نرم افزار حسابداری پوشاک

محک پاسخگوی نیازهای اصلی صنف پوشاک

نرم افزار حسابداری پوشاک محک با امکانات ویژه ای که برای صنف پوشاک در نظر گرفته است می تواند پاسخگوی تمام نیازمندی های این صنف باشد. ما تلاش کرده ایم تا با استفاده از تجارب و تخصص خود تمام نیازهای فروشندگان پوشاک را پیش بینی و برای رفع آنها راهکار ارائه کنیم. شما می توانید در ادامه با سه مورد از ویژگی های اصلی نرم افزار حسابداری محک ویژه صنف پوشاک آشنا شوید.

امکان ثبت جزییات کالا

امکان ثبت جزییات کالا

ثبت جزییاتی مانند نوع پوشاک، جنس، رنگ، اندازه و… در صنف پوشاک اهمیت بسیاری دارد. در نرم افزار حسابداری محک می توانید تمام جزییات هر کالا را وارد کرده و در هنگام فروش ضمن ثبت صحیح فروش، موجودی آنها را نیز کنترل کنید.

امکان چاپ و تولید بارکد

امکان چاپ و تولید بارکد

نرم افزار حسابداری پوشاک محک امکان تعریف و چاپ بارکد برای هر کالا را فراهم آورده است. شما می توانید با تعریف و تولید بارکدهای اختصاصی خود، برای هر دسته از کالا بارکدهای جداگانه ای را چاپ و بر روی کالاهای خود استفاده کنید.

امکان فروش با بارکدخوان

امکان فروش با بارکدخوان

با استفاده از نرم افزار حسابداری محک می توانید محصولات خود با استفاده از بارکدخوان به فروش برسانید. کافی است تا بارکدهایی را که برای هر کالا چاپ کرده اید را اسکن کرده و با تایید مشخصات کالا، فیش و یا فاکتور فروش را صادر کنید.

به گزارشات معاملات فصلی نیاز دارید؟

طبق اطلاعیه اداره محترم دارایی کلیه اشخاص حقوقی، مشاغل مشمول اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده موظف به ارائه گزارشات معاملات فصلی هستند. نرم افزار حسابداری محک علاوه بر ارائه امکانات گوناگون برای هر صنف، مورد تایید اداره دارایی بوده و گزارشات فصلی را در قالب یک فایل برای بارگذاری در سامانه معاملات فصلی ارائه می کند.

سازمان امور مالیاتی کشور

مزایای نرم افزار حسابداری محک برای فروشندگان پوشاک

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد نرم افزار حسابداری بوتیک محک و برآورده کردن نیازهای کاری خود در این نرم افزار دارید فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی نمایند.

دریافت مشاوره رایگان برای نرم افزار حسابداری سوپر مارکت ،هایپر مارکت

مشاهده رایگان دمو نرم افزار حسابداری ویژه صنف پوشاک

نرم افزار حسابداری ویژه صنف شما

اگر فعلا نمی‌خواهید نرم افزار حسابداری را تهیه کنید لطفا مقالات زیر را مطالعه کنید.