شرایط و ضوابط ارائه خدمات و گارانتی

شرایط و ضوابط ارائه خدمات و گارانتی

1- ارائه خدمات پشتیبانی، از طریق پورتال خدمات پشتیبانی در سایت www.MahakSoft.com ، سامانه خدمات پشتیبانی از راه دور ( نرم افزار Team Viewer) ، تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری مشتری به محل واحد پشتیبانی قابل انجام است.

2- مدت زمان گارانتی تمامی نرم افزارهای حسابداری محک به صورت پیشفرض یک سال می باشد و پس از اتمام مدت گارانتی، با پرداخت هزینه مصوب روز، گارانتی به مدت یکسال قابل تمدید می‌باشد. در غیر اینصورت با درخواست پشتیبانی موردی مشتری، به ازای هر مورد وجه آن طبق تعرفه تعیین شده دریافت خواهد شد.

3- تعهد شرکت تنها در قبال امکانات موجود در نرم افزار می باشد و بروزرسانی های جدیدی محصولات در پورتال خدمات پشتیبانی شرکت ارائه می گردد لذا بسته ارائه شده قابل عودت نیست، خواهشمندیم قبل از خرید، از امکانات بسته موجود اطلاع حاصل نمایید.

4- گرفتن پشتیبانی (Backup) از اطلاعات نرم افزار الزامی و بر عهده مشتری محترم می باشد، در غیر اینصورت تعهدی متوجه شرکت نیست.

5- در صورت عدم تسویه حساب کامل با شرکت، خدمات گارانتی ارائه نمی گردد و شرکت مجاز به گرفتن بسته نرم افزاری از مشتری می باشد.

6- در صورت نیاز به جلسه رفع اشکال، اعلام آن بر عهده مشتری می باشد. در صورتی جلسات برگزار می شود که مشتری محترم حتما فیلم و کتابچه آموزشی را به صورت
کامل ملاحظه نموده باشد. این جلسات تا 3 جلسه کاملا رایگان است. (حداکثر تا دو ماه)

7- گارانتی فقط شامل خدمات نرم افزار همین بسته بوده و شرکت در خصوص مشکلات سخت افزاری، ویندوزی، شبکه ای و ویروسی شدن سیستم مشتری هیچ تعهدی ندارد.

8- در صورت درخواست مشتری برای انجام خدمات خارج از گارانتی، حق الزحمه طبق تعرفه دریافت می گردد.

9- قفل ارائه شده معادل کل خدمات نرم افزار بوده و در صورت مفقود و یا ربوده شدن آن، تعهد و مسئولیتی متوجه شرکت نمی باشد.

10- قفل نرم افزار سالم تحویل می شود. در صورت بروز هر گونه نقص، تعویض آن پس از تحویل قفل معیوب و دریافت هزینه مصوب انجام می شود.

قیمت محصولات در تمامی نمایندگی ها یکسان بوده و نمایندگی حق دریافت هزینه مازاد و تغییر قیمت مصوب را ندارد.

قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است, معتبر میباشد.

جهت بررسی مراحل بازگرداندن کالا اینجا را کلیک نمایید.