جستجو
Close this search box.

معرفی خدمات پشتیبانی محک

همیشه استفاده از ابزارهایی که به ما در جهت سهولت بخشیدن به کارهایمان کمک می کنند نیاز به آموزش، راهنمایی و بروزرسانی مداوم جز لاینفک این فرآیند می باشد. لذا گروه نرم افزاری محک برای ایجاد رضایتمندی بیشتر مشتریان خود اقدام به ارایه خدمات متنوعی با عنوان خدمات پشتیبانی نموده است. در اکثر نرم افزارهای گروه محک مشتریان در سال اول از خدمات به صورت رایگان استفاده می کنند و بعد از آن در صورت تمایل با پرداخت مبلغی منصفانه می توانند از خدمات مجددا استفاده نمایند. از جمله خدماتی که مشتریان در مدت زمان داشتن اعتبار پشتیبانی می توانند از آن ها استفاده نمایند می توان به پاسخ سوالات از طریق تلفن، انجام خدمات ریموت اینترنتی، انجام خدمات حضوری در شرکت محک، بروز رسانی نسخ جدید نرم افزار، رفع باگ های احتمالی و … اشاره نمود. همچین جهت سهولت بخشیدن و افزایش کیفیت خدمات، گروه نرم افزاری اقدام به تولید مرکز خدمات پشتیبانی نموده است که به سادگی مشتریان در این سیستم نوین می توانند خدمات خود را دریافت نمایند.

پشتیبانی اضطراری: همچنین مشتریان نرم افزارهای حسابداری محک در صورت نیاز به دریافت خدمات اضطراری وعدم داشتن اعتبار لازمه می توانند از خدمت پشتیبانی اضطراری 3 روزه (رایگان) فقط برای یکبار استفاده نمایند.

مرکز-خدمات-پشتیبانی

مرکز خدمات پشتیبانی

بستری نوین جهت ارایه خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان گروه نرم افزاری محک

poshtibaniewr محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

پرینت اختصاصی

از این قسمت میتوانید پرینت های دلخواه خود را خرید یا دانلود نمایید .

تمدید پشتیبانی

تمدید پشتیبانی

از این قسمت میتوانید اقدام به تمدید اعتبار پشتیبانی خود با سریعترین حالت ممکن نمایید .