

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تکمیلی رستوران (عملیات خرید و فروش و پیش فاکتور _ عملیات دریافت و پرداخت _ گردش حساب اشخاص _ گزارشات موجودی کالا و کاردکس _ عملیات مربوط به صندوق، چک و بانک _ گردش صندوق و بانک _ عملیات هزینه و درآمد _ برگشت از فروش و خرید _ سود و زیان _ ترازنامه _ سود فاکتور _ چاپ فاکتور و فیش در طرح و سایز های مختلف _ راس گیری چک ها و اشخاص _ چاپ چک _ چاپ فیش خواباندن چک به حساب _ حواله بین حساب ها _ گزارشات نموداری _ ثبت کالاهای کسر شده یا اضافه آمده در انبار _ تعریف یک انبار _ تعریف یک صندوق _ تعریف یک کاربر _ دسته بندی و منطقه بندی کالا و اشخاص _ بستن سال مالی در تاریخ های گذشته _ امکان تغییر گروهی قیمت کالاها _ ترکیب و کپی فاکتورها _ کپی سطر در خرید و فروش _ محاسبه مالیات بر ارزش افزوده _ خروجی فایل گزارش خرید و فروش فصلی اداره مالیات _ تخفیفات سطری در فاکتور فروش _ دفتر اقساط دریافتی و پرداختی _ چک ها و کالاهای امانی دریافتی و پرداختی _ گزارشات سود مشتریان و فاکتورها و کالاها _ گزارش موجودی ریالی کالاها(براساس بهای تمام شده یا قیمت های خرید و فروش) _ انواع گزارشات فروش _ انواع گزارشات خرید _ گالری تصاویر _ امکان ثبت دریافت و پرداخت در برگشت از خرید و برگشت از فروش)

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات مالی (تعریف چند صندوق _ تعریف کاربران و سطوح دسترسی به همراه گزارش وقایع کاربران _ امکان تعریف تا ده سطح قیمتی برای کالاها _ ثبت هزینه های زمان خرید برای افزودن به بهای تمام شده خرید کالا _ رنگ، سایز و تاریخ انقضاء در جزئیات کالاها _ امکان تغییر قیمت و تخفیف بصورت گروهی در کالاها _ امکان تبدیل فاکتورهای خرید و فروش به یکدیگر _ تعریف کدهای حسابداری _ ثبت سند افتتاحیه و اختتامیه دستی و اتومات _ ثبت سند حسابداری دستی _ مرتب سازی و تجمیع اسناد _ تراز آزمایشی دو، چهار و شش ستونی _ دفاتر روزنامه کل و معین و تفضیلی _ تعریف چند انبار _ حواله بین انبارها _ گزارش موجودی انبار و کاردکس هر انبار _ ثبت ویزیتوری و گزارشات ویزیتوری _ ثبت اطلاعات شرکاء و سهامداران _ امکان ثبت تخفیفات گروهی انتخابی در فاکتور خرید و فروش و پیش فاکتور _ امکان طراحی گزارشات سود و زیان و ترازنامه(صورت های مالی) _ نمایش سود هر فاکتور فروش _ امکان ثبت رسید و حواله انبار برای ورود و خروج موجودی کالا _ عملیات انبار گردانی _ نمایش خلاصه کاردکس کالا ها _ امکان ثبت طرح های تشویقی فروش جهت اعمال اتوماتیک تخفیفات و اشانتیون با شرایط مختلف در نرم افزار _ گزارش موجودی کالا به تفکیک انبار _ گزارش گردش اشخاص به تفکیک عملیات)

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تولیدی (تعریف فرمول های تولید _ ثبت هزینه های دستمزد و مستقیم تولید _ محاسبه بهای تمام شده کالای تولیدی _ ثبت تولید همزمان با ثبت فروش _ امکان تعریف فرمول های تولید چند مرحله ای _ امکان ثبت ضایعات تولید _ ثبت مشخصات فنی تولید هر کالا _ گزارش برآورد تولید)

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات پشتیبانی  (از راه دور اینترنتی، راهنمای آموزشی متنی و تصویری، به روز رسانی اینترنتی، مرکز خدمات غیر حضوری مشتریان، خدمات نصب)

 • اطلاعات بیشتر

  خدمات استقرار سطح یک  (نصب نرم افزار محک-نصب دستگاه های متصل به نرم افزار- پرینت اختصاصی-ورود اطلاعات اولیه از اکسل - چیدمان منوهای فروش-انجام تنظیمات اختصاصی(تعریف شیفت، کاربران و سطوح دسترسی))

 • اطلاعات بیشتر

  جلسات رفع اشکال در محل دفاتر و نمایندگی ها  (2 جلسه عمومی + 1 جلسه خصوصی)

سری صنفی حسابداری رستوران

 • عملیات پایه

 • عملیات تکمیلی فروش

 • عملیات تکمیلی رستوران

 • عملیات مالی

 • عملیات تولیدی

 • خدمات پشتیبانی

 • خدمات استقرار سطح یک

 • جلسات رفع اشکال در محل دفاتر و نمایندگی ها

سطح یک کد ۵۲۱

۴,۲۸۷,۰۰۰ تومان
۴,۲۸۷,۰۰۰ تومان

سطح دوکد ۵۲۲

۷,۴۸۷,۰۰۰ تومان
۷,۴۸۷,۰۰۰ تومان

سطح سه کد ۵۲۳

۱۶,۱۸۷,۰۰۰ تومان
۱۶,۱۸۷,۰۰۰ تومان

سطح چهار کد ۵۲۴

۱۹,۱۸۷,۰۰۰ تومان
۱۹,۱۸۷,۰۰۰ تومان

شـرح

 • اطلاعات بیشتر

  امکانات و گزارشات پایه ای [ دسترسی سریع به بخش های مختلف برنامه (منوی جادویی)، یادآوری چک ها، فاکتورها و یادداشت ها، راس گیری از چک ها و حساب اشخاص، پشتیبان گیری از اطلاعات و ایجاد رمز روی فایل پشتیبان، بستن آسان سال مالی، دفترچه تلفن، خروجی word، JPG، PDF، Exel، ترکیپ و کپی فاکتورها، کپی سطر در فاکتورها، امکان جابه جایی قفل دیجیتال بر روی سیستم دیگر (فعال سازی مجدد ) ارائه کلیه خروجی های مورد تایید اداره دارایی، امکان تبدیل واحد ریال به تومان و بالعکس، دفتر اقساط، چک ها و کالاهای امانی، گالری تصاویر کالاها و اشخاص، تعریف چند صندوق، تعریف کاربران مختلف و سطوح دسترسی، نوع و تاریخ تسویه همچنین تاریخ تحویل در فاکتور فروش، گزارش گردش اشخاص، صندوق، بانک، درآمد و هزینه، سود و زیان و ترازنامه، موجودی کالا،کاردکس کالا، گزارشات نموداری، گزارش انبار و گردش انبار، نمایش سود هر فاکتور]

 • اطلاعات بیشتر

  امکانات صنفی [دسته بندی و منطقه بندی اشخاص، امکان تعریف کالاهای دو واحدی، تخصیص مالیات و عوارض به ازای هر کالا، تعریف بارکد و استفاده از دستگاه های بارکد خوان، ثبت هزینه های هر کالا و اطلاعات بارنامه در فاکتور خرید، انواع تخفیفات فروش، امکان تغیر قیمت و تخفیف به صورت گروهی در فاکتورها، تبدیل فاکتورهای خرید وفروش به یکدیگر، برچسب گذاری کالا و اشخاص، پیک و کرایه حمل در فاکتور فروش، تعریف سقف اعتبار شخص، تعریف چند انبار، حواله بین انبارها، حواله و رسید انبار، ثبت کالای هزینه شده و درآمد شده، سیستم سفارشات، انبارگردانی، تهیه انواع گزارشات خرید، استفاده از گزارشات پیش فرض فروش، گزارش موجودی ریالی، گزارشات سود کالا، اشخاص و فاکتور، انواع گزارشات فروش و ویزیتوری و برگشت از فروش، گزارش گردش اشخاص به تفکیک عملیات، نمایش خلاصه کاردکس کالاها، گزارش موجودی کالا به تفکیک انبار]

 • اطلاعات بیشتر

  امکانات و گزارشات تکمیلی [ورودی نام کالا و اشخاص از اکسل، امکان ثبت طرح های تشویقی فروش جهت اعمال اتوماتیک تخفیفات و اشانتیون با شرایط مختلف در نرم افزار، ثبت همزمان چندین فاکتور، ثبت سریالی کالاها و گزارشات سریالی، ثبت جزئیات کالاها اعم از سایز، رنگ، تاریخ انقضا و ...، تقسیم جزئیات کالا، گزارشات جزئیات کالا، یادآوری جزئیات تاریخی کالا اعم از تاریخ انقضا، فروش توسط بارکدهای وزنی، اتصال به ترازو، امکان ثبت وزن ظرف و خالص کردن وزن کالا، تعریف انواع گزارشات فروش و ویزیتوری و برگشت از فروش، ثبت لطلاعات شرکا و سهامداران، ورود اطلاعات از اکسل]

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات حسابداری مالی [ تعریف کدهای حسابداری، ثبت اسناد افتتاحیه و اختتامیه، ثبت سند دستی، مرتب سازی و تجمیع اسناد، ترازهای آزمایشی دو و چهار و شش ستونی، دفاتر روزنامه کل و معین و تفضیلی، ترازنامه و سود و زیان اول دوره، پایان دوره و لحظه ای، امکان نمایش کدینگ به صورت مجزا و درختی، امکان مرور حساب ها در قسمت های مختلف، ثبت گروهی اسناد حسابداری، تفضیلی یکتا (Unique code)، امکان طراحی گزارشات سود، زیان و ترازنامه به صورت دلخواه]

 • اطلاعات بیشتر

  پیامک رسان [ قابلیت ارسال پیامک به اشخاص، ارسال پیامک های تبلیغاتی، ارسال تاریخ تولد و سررسید چک، ارسال مانده‌حساب مشتریان، امکان برگزاری قرعه‌کشی، نظرسنجی و مسابقه، ارسال پیامک به شماره‌های آزاد از طریق فایل و یا ورود شماره، ارسال اتومات پیامک با متن دلخواه بعد از ثبت فاکتور فروش، خرید، دریافت و پرداخت، امکان ارسال پیام صوتی، ارسال پیام از طریق تلگرام بر اساس مجوز موجود، گزارشات از صندوق پیامک های دریافتی و ارسالی]

 • اطلاعات بیشتر

  سفارش گیر همراه   [ امکان تعریف ویزیتورها و نام کاربری برای آن ها، امکان ارسال اطلاعات اشخاص به همراه گردش اشخاص به تبلت، ایجاد دستور کار برای ویزیتورها، دریافت پیش فاکتورها و فاکتورهای ثبت شده در موبایل و تبلت، تبدیل پیش فاکتورها به فاکتور، امکان به روز رسانی اطلاعات کالاها و اشخاص، امکان دیدن دستور کار بر روی نقشه، ثبت پیش فاکتور و فاکتور و پرینت آن، بررسی مانده حساب و گردش حساب مشتری و پرینت آن ها، ثبت دریافتی ها اعم از وجه نقد، حواله و یا چک دریافتی، ثبت اطالاعات به صورت افلاین، پشتیبانی از بخش گرم و سرد، مدیریت موجودی کالاها سمت ویزیتور و تبلت، طرح ها و پرومونشن های تشویقی، نمایش گالری تصایر کالاها در تبلت ( کاتالوگ دیجیتال)، ارائه گزارشات روزانه از عملکردویزیتور بر روی تبلت]

 • اطلاعات بیشتر

  رادارا  [ ردیابی لحظه ای ویزیتورها، نمایش موقعیت مشتریان روی نقشه، تعیین موقعیت برای مشتریان، منطقه بندی محدوده ها، تخصیص محدوده های مجاز فعالیت برای ویزیتورها، بررسی عملکرد ویزیتور بر اساس دستورکارها، مسیر طی شده، ویزیت های موفق/ نا موفق و ... در تاریخ مورد نظر، نمایش مسافت طی شده، مدت زمان پیمایش مسیر، تنظیم دقت ردیابی ویزیتورها، ارائه بهینه ترین مسیر جهت ویزیت مشتریان با اولویت تعیین شده، اولویت بندی و مسیریابی هوشمند جهت ویزیت مشتریان، مشخص کردن میزان زمان توقف در هر نقطه جهت فرایند مسیریابی، ارسال پیام برای ویزیتورها بصورت تکی یا گروهی]

 • اطلاعات بیشتر

  سیستم حقوق و دستمزد  [ ثبت پرونده کامل کارمندان، ثبت حکم کارت زنی، محاسبه و صدور فیش حقوقی، خواندن فایل خروجی اکسل خلاصه کارکرد از نرم افزارهای دستگاه های حضور و غیاب،محاسبات خروجی دیسکت بیمه، دارایی و بانک]

 • اطلاعات بیشتر

  چاپ وتولید بارکد   [چاپ بارکدهای مختلف کالاو اموال، چاپ با پرینترهای مختلف، امکان طراحی لیبل بارکد دلخواه با درج نام، قیمت و کد]

 • اطلاعات بیشتر

  شرکت مازاد [برای ثبت رویدادهای حسابداری یک شرکت مازاد در یک سیستم]

 • اطلاعات بیشتر

  کلاینت شبکه [امکان استفاده کاربران در کلاینت های مختلف از نرم افزار در بستر شبکه]

 • اطلاعات بیشتر

  سیستم دارایی ثابت [ثبت اموال، استهلاک گیری اموال به روش های مستقیم، نزولی و مجموعه سنوات، گزارش صورت وضعیت دارایی ها]

 • اطلاعات بیشتر

  اتوماسیون اداری [سیستم بایگانی اسناد و سیستم دبیرخانه]

 • اطلاعات بیشتر

  عملیات تولید [فرمول های تولید، ثبت تولید با فرمول های ثابت و متغیر،تولید همزمان با ثبت فاکتور فروش، ثبت هزینه های مستقیم، دستمزد و سربار، محاسبه بهای تمام شده کالا، ثبت فرمول های چند مرحله ای، محاسبه بهای تمام شده در هر مرحله، برآورد بهای تمام شده و مواد مورد نیاز تولید، امکان ثبت ضایعات تولید، ثبت مشخصات فنی تولید هر کالا، گزارش برآورد تولید]

 • اطلاعات بیشتر

  یکسال خدمات پشتیبانی رایگان [از راه دور اینترنتی، راهنمای آموزشی متنی و تصویری، به روز رسانی اینترنتی، مرکز خدمات غیر حضوری مشتریان، نصب اولیه]

 • اطلاعات بیشتر

  جلسات رفع اشکال اینترنتی یا در محل نمایندگی [2 جلسه خصوصی]

سری صنفی حسابداری پخش

 • امکانات و گزارشات پایه ای

 • امکانات صنفی

 • امکانات و گزارشات تکمیلی

 • عملیات حسابداری مالی

 • پیامک رسان

 • سفارش گیر همراه

 • رادارا

 • سیستم حقوق و دستمزد

 • چاپ وتولید بارکد

 • شرکت مازاد

 • کلاینت شبکه

 • سیستم دارایی ثابت

 • اتوماسیون اداری

 • عملیات تولید

 • یکسال خدمات پشتیبانی رایگان

 • جلسات رفع اشکال اینترنتی یا در محل نمایندگی

با نشر این محتوا، جامعه وبلاگ محک را گسترش دهید

مهرداد توکلی

مهرداد توکلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مشاهده رایگان دمو نرم افزارحسابداری

مقالات حسابداری و کسب و کار را اینجا رایگان گوش دهید