محک پاسخگوی نیازهای اصلی صنف فروشندگان موبایل

نرم افزار حسابداری محک با امکانات ویژه ای که برای صنف موبایل و لوازم جانبی در نظر گرفته است می تواند پاسخگوی تمام نیازمندی های این صنف باشد. شما می توانید در ادامه با سه مورد از ویژگی های اصلی نرم افزار حسابداری محک موبایل و لوازم جانبی آشنا شوید.

ویژگی محصول

صندوق مکانیزه فروش

طبق قانون فعالان صنف موبایل و تجهیزات جانبی موظف هستند یک صندوق فروش مکانیزه به اداره دارایی معرفی کنند. صندوق مکانیزه فروش محک با محیط کاربری ساده و جذاب و امکانات مختلف در جهت تسریع و تسهیل خرید، ثبت فاکتور و مدیریت انبار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.
سامانه تعمیرات و خدمات-نرم افزار حسابداری ویژه صنف فروشندگان موبایل و لوازم جانبی

سامانه تعمیرات و خدمات

این سامانه به فروشندگان و تعمیرکاران اجازه می دهد تا فرایند ثبت سفارش، تخصیص به کارشناس مربوطه، تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش را به سادگی مدیریت کنند. به این ترتیب ضمن صرفه جویی در وقت مشتریان و متخصصن تعمیرکار، در درازمدت هزینه ها نیز کاهش پیدا می کند.

صندوق مکانیزه فروش-نرم افزار حسابداری ویژه صنف فروشندگان موبایل و لوازم جانبی

فروش سریع

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی محک با فراهم آوردن امکان فروش از طریق بارکد و بر حسب سریال کالا و همچنین ثبت و کسر موجودی از انبار به صورت خودکار، فرآیند فروش و ثبت کالا را تسریع بخشیده است. به این ترتیب ثبت و بررسی اعتبار گارانتی کالاها در داخل نرم افزار به راحتی امکان پذیر است.

مصاحبه با مشتریان گروه نرم افزاری محک (صنف موبایل و لوازم جانبی)

به گزارشات معاملات فصلی نیاز دارید؟

طبق اطلاعیه اداره محترم دارایی کلیه اشخاص حقوقی، مشاغل مشمول اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده موظف به ارائه گزارشات معاملات فصلی هستند. نرم افزار حسابداری محک علاوه بر ارائه امکانات گوناگون برای هر صنف، مورد تایید اداره دارایی بوده و گزارشات فصلی را در قالب یک فایل برای بارگذاری در سامانه معاملات فصلی ارائه می کند.

سازمان امور مالیاتی کشور

مزایای نرم افزار حسابداری محک برای فروشندگان موبایل و لوازم جانبی

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد نرم افزار حسابداری محک و برآورده کردن نیازهای کاری خود در این نرم افزار دارید فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی نمایند.

دریافت مشاوره رایگان برای نرم افزار حسابداری سوپر مارکت ،هایپر مارکت

مشاهده رایگان دمو نرم افزار حسابداری موبایل و لوازم جانبی

نرم افزار حسابداری ویژه صنف شما

اگر فعلا نمی‌خواهید نرم افزار حسابداری را تهیه کنید لطفا مقالات زیر را مطالعه کنید.

موبایل

صفر تا صد راه اندازی مغازه موبایل فروشی

زمان مطالعه این مقاله: 4 دقیقه راه اندازی مغازه موبایل فروشی باید ها و نبایدهای فراوانی دارد که در این مقاله از گروه نرم افزار حسابداری محک بطور کامل به آن پرداخته ایم.

ادامه مقاله →
مغازه تعمیرات موبایل 1

راه اندازی یک مغازه تعمیرات موبایل

زمان مطالعه این مقاله: 3 دقیقه در حال حاضر که میل جوانان به یادگیری امور فنی و ورود سریع به بازار کار زیاد شده، فرصت های گوناگونی در اختیار آنها قرار …

ادامه مقاله →
خرید آنلاین

ویژگی های یک فروشگاه آنلاین موبایل خوب

زمان مطالعه این مقاله: 4 دقیقه پیشرفت تکنولوژی های ارتباطی و گسترش فضای اینترنت، زمینه مناسبی را برای توسعه کسب و کارها فراهم آورده است. امروز اگر به دنبال گوشی همراه …

ادامه مقاله →