جستجو
Close this search box.

آموزش بازی همراهان محک

آموزش قدم به قدم انجام بازی

در طرح همراهان محک یکی از راه های کسب امتیاز انجام یکی از بازی های منتخب در وب سایت محک است. برای اینکه بتوانید وارد صفحه بازی های طرح همراهان محک بشوید فقط کافیست چند گام زیر را طی کنید.

گام اول

 اولین گام جستجوی کلمه کلیدی روز در یکی از موتورهای جستجو است. برای این کار 2 شیوه وجود دارد.

part1 learning game محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

شیوه اول:

“کلمه کلیدی روز” را که در بالای همین صفحه مشاهده می کنید در یکی از موتورهای جستجو مانند WWW.GOOGLE.COM جستجو کنید.

و وب سایت نرم افزار حسابداری محک را در لینک های نمایش داده شده انتخاب کنید.

Google Search محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

شیوه دوم:

از داخل نرم افزار حسابداری محک و در قسمت تابلو اعلانات، با کلیک بر روی دکمه بازی، به موتور جستجو گوگل هدایت می شوید.

و وب سایت نرم افزار حسابداری محک را در لینک های نمایش داده شده انتخاب کنید.

section2 محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)و کافیه بر روی لینک وب سایت نرم افزار حسابداری محک کلیک کنید.

گام دوم

pic محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

بعد از ورود به وب سایت محک از طریق موتور جستجو، کافیست بر روی دکمه بازی در حاشیه سمت راست صفحه کلیک کنید تا به صفحه بازی های محک هدایت شوید.

گام سوم

part3 learning game محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

حال می توانید با انتخاب یکی از بازی های ارائه شده و پس از ورود شماره بسته خود، بازی را آغاز کرده و امتیاز روز را کسب کنید.

** یادمون باشه که برای بازی کردن هیچ محدودیتی در دفعاتش نیست، اما در هر روز فقط یک بار امتیاز مخصوص بازی به هر بسته تعلق می گیره و دفعات دوم به بعد امتیازی رو به همراهان محک تون اضافه نمی کنه.

متن سربرگ خود را وارد کنید.

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن ن برند.لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزلورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن ن برند.مایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن ن برند.

SMSpanelVideo محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)