جستجو
Close this search box.

محک آکادمی

آموزش آنلاین در زمینه مالی و مدیریتی
مجموعه‌ای جوان، با هدف ارتقا آموزش و توسعه علوم مرتبط با کسب و کار

mahak academy محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

این مجموعه با تیم پژوهشی متخصص و به روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا راه و دیدگاهی نو برای افراد علاقه‌مند و مشتاق به ارمغان آورد. با افتخار اعلام می‌کنیم که ما در محک آکادمی جدیدترین و معتبرترین منابع آموزشی را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهیم. امیدواریم نقشی هر چند کوچک در ارتقای سطح دانش شما مشتریان عزیز داشته باشیم.

خدمات محک آکادمی

خدمات محک آکادمی شامل آموزش‌هایی رایگان، جامع و دسته بندی شده از نرم افزار حسابداری و افزونه‌های آن است که با بهره‌گیری از آنها می توانید دانش و مهارت خود را در این زمینه‌ بهبود بخشید.

نحوه استفاده از خدمات محک آکادمی

70 درصد تخفیف ویژه تا 15 روز پس از خرید نرم افزار برای شما فعال شده است.

اشتراک 6 ماهه

۲,۲۵۰,۰۰۰تومان

۷۰ % تخفیف

۶۷۵,۰۰۰تومان

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

اشتراک 12 ماهه

۳,۰۰۰,۰۰۰تومان

۷۰ % تخفیف

۹۰۰,۰۰۰تومان

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خبر خوب، ویژه مشتریان محک

مشتریان محک با اسکن QR کد موجود در دفترچه راهنمای بسته خود یا مراجعه به سایت محک آکادمی، می‌توانند پس از خریداری بسته، تا 15 روز با تخفیف 70 درصدی اقدام به تهیه اشتراک نمایند.

اگر این فرصت ویژه را از دست داده‌اید نگران نباشید، گروه نرم افزاری محک همواره برای مشتریان خود این شرایط را فراهم نموده تا هر زمان که مایل بودند، با تخفیف 30 درصدی اشتراک را خریداری نمایند.

آشنایی با نحوه استفاده از محک آکادمی