نکات مهم خرید نرم افزار حسابداری ارزان

زمان مطالعه این مقاله: 9 دقیقه

ارزانترین نرم افزار حسابداری باعث کاهش بیشتر هزینه‌ها خواهد شد، اما با این حال باید به امکانات آن نیز توجه کنید. نرم افزارهای حسابداری محک با کمترین هزینه‌ها و بالاترین امکانات برای انجام کلیه اموری حسابداری و مالی در دسترس عموم قرار گرفته است. نسخه‌های مختلفی از برنامه حسابداری برای انواع کسب و کارها با سطوح مختلف را می‌توانید از سایت محک خریداری کنید. در این مقاله از گروه نرم فزار حسابداری محک به بررسی نکات مهم خرید نرم افزار حسابداری ارزان می‌پردازیم.

فهرست مطالب

استخدام حسابدار با کم‌ترین حقوق

انجام امور حسابداری همیشه برای شرکت‌ها گران تمام می‌شود، و به همین خاطر همیشه سعی می‌کنند حسابداران تازه کار را استخدام کنند تا هزینه‌های این بخش را کاهش دهند. اما همین امر باعث ضرر و زیان بیشتری خواهد شد، زیرا حسابدار مبتدی به این امور آشنایی کامل ندارد، و همیشه شرکت را با مشکلات فراوانی روبرو می‌کند. در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان، امور حسابداری توسط حسابداران کاملا مجرب و حتی‌الامکان با نرم افزارهای حسابداری تخصصی انجام می‌شود. با این حال خرید این نرم افزارها نیز دارای معایب زیادی از جمله هزینه بالا است. در ادامه با چند نرم افزار کاربردی و مزایا خرید ارزانترین نرم افزار حسابداری آشنا خواهید شد.

کاهش هزینه‌ها با نرم افزارهای حسابداری

کاهش هزینه‌ها با نرم افزارهای حسابداری

همانطور که گفته شد حسابداری امری پر هزینه است، و در اکثر کشورهای جهان، حسابداران درآمد بسیار بالایی دارند. بهترین راه برای کاهش میزان هزینه‌های این بخش، و افزایش دقت در امور حسابداری، استفاده از نرم افزارهای حسابداری تخصصی است. امور حسابداری با دلیل پیچیدگی و حساسیتی که دارد، نیازمند انجام شدن توسط تیمی از متخصصین را دارد. با داشتن نرم افزار حسابداری می‌توان از خطاهای انسانی و اشتباهات محاسباتی جلوگیری کرد.

البته پیدا کردن ارزانترین نرم افزار حسابداری که بتواند کلیه این امور را به بهترین نحو احسن انجام دهد نیز خود دشواری‌هایی دارد. بسیاری از نرم افزارهای حسابداری هزینه اشتراک بالایی دارند، و در عین حال استفاده از آن‌ها سخت خواهد بود، و نیاز به آموزش خواهند داشت. این برنامه‌ها در صورتی کاربردی خواهند بود که علاوه بر سهولت در استفاده، هزینه زیادی نیز نداشته باشند، و در این صورت امکان کاهش هزینه‌های بخش حسابداری وجود خواهد داشت.

به عنوان مثال با یک نرم افزار حسابداری، می‌توان کار تیمی متشکل از 10 حسابدار را همزمان انجام داد. محاسبه حقوق، تهیه گزارشات حسابداری، رسیدگی به دارایی‌ها و درآمدها، دسترسی به تحلیل‌های مالی، ثبت اسناد مالی و بررسی آینده مالی شرکت همه از مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری است. هرچند خود این برنامه‌ها هزینه‌های حسابداری را کاهش می‌دهند، اما خرید ارزانترین نرم افزار حسابداری نیز به دغدغه‌ای برای صاحبان کسب و کار تبدیل شده است.

البته لازم به ذکر است که حسابداری تنها مربوط به شرکت‌ها و کارخانه‌ها نخواهد شد، و بسیاری از اصناف نیز نیاز به داشتن برنامه‌های حسابداری ارزان قیمت خواهند داشت. به عنوان مثال در بحث اداره فروشگاه، داشتن ارزانترین نرم افزار حسابداری باعث خواهد شد تا علاوه بر افزایش رضایت مشتری، در بحث انبارگردانی و فروش نیز سرعت بسیار بالا رود، و دقت مدیریت افزایش پیدا کند.

نرم افزارهای حسابداری را گران نخرید

یافتن ارزانترین نرم افزار حسابداری امر پیچیده‌ای نیست، و با بررسی قیمت‌های این دسته از برنامه‌ها و امکانات آن‌ها به راحتی بهترین نرم افزار در این زمینه را پیدا خواهید کرد. یکی از اصلی‌ترین نکاتی که باید در هنگام خرید به آن دقت کنید، قیمت پایین این برنامه‌ها است. بالا بودن قیمت همیشه نشان از کیفیت بالا و کاربردی بودن نیست. به عنوان مثال شرکت حسابداری محک با تولید ارزانترین نرم افزار حسابداری توانسته رضایت مشتریان بسیاری را جلب کند. برنامه‌های محک به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری در بازار شناخته می‌شوند، که در عین حال بهترین امکانات مورد نیاز حسابداری را فراهم کرده است. این شرکت با انجام تحقیق توانسته نرم افزارهای خود را بهبود ببخشد، و برنامه‌ای طراحی کند که در عین سادگی، تمام نیازهای حسابداری را رفع کند.

نرم افزارهای حسابداری محک با هزینه اشتراک سالانه بسیار پایین، و دارا بودن قابلیت‌های مختلف می‌تواند نیاز شما از خرید چندین برنامه را از بین ببرد. به عنوان مثال در بسیاری از نرم افزارها، تنها امکان انجام امور حسابداری پایه وجود دارد، و برای محاسبه حقوق و دستمزد، و یا انجام امور انبارگردانی، نیاز به خرید برنامه‌های جداگانه خواهید داشت. علاوه بر این، در دسترس بودن این برنامه‌ها در سطوح مختلف، می‌تواند نسبت به کاهش هزینه‌ها با حذف امکانات اضافی اقدام کند. خرید ارزانترین نرم افزار حسابداری دیگر یک دغدغه نیست، و تمامی نیازهای شما توسط محک پاسخ داده خواهد شد.

معرفی ارزانترین نرم افزار حسابداری و فروشگاهی محک

همانطور که گفته شد، برنامه‌های شرکت محک، به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری در بازار معروف شده است، و هزینه آن نسبت به امکانات این برنامه‌ها سنجیده می‌شود. شرکت محک با داشتن چندین نسخه برنامه حسابداری در سطح‌های تخصصی تا عمومی، نیاز تمامی کسب و کارها را بر طرف کرده است. از طریق سایت این شرکت، امکان خرید این نرم افزارها وجود دارد، و می‌توانید امکانات آن‌ها را مقایسه کنید.

شرکت محک به دلیل خلاقیت و نوآوری در زمینه حسابداری مدرن، توانسته تاکنون جوایز بسیار زیادی از جمله تندیس مدیران خلاق 2013، تندیس همایش نام آوران دانش و فناوری کشور، تندیس فعالین حوزه جهاد اقتصادی، تندیس برترین شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و غیره را کسب کند. در ادامه این مقاله به معرفی برخی از نرم افزارها و افزونه‌های این شرکت خواهیم پرداخت.

ارزانترین نرم افزار حسابداری شرکتی

یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری شرکتی در ایران، متعلق به شرکت محک است. این برنامه با داشتن دو مدل عمومی و تجاری، در سطوح مختلف در دسترس همگان قرار گرفته است. بدون شک می‌توان گفت که این برنامه، ارزانترین نرم افزار حسابداری شرکتی است، که دارای قابلیت‌های بسیار زیادی است. از امکانات این برنامه می‌توان به قابلیت انجام عملیات بازرگانی، عملیات حسابداری مالی، عملیات انبارداری، محاسبه حقوق و دستمزد و امکان ثبت اسناد و دارایی‌ها و غیره اشاره کرد.

این برنامه علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های حسابداری، دقت حسابداران را نیز افزایش خواهد داد، و کلیه امور حسابداری که تا پیش از این زمان‌بر بوده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توان انجام داد. بخش‌های اصلی این نرم افزار به شرح زیر هستند:

 • بخش اموال و دارایی‌ها
 • بخش هزینه‌ها
 • بخش درآمد
 • بخش تعهدات
 • بخش دارایی‌های نقدی
 • بخش محاسبه حقوق و دستمزد کارمندان

کلیه این امکانات در صورت درخواست، به صورت کامل در دسترس قرار خواهد گرفت، و نیاز به پرداخت هزینه‌های دوباره برای آن‌ها نیست. برنامه حسابداری شرکتی محک به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری شرکتی می‌تواند فرآیند حسابداری را بسیار آسان‌تر کند. همچنین با اضافه کردن افزونه‌های مختلف به این نرم افزار، دسترسی و امکانات بیشتری در اختیار مدیران شرکت قرار خواهد گرفت.

اصلی‌ترین نیاز هر شرکت، تصمیم گیری مدیران مجموعه بر اساس فعالیت‌های اقتصادی آن است، و در صورتی که گزارشات مالی شرکت تکمیل و بدون نقص نباشد، ممکن است دچار ضررهای بسیاری شوند. یکی از نکاتی که این برنامه را از سایر نرم افزارهای حسابداری متمایز می‌کند، ارائه گزارشات مختلف مالی به شیوه‌ای است که کاملا حرفه‌ای و بدون ابهام باشد.

ارزانترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

ارزانترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

داشتن نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای مدیریت بهتر کسب و کار کاملا ضروری است. البته در خرید ارزانترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی باید دقت داشته باشید، و تاکنون بهترین برنامه در این زمینه متعلق به شرکت محک بوده است. استفاده از این نرم افزارها مزایای بسیار زیادی خواهد داشت و از اصلی‌ترین مزیت آن می‌توان به بیشتر شدن مشتریان فروشگاه اشاره کرد.

شیوه سنتی اداره فروشگاه مشکلات بسیاری دارد، و مهم‌ترین مشکل را می‌توان به طولانی شدن زمان فروش اشاره کرد. با متصل کردن نرم افزار حسابداری به ابزارهای مختلف، به راحتی می‌توان در زمانی کوتاه لیستی بزرگ از کالا را ثبت کرد و به فروش رساند. همچنین در بخشی از این نرم افزارها امکان مشاهده موجود کالا، گزارشات مربوط به دوره‌های مالی گذشته و انجام امور بازاریابی اشاره کرد. در حال حاضر بهترین نرم افزار دربا متصل کردن نرم افزار حسابداری به ابزارهای مختلف، به راحتی می‌توان در زمانی کوتاه لیستی بزرگ از کالا را ثبت کرد و به فروش رساند.

همچنین در بخشی از این نرم افزارها امکان مشاهده موجود کالا، گزارشات مربوط به دوره‌های مالی گذشته و انجام امور بازاریابی اشاره کرد. در حال حاضر بهترین نرم افزار در این زمینه متعلق به شرکت محک است که قابلیت‌های فراوانی دارد و به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی شناخته شده است. این نرم افزار در دو مدل تجاری و عمومی برای تهیه در سایت موجود است.

بررسی نرم افزار حسابداری فروشگاهی محک

مهم‌ترین ویژگی مورد نیاز هر برنامه حسابداری، انجام امور مالی به شکلی است که اشتباه در آن وجود نداشته باشد. نرم افزار فروشگاهی محک علاوه بر این قابلیت، امکان انجام امور انبارگردانی، تولید و چاپ بارکد، استفاده از بارکد خوان، ارائه گزارش‌های روزانه و فصلی، محاسبه حقوق و دستمزد، ارسال پیامک تبلیغاتی، ارسال پیامک‌های گزارش به مدیر و بررسی میزان فروش و پیش بینی بودجه را دارد. یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی محک، داشتن بخش انبارگردانی بسیار حرفه‌ای است. در این بخش می‌توانید به موجودی کالا و میزان فروش هر دسته از کالاها پی ببرید.

همچنین امکان پیش بینی فروش یک کالا نسبت به فروش‌های گذشته نیز وجود دارد.علاوه بر این، با استفاده از افزونه‌های مختلف می‌توانید چند شعبه را همزمان به یکدیگر متصل کنید، تا از یک انبار کلی بتوانید استفاده کنید، و موجودی کالا بر اساس تمامی شعبه‌ها سنجیده شود. همچنین به دلیل پایین بودن هزینه خرید این برنامه، از آن به می‌توان به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی یاد کرد.

شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد.  ابزارهای حسابداری کدامند؟

ارزانترین نرم افزار حسابداری تولیدی

یکی دیگر از خدمات بسیار با ارزش شرکت محک، ارائه ارزانترین نرم افزار حسابداری مناسب شرکت‌های تولیدی است. شرکت‌ها و کارخانه‌های تولید محصولات، سیستم مدیریت بسیار پیچیده‌ای دارند، زیرا علاوه بر نیاز به تکمیل بودن دائم موجودی کالا، نحوه محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات نیز در آن بسیار مهم است. تولید در این مجموعه‌ها معمولا به صورت چند مرحله‌ای است، و در هر مرحله نیاز خواهد بود که هزینه‌های تولید به شیوه‌ای خاص محاسبه شود.

نرم افزار حسابداری تولیدی شرکت محک، با داشتن قابلیت‌های بسیار زیاد، می‌تواند نیاز شما از خرید چندین برنامه مجزا را از بین ببرد. این برنامه نیز مانند تمام نرم افزارهای حسابداری محک در دو مدل عمومی و تجاری به نسبت بزرگی  و میزان فعالیت کسب و کارها در دسترس قرار گرفته است. در مدل عمومی این نرم افزار 3 سطح وجود دارد، و مدل تجاری با پنج سطح امکاناتی مختلف برای شرکت‌های بزرگ و هلدینگ‌های تجاری مناسب است.

بررسی ویژگی‌های نرم افزار حسابداری تولیدی محک

نرم افزار تولیدی محک قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که از اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به داشتن فرمول محاسباتی بهای تمام شده کالا در هر مرحله اشاره کرد. این قابلیت نرم افزار محک را از دیگر برنامه‌ها متمایز می‌کند، و امکان دریافت گزارش از هر مرحله تولیدی نیز در آن وجود دارد.

همچنین امکان محاسبه حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان، انجام امور بازرگانی، عملیات‌های حسابداری مالی، داشتن بخش فروش مجزا و مناسب برای ویزیتور اشاره کرد. علاوه بر این بخش انبارداری تکمیلی این نرم افزار به صورتی ارائه شده است که نیاز به استفاده از برنامه‌های دیگر را به صفر می‌رساند.

از سایر ویژگی‌های این برنامه می‌توان به امکان ثبت ضایعات، برآورد هزینه‌های مواد اولیه، محاسبه سود مرحله‌ای، ارائه گزارش‌های مختلف برای مدیران و کارمندان اشاره کرد. البته مهم‌ترین خصوصیت این نرم افزار، این است که از آن به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری تولید می‌توان یاد کرد.

شرکت محک در زمینه تولید نرم افزار حسابداری تولیدی با سابقه طولانی خود بسیار موفق عمل کرده است، و هر ساله با بررسی پیشنهادات شرکت‌های تولیدی در رابطه با نیازهای آن‌ها نسبت به قابلیت‌های این برنامه‌ها، نسبت به افزایش امکانات و تولید نسخه‌های جدید اقدام می‌کند.

ارزانترین نرم افزار حسابداری مخصوص اصناف مختلف

همانطور که گفته شد، بحث حسابداری تنها مختص شرکت‌ها و تولیدی‌ها نیست. بسیاری از فروشگاه‌ها با تغییر سیستم کاری خود توانسته‌اند سود خود را چندین برابر کنند، و مشتریان را بیش از پیش راضی نگه دارند. یکی دیگر از خدمات ارزشمند شرکت محک، تولید ارزانترین نرم افزار حسابداری و برنامه فروشگاهی است که برای اصنافی خاص طراحی شده‌اند.

ارزانترین نرم افزار حسابداری مخصوص اصناف

این برنامه‌ها با داشتن ویژگی‌های مختلف مانند واحد فروش اختصاصی، قابلیت‌های اختصاصی برای هر صنف، دسته بندی‌های مختلف و غیره، توانسته‌اند بسیار موفق عمل کنند، و کار اصناف را راحت‌تر کرده‌اند. به عنوان مثال برنامه‌ای برای صنف موبایل فروشی طراحی شده است که واحد اختصاصی آن بر اساس کالاهای این صنف در نظر گرفته شده است. همچنین در دسته بندی کالا می‌توان از خصوصیات و مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری استفاده کرد. یا در بحث فروشگاه‌های پوشاک، واحد فروش بر اساس پوشاک مشخص می‌شود، و دسته بندی در اینجا بر اساس جنس و رنگ مطرح است.

این برنامه‌ها با مشاوره با متخصصین و فعالین صنف‌های مختلف طراحی شده‌اند و هدف اصلی از ساخت آن، ارائه ارزانترین نرم افزار حسابداری برای مشاغل مختلف بوده است. در ادامه با چندی از این نرم افزارها و ویژگی‌های آن‌ها با صورت کامل آشنا خواهید شد.

نرم افزار حسابداری مناسب صنف موبایل

این نرم افزار با تحقیق درباره نیازهای صنف موبایل و قطعات جانبی آن طراحی شده است، و امکانات بسیار زیادی را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می‌دهد. علاوه بر امکان انجام کلیه امور حسابداری، در بخشی از این نرم افزار می‌توان به انجام فرایندهای تعمیر نیز پرداخت. داشتن سامانه تعمیرات و خدمات به شما اجازه می‌دهد که سفارشات را به راحتی پیگیری کنید، و از موجودی قطعات مورد نیاز خود اطلاع داشته باشید.

علاوه بر این‌ها، بر اساس قوانین صنفی کشور، فعالان این حوزه باید یک صندوق مکانیزه فروش به اداره دارایی معرفی کنند. با استفاده از صندوق‌های محک، که مورد تایید اداره دارایی است، به راحتی فاکتورهای خود را ثبت کنید، و گزارشات مورد نیاز خود را در هر زمان که نیاز داشتید مشاهده کنید.

نرم افزار حسابداری مناسب صنف موبایل

از سایر ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به امکان ثبت و فروش کالا به وسیله بارکد، قابلیت مشاهده موجودی انبار و انبارگردانی، دسته بندی کالاها بر اساس مشخصات فیزیکی و فنی، امکان تخصیص اعتبار به مشتریان ثابت، امکان ارائه پنل‌های ویزیتوری، و بررسی سود و بهای تمام شده کالا و خدمات اشاره کرد. با توجه به امکانات این نرم افزار به نسبت قیمت آن، بدون شک ارزانترین نرم افزار حسابداری مناسب صنف موبایل را می‌توانید از سایت محک خریداری کنید.

نرم افزار حسابداری مناسب صنف لوازم آرایشی و بهداشتی

یکی دیگر از اصنافی که وجود برنامه حسابداری اختصاصی برای آن بسیار ضروری است، صنف فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این صنف به دلیل وجود کالاهای بسیار و نیاز به دسته بندی بر اساس نوع مواد آرایشی و بهداشتی، داشتن یک برنامه حسابداری مناسب این صنف مزیت به حساب می‌آید. البته یافتن ارزانترین نرم افزار حسابداری مناسب این صنف کار دشواری است. بسیاری از شرکت‌های حسابداری برنامه‌هایی مناسب فروشگاه‌هایی که در کشور بسیار بیشتر هستند تولید می‌کنند.

برنامه حسابداری صنف آرایشی و بهداشتی محک با ارائه بهترین امکانات موجود، توانسته به نیازهای این صنف به خوبی پاسخ دهد. از امکانات این برنامه می‌توان به ثبت ویژگی‌های مختلف کالا، امکان استفاده به عنوان صندوق فروشگاهی، تهیه گزارشات مختلف و بررسی موجودی کالا اشاره کرد.

همچنین علاوه بر این امکانات، امکان استفاده از بارکد خوان، چاپ لیبل و بارکد، ثبت تاریخ انقضای کالای، اعمال طرح‌های تشویقی، تعیین کالاهای پر فروش و کم فروش برای رسیدگی بیشتر، و همچنین اتصال به استندهای فروشگاهی برای خرید توسط مشتری نیز در این برنامه وجود دارد.

علاوه بر این‌ها، با نصب افزونه بازارا، امکان فروش آنلاین نیز با کسر خودکار از موجودی وجود دارد، و به این صورت موجودی انبار همیشه صحیح خواهد بود. به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری موجود، امکانات این برنامه به هیچ عنوان با دیگر برنامه‌های حسابداری قابل مقایسه نیست، و شرکت محک توانسته رضایت مشتریان زیادی را در این رابطه جلب کند.

ارزانترین نرم افزار حسابداری مناسب صنف فروشندگان آجیل و خشکبار

برنامه حسابداری برای صنف فروشگاه آجیل و خشکبار یکی دیگر از نرم افزارهای محک است که به صورت اختصاصی طراحی شده است. با وجود اینکه این برنامه به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری صنفی در نظر گرفته می‌شود، امکانات آن در هیچ برنامه‌ای قابل مشاهده نیست. از قابلیت‌های این برنامه حسابداری می‌توان به امکان اتصال به ترازو‌های دیجیتال، ثبت قیمت‌های مختلف برای یک نوع کالا، ارائه گزارش‌های مالی و موجودی، و امکان اتصال به مانیتور دوم برای نمایش به مشتری اشاره کرد.

علاوه بر این، صنف آجیل و خشکبار نیز وابسته به تاریخ انقضای کالا است. در ثبت کالا می‌توان تاریخ انقضای دقیق هر کدام را قید کرد تا در برنامه از کالاهای رو به انقضا نیز بتوان اطلاع پیدا کرد. از دیگر ویژگی‌های این برنامه حسابداری می‌توان به امکان تعریف فرمول وزنی برای فروش، امکان رند کردن فاکتور به صورت خودکار، تعریف کاربران با سطح دسترسی مختلف، تعریف چند صندوق به صورت همزمان، تولید و چاپ بارکد و امکان اتصال به دستگاه‌های تبلیغاتی اشاره کرد.

نکاتی که هنگام خرید نرم افزار حسابداری ارزان باید دقت کنید

علاوه بر توجه به میزان هزینه برای خرید ارزانترین نرم افزار حسابداری مناسب با کسب و کار خود، به نکات دیگری نیز باید توجه کنید، تا برنامه‌ای کاربردی تهیه کنید. در ادامه به بررسی نکاتی مهمی که در هنگام خرید باید مد نظر داشته باشید خواهیم پرداخت.

 • به غیر از هزینه نرم افزار، امکانات آن را نیز بررسی کنید
 • پایین بودن هزینه نباید باعث فروش خدمات اصلی به صورت جداگانه شود
 • ارزان بودن مبنی بر نداشتن پشتیبانی در استفاده از نرم افزار نیست. شرکت تولید کننده باید پشتیبانی از برنامه را به صورت کامل فراهم کند
 • امکان یکپارچه سازی با برنامه‌ها و افزونه‌های مختلف به عنوان یک مزیت به حساب می‌آید
 • ساده بودن شیوه کاربری در برنامه بسیار مهم است. برنامه‌ای که نیاز به آموزش طولانی داشته باشد برای فروشگاه مناسب نیست
 • مناسب بودن برای صنفی که قرار است برنامه در آن استفاده شود

شرکت محک با ارائه ارزانترین نرم افزار حسابداری در تمامی اصناف‌ها و مشاغل، توانسته به خوبی عمل کند، و برنامه‌هایی تولید کند که نیاز هر کسب و کاری را برآورده کند. علاوه بر برنامه‌های حسابداری عمومی و تجاری، نسخه‌هایی برای حسابداری شخصی نیز در سایت محک در دسترس قرار گرفته است، که امکان دانلود آن به صورت رایگان وجود دارد.

خرید نرم افزارهای حسابداری با پشتیبانی دائم

شرکت محک با بررسی نیازهای اساسی کسب و کارهای مختلف، و با گرفتن مشاوره از حسابداران مجرب داخلی، به نیاز هر کسب و کاری برای مدیریت و انجام امور حسابداری آشنا است، و بر همین اساس برنامه‌های حسابداری مختلفی ساخته است. علاوه بر این‌ها، کلیه نرم افزارها با پشتیبانی کامل در دسترس خریداران قرار خواهند گرفت، و آموزش این برنامه‌ها توسط نمایندگی محک انجام خواهد شد.

نرم افزارهای محک به عنوان ارزانترین نرم افزار حسابداری موجود در ایران شناخته می‌شوند، و به نسبت هزینه‌های آن، امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. در سایت محک می‌توانید کلیه محصولات این شرکت را مشاهده کنید، و امکانات آن را با یکدیگر مقایسه کنید. همچنین در سایت محک امکان دریافت مشاوره از کارشناسان به صورت آنلاین نیز وجود دارد.

جدول لیست قیمت انواع نرم افزار حسابداری محک

سری تجاری
سری عمومی
صتف رستوران
سری صنفی

برای دریافت جدید ترین مقالات، ایمیل خود را وارد کنید:

با نشر این محتوا، جامعه وبلاگ محک را گسترش دهید

مهرداد توکلی
مهرداد توکلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاهده رایگان دمو نرم افزارحسابداری

مقالات حسابداری و کسب و کار را اینجا رایگان گوش دهید