جستجو
Close this search box.

صفحه به زودی همراهان

طرح همراهان محک از اولین سال های شکل گیری خانواده محک و با هدف تقدیر از همراهی مشتریان عزیز آغاز شد اما نحوه پیاده سازی و اجرای این طرح در سال 1397 تغییر کرد تا هرچه متناسب تر امکان این تشکر را فراهم سازد. با اجرای هر مرحله از این طرح ویژگی های مختلفی به آن اضافه و راه های گوناگونی برای تقدیر از مشارکت وهمراهی مشتریان عزیز محک پیشنهاد شد. اکنون پس از گذشت دو سال و با استفاده از تجارب گذشته و ایده های نوآورانه، تصمیم گرفته ایم تا طرح را به گونه ای متفاوت پیاده سازی و اجرا کنیم.

بازی کنید و امتیاز بگیرید

در سری جدید طرح محک که گام اول آن به همراه جوایزی ارزنده همراه با قرعه کشی، تا پایان سال 99 ادامه دارد، یکی از راه های کسب امتیاز انجام بازی است. در صفحه بازی های محک می توانید از زمان های اضافی خود برای کسب امتیاز استفاده کنید. در مترو، پشت چراغ قرمز، زمان استراحت و اوقات بیکاری می توانید با انجام بازی ها محک امتیاز کسب کرده و در قرعه کشی های ماهانه شرکت کنید. در روز اول هر ماه قرعه کشی بین مشارکت کنندگان انجام شده و جایزه های نفیسی به برندگان اهداء خواهد شد. در نظر داشته باشید که هر روز می توانید یک بار از طریق انجام بازی امتیاز کسب کنید.

بازی کنید و امتیاز بگیرید
email section محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

با تایید ایمیل خود امتیاز بگیرید

مشتریان عزیز محک می توانند در صفحه امتیازات خود علاوه بر مشاهده و خرج امتیازات خود، با ثبت و تائید ایمیل نیز امتیاز کسب کنید. کافی است ایمیل خود را در کادر مربوطه وارد کنید. بعد از انجام این کار یک ایمیل تایید به آدرس ایمیل شما ارسال می شود که با کلیک بر روی لینک و تایید ایمیل، امتیاز به صورت خودکار به حساب شما اضافه می شود. در کل مدت طرح تنها یک بار می توانید امتیاز تایید ایمیل را دریافت کنید.
نمونه آدرس ایمیل مورد تایید: example@gmail.com