معرفی سامانه فروش محک

افزونه سامانه فروش محک

قیمت : از ۲,۲۸۷,۰۰۰ تومان

با افزونه سامانه فروش محک شما می توانید با سرعت و دقت بیشتر، امور فروشگاهی خود را انجام دهید و در وقت و رضایت مشتریان بهبود ایجاد نمایید. این افزونه به صورت تخصصی برای مدیریت آسان و سریع فروشگاه‌های نقدی و خرده فروشی ها طراحی شده است.

برای دریافت ویژگی‌های کامل این افزونه علاوه بر مشاهده ویدئو به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

توضیحات افزونه

افزونه سامانه فروش محک

چرا از سامانه فروش استفاده کنیم؟

برخی از مشاغل هستند که در آن‌ها فرایند فروش به دلیل تعدد مشتری باید با سرعت بالایی انجام شود. از جمله این مشاغل می‌توان به رستوران‌ها، فست فودها، آبمیوه فروشی ها، سوپرمارکت ها، هایپر مارکت ها و غیره اشاره کرد.

احتمالا تا به حال با این صحنه روبه‌رو شده‌اید: به یک پیتزافروشی می‌روید که از کیفیت محصولات آن رضایت کامل دارید ولی هر بار که برای صرف غذا به آنجا می‌روید زمان زیای از شما گرفته می‌شود تا بتوانید سفارش خود را ثبت کنید و غذای خود را میل نمایید. این قضیه شاید باعث شود به خاطر معطلی‌های پیش آمده قید غذای خوب را بزنید و ترجیح دهید به یک جای خلوت‌تر بروید.

امروزه، رضایت مشتریان فقط بر اساس کیفیت کالا نیست و باید شرایطی را برای مشتریلن ایجاد کنید تا در هنگام خرید علاوه بر کیفیت محصول، حس و تجربه خوبی از خرید محصول داشته باشند. از جمله کارهایی که می‌توان انجام داد سرعت بخشیدن به فرآیند فروش و ایجاد ارتباط بهتر با  مشتری است.

در گروه نرم افزاری محک، نرم افزاری تولید شده است که با ظاهری بسیار ساده و عملکردی سریع، به شما امکان می‌دهد تا ارتباط بهتری با مشتریان خود برقرار کنید. در ادامه به معرفی سامانه فروش محک می‌پردازیم.

سامانه فروش محک چه ویژگی هایی دارد؟

در این نرم افزار شما می‌توانید از طراحی ساده و زیبا در دو نما و استفاده از مانیتورهای لمسی برای انتخاب سریع‌تر کالای موردنظر، قابلیت اتصال به دستگاه بارکد خوان، و دستگاه کارتخوان جهت دریافت وجه بهره مند شوید. ثبت همزمان چند فاکتور با هم، ارائه پیشنهادات هوشمندانه مبالغ در زمان تسویه فاکتور، اتصال به کالر آی دی و نمایش اطلاعات مشتریانی را که با شما تماس گرفته‌اند می‌توانید داشته باشید. رنگ بندی‌های خاص و چیدمانی ساده در منوهای نرم افزار، کار کردن با آن را برای تمامی سنین آسان کرده است.

علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات پیک‌ها برای سفارشات بیرون بر را ثبت کنید و نرم افزار را به چند پرینتر به صورت همزمان متصل کنید و همچنین، مسیر چاپ را نیز مشخص نمایید. می‌توانید تبلت را به نرم افزار متصل کنید تا بتوانید سفارشات را در جلوی میز مشتری دریافت کنید.

جالب‌ترین مزیت این نرم افزار این است که به صورت مجزا عمل می‌کند و می‌توانید خلاصه فعالیت‌ها را به صورت مستقیم به نرم افزار حسابداری محک ارسال کنید تا خیلی راحت اطلاعات خود را در سیستم حسابداری ثبت نمایید. با این نرم افزار علاوه بر اینکه خودتان در زمان کار کردن با آن لذت می‌برید، خیلی ساده و با سرعت بالا فرآیند فروش را برای مشتریان خود انجام می‌دهید تا آن‌ها را نیز خوشحال کنید. در انتها با زدن یک دکمه، اطلاعات سرجمع‌شده را به سیستم حسابداری ارسال کنید.

امکانات افزونه سامانه فروش محک :

 • ثبت فاکتور فروش
 • ثبت همزمان چندین فاکتور و مشتری در یک زمان
 • انتخاب سریع کالاها
 • هماهنگی کامل با مانیتورهای تاچ
 • صدور فیش پرینت با حالت‌های مختلف
 • امکان پرینت اصلاحی و چاپ مجدد
 • ثبت دریافتی نقدی و کارت خوان
 • اتصال به کارت خوان
 • سیستم اشتراک و کالرآیدی
 • مدیریت پیک و بیرون بر
 • ثبت تخفیفات و ارزش افزوده و حق سرویس‌ها
 • بستن صندوق و یک کاربر در زمان تغییر شیفت یا پایان هر شب
 • امکان شیفت بندی ,…
افزونه سامانه فروش محک

افزونه های دیگر نرم افزار حسابداری محک