جستجو
Close this search box.
تصویر واحد پشتیبانی

پشتیبانی حرفه ای مشتریان

پشتیبانی انواع محصولات ارائه شده  توسط گروه نرم افزار حسابداری محک  معمولا تا یک سال پس از خرید، رایگان است.پس از گذشت یک سال در صورت درخواست و تمایل مشتری محترم ،این پشتیبانی با پرداخت مبلغی منصفانه تمدید می گردد. از جمله خدمات پس از فروشی که گروه نرم افزار حسابداری محک  ارائه می دهد به شرح زیر است :

  • پاسخ به سؤالات مشتریان از طریق تماس تلفنی
  • انجام خدمات ریموت اینترنتی
  • ارائه خدمات حضوری در شرکت محک
  • به‌روزرسانی نسخه‌های جدید نرم افزار
  • رفع باگ‌های احتمالی و …

این شرکت در جهت سهولت بخشیدن و افزایش کیفیت خدمات، اقدام به تولید مرکز خدمات پشتیبانی نموده است. شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل و سؤال درباره نرم افزار حسابداری محک با این مرکز در تماس باشید.

آموزش ها

 

برای به دست آوردن هر مهارتی، تمرین و آموزش حرف اول را می‌زند. شما نیز برای استفاده صحیح از نرم افزار حسابداری محک به آموزش حرفه‌ای و گام به گام نیاز دارید. گروه نرم افزار حسابداری محک با استناد بر همین موضوع اقدام به تهیه فیلم‌های آموزشی، سیستم راهنمای آنلاین و برگزاری جلسات رفع اشکال کرده است. شما مشتری گرامی می‌توانید با استفاده از فیلم‌های آموزشی، انجام انواع عملیات حسابداری به کمک نرم افزار را به صورت تصویری بیاموزید و در صورت وجود هر گونه سؤال، به بخش راهنمای آنلاین رجوع کنید.

تصویر مرکز آموزش
تصویر مرکز دانلود محک

مر کز دانلود

پاسخگویی مناسب و به موقع به مشتریان، مخاطبین و ارباب رجوعان هر کسب و کاری همواره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. طبیعی است که به کار گرفتن ابزارهای حرفه‌ای در این راستا نیز کمک بسیار زیادی به تسریع  فرایند پاسخگویی مشتریان می‌کند. گروه نرم افزار حسابداری محک نیز با ارائه ابزارهای پشتیبانی و ابزارهای نصب برنامه حسابداری مناسب در راستای ارتقای رضایت مشتریان کوشیده است.

پرداخت آنلاین

با ظهور اینترنت و گسترش فضای مجازی، بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی جای خود را به تجارت الکترونیک داده‌اند. گروه نرم افزار حسابداری محک نیز با ایجاد درگاه پرداخت اینترنتی، مشتریان خود را به سمت خرید اینترنتی سوق داده است.

تصویر پرداخت آنلاین
تصویر پنل پیامک

پنل پیامک

قابلیت استفاده از پنل مدیریت پیام کوتاه تحت وب نرم افزار برای آن دسته از مشتریانی که از افزونه پیامک رسان محک استفاده می‌کنند و به خطوط تحت وب این مجموعه دسترس دارند، فراهم است. در واقع در صورت نیاز به ارسال و انجام خدمات پیامک خارج از نرم افزار، می‌توانید با در دست داشتن نام کاربری و کلمه عبور مخصوص خط اینترنتی خود، از پنل پیام کوتاه نرم افزار محک استفاده کنید.

خدمات سخت افزاری و نرم افزاری

گروه نرم افزار حسابداری محک در راستای ارائه سخت افزارهای مورد نیاز فروشگاهی و خدمات کامپیوتری به مشتریان خود، اقدام به همکاری با مجموعه نارون کرده است. در واقع ارائه خدمات و محصولات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، باشگاه مشتریان‌ و تجارت الکترونیک به فروشگاه‌ها و اصناف و کاربران نرم افزار حسابداری محک بر عهده مجموعه نارون است.

تصویر سخت افزار حسابداری

با محک، کسب و کارتان را محک بزنید!

حل تمام مشکلات مالی و حسابداری تان را به محک بسپارید.