چگونه به سوی خلاقیت جمعی پیش برویم؟ (فیلم های آموزشی TED)

زمان مطالعه این مقاله: < 1 دقیقه

 

فهرست مطالب

سخنران : لیندا هیل (Linda hill)

اقتصاددان آمریکایی ،استاد مدیریت بازرگانی در مدرسه بازرگانی هاروارد ، استاد مدیریت امور مالی دانشکده تجارت هاروارد.

موضوع سخنرانی

در دنیای رقابتی امروز ممکن است شما هم به این فکر افتاده باشید که خلاقیت و نوآوری را در سازمان خود افزایش دهید تا مشتری های خود را حفظ کنید و فروش بیشتری داشته باشید.جالب است بدانید که همیشه ایده داشتن مهم نیست و خلاقیت این نیست که مدیر ایده ی نو ارائه دهد و سایر افراد سازمان به اجرای آن بپردازند.پس منظور ما از خلاقیت و نوآوری چیست؟

خانم هیل حاصل سال ها مطالعه ی خود را با ما به اشتراک می گذارد و با در نظر داشتن مدیران و کارکنان در صنعت ها و کشور های مختلف مفهوم درستی از خلاقیت را ارائه می کند.

او در این سخنرانی رهبری و مدیریت خلاقانه را آموزش می دهد و نمونه هایی از موفق ترین شرکت های دنیا در این زمینه و روش نوآوری و خلاقیت آن ها را بیان می کند.

در این فیلم که یکی از بهترین سخنرانی های تد است مباحث مهمی را از جمله خلاقیت جمعی ، خلاقیت در سرعت عمل ، خلاقیت در تصمیم گیری و همچنین خلاقیت در عقب نشینی مطرح میشود.

 

ایران تداکس مرجع فیلم های تد در زمینه کسب و کار،کارآفرینی ، توسعه فردی با دوبله فارسی

برای دانلود فیلم کلیک کنید

با نشر این محتوا، جامعه وبلاگ محک را گسترش دهید

محمد باقریان
محمد باقریان
باقریان هستم از سال 1386 در حوزه تجارت الکترونیک و طراحی سایت و تولید محتوا فعالیت خودم را با مدیریت چند وب سایت آموزشی شروع کردم، اکنون به صورت تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنم ، اوقات فراغتم را بیشتر با ورزش و مطالعه سپری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاهده رایگان دمو نرم افزارحسابداری

مقالات حسابداری و کسب و کار را اینجا رایگان گوش دهید