نرم افزار حسابداری ویژه صنف لوازم خانگی

راهکاری هوشمندانه مختص فروشندگان و نمایندگی‌های فروش لوازم خانگی

در نرم‌افزار حسابداری ویژه صنف لوازم خانگی نیازمندی‌ها و اولویت‌های اصلی فروشندگان و نمایندگی‌های فروش محصولات خانگی مورد بررسی قرار گرفته است. همینطور نسخه نهایی بر اساس همین اولویت‌ها طراحی و پیاده‌سازی شده است تا کارایی و بهره‌وری حداکثری را برای‌تان به ارمغان بیاورد.

سه قابلیت برای پاسخگویی به نیازهای اصلی فروشندگان صنف لوازم خانگی

ثبت سریع و اعمال تغییرات کلی در فاکتورهای فروش

ثبت سریع فاکتورهای فروش

نرم‌افزار حسابداری لوازم خانگی یکپارچه طراحی شده است. به محض ثبت فاکتور فروش، کالای فروخته شده به صورت خودکار از موجودی انبار یا فروشگاه‌تان کسر می‌شود. همینطور می‌توانید قیمت فروش کالاها را به صورت دسته‌ای تغییر دهید. اگر هم محصولی را قسطی می‌فروشید، می‌توانید این مورد را به فاکتور فروش خود اضافه کنید تا عملیات دریافت متناسب با آن تنظیم شود.

مدیریت ساده عملیات پرداخت

ثبت و مدیریت فروش اقساطی

برای دریافت فاکتور سه حالت؛ نقدی، اقساط و فروش به صورت چک در نظر گرفته شده است. با انتخاب هر یک از این قابلیت‌ها می‌توانید به خدمات زیر مجموعه‌شان دسترسی پیدا کنید. مثلا اگر فروش به صورت چک انجام شده باشد می‌توانید چک‌های دریافتی خود را به همراه موعد پرداخت از پنل مدیریتی پیگیری و رصد کنید.

ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و کامل

ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و کامل

با کمک خصوصیت گزارش‌های تکمیلی در نرم‌افزار فروشگاه لوازم خانگی می‌توانید گزارش هایی مربوط به سود کالا، اشخصاص، فاکتورها، اطلاعات خرید و فروش و موجودی کالاها را به صورت منسجم در اختیار داشته باشید. همچنین تمامی اطلاعات فوق را به صورت آماری در نمودار مشاهده کنید.

به گزارشات معاملات فصلی نیاز دارید؟

طبق اطلاعیه اداره محترم دارایی کلیه اشخاص حقوقی، مشاغل مشمول اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده موظف به ارائه گزارشات معاملات فصلی هستند. نرم افزار حسابداری محک علاوه بر ارائه امکانات گوناگون برای هر صنف، مورد تایید اداره دارایی بوده و گزارشات فصلی را در قالب یک فایل برای بارگذاری در سامانه معاملات فصلی ارائه می کند.

سازمان امور مالیاتی کشور

پاسخ اختصاصی نرم‌افزار برای صنف لوازم خانگی

در نرم‌افزار حسابداری لوازم خانگی محک می‌توانید به سادگی عملیات ثبت و بررسی خدمات پس از فروش کالاها را انجام دهید. امکان تعریف جشنواره‌های فروش متنوع، تعریف همکاران و سیستم‌های توزیع شامل پخش و فروش مویرگی و همچنین قابلیت شناسایی میزان سودآوری در قبال گروهی خاص از کالاها یا تأمین‌کنندگان و مشتریان در نظر گرفته شده است.

نرم افزار حسابداری

مزایای نرم‌افزار لوازم خانگی محک برای فروشندگان و نمایندگی‌های فروش

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

با مشاوران نرم افزار حسابداری لوازم خانگی محک ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان و تخصصی در صنف خودتان بهره‌مند شوید. همینطور می‌توانید با تکمیل فرم زیر برای دریافت دمو رایگان نرم‌افزار حسابداری لوازم خانگی اقدام کنید.

دریافت مشاوره رایگان برای نرم افزار حسابداری سوپر مارکت ،هایپر مارکت

مشاهده رایگان دمو نرم افزار ویژه صنف لوازم خانگی

نرم افزار حسابداری ویژه صنف شما

اگر فعلا نمی‌خواهید نرم افزار حسابداری را تهیه کنید لطفا مقالات زیر را مطالعه کنید.

راه اندازی سفره خانه سنتی
جواز کسب

راه اندازی سفره خانه سنتی (مزایا + معایب)

زمان مطالعه این مقاله: 6 دقیقه امروزه راه اندازی سفره خانه سنتی به دلیل سود بالا از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. در این مقاله از گروه نرم افزاری محک به بررسی مراحل راه اندازی سفره خانه می‌پردازیم.

ادامه مطلب »
راه اندازی برنج فروشی
جواز کسب

راه اندازی برنج فروشی | صفر تا 100

زمان مطالعه این مقاله: 6 دقیقه در این مقاله با نحوه راه اندازی برنج فروشی و مراحل آن آشنا خواهیم شد و به بررسی مزایا و معایب آن و نحوه دریافت پروانه کسب برنج فروشی خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب »