جستجو
Close this search box.

سرویس های حسابداری محک

سرویس های نرم افزار حسابداری محک، امکانات ویژه ای هستند که در کنار نرم افزار حسابداری قابل استفاده هستند و کیفیت وراحتی شما را افزایش می‌دهند و به سادگی امکانات فوق پیشرفته ای را در اختیار شما قرار میدهند.

 

بازارا

این سرویس برای اتصال وب سایت های فروشگاهی به نرم افزار حسابداری طراحی شده است که به سادگی وبسایت شما را به نرم افزارمحک متصل میکند.

سرویس ابری

سرویس ابری با هدف رفع نیاز کاربران و مشتریان محک به جهت ذخیره سازی امن و امکان دسترسی به اطلاعات به صورت آنلاین در هر زمان و هر مکان و اشتراک گذاری بین افراد مختلف طراحی شده است.

سرویس سامانه مودیان

این سرویس، در جهت راحتی کار شما پیاده سازی شده است و با استفاده از آن، به صورت مستقیم نرم افزار حسابداری محک را به سامانه مودیان متصل کنید و تمامی فاکتور های خود را به سادگی از نرم افزار ارسال کنید.

تحلیلگر

این سرویس قابلیت تحلیل و برسی اطلاعات نرم افزار را برای بازه‌های زمانی مشخص به خریدار آن می‌دهد تا کاربر از گزارشات متنوع، زیبا و کاربردی آن استفاده نماید.

رادارا

رادارا برای مدیریت ویزیتورها طراحی شده است. با سرویس رادارا می‌توانید موقعیت آنلاین ویزیتورهایتان را رصد کنید، برای ویزیتورها موقعیت مشتریان را مشخص کنید یا حتی برای ویزیتورهایتان پیام ارسال کنید.

محک آکادمی

آموزش آنلاین در زمینه مالی و مدیریتی به همراه آموزش های حرفه ای در حوزه های متفاوت از جمله نرم افزار حسابداری محک

سرویس آپارتمانا

با هدف ارتباط نرم افزار حسابداری با نرم افزار آپارتمانا طراحی شده است که شما بتوانید به سادگی اطلاعات را بین دو نرم افزار انتقال دهید.

مشتریان عزیز نرم‌افزار حسابداری محک توجه داشته باشید به دلیل نگهداری زیر ساخت شبکه در شرکت محک جهت استفاده از سرویس های فوق، داشتن اعتبار پشتیبانی الزامی می‌باشد.