چطور نوآوری کنید که نابود نشوید (فیلم های آموزشی TED)

زمان مطالعه این مقاله: < 1 دقیقه

سخنران : جوی ایتو

فهرست مطالب

مدیر آزمایشگاه رسانه ای MIT

موضوع سخنرانی

سالهای زیادی از زمانی که هنوز اینترنتی وجود نداشت و مردم سعی در پیش بینی آینده داشتند ، نمی گذرد . اینترنت باعث شد مردم دیگر به طور ساده زندگی نکنند.قبل از اینترنت همه چیز ساده و قابل پیش بینی بود و مردم به راحتی اتفاقات آینده را حدس میدند اما در حال حاضر با وجود اینترنت همه چیز تغییر کرده است.در این سخنرانی جذاب تد، سرپرست آزمایشگاه رسانه ای MIT، پیش بینی های آینده را از بین می برد و در عوض، یک رویکرد جدید را برای دیدگاه ما به جامعه جدید و امروزی به اشتراک می گذارد .

مثلا در زمان های گذشته فقط شرکت های بزرگ و برند حرف اول را می زدند اما نوآوری در دنیای اینترنی امروز باعث شده دانشجویانی با سن و تجربه ی کمتر دنیای شبکه های اجتماعی را بسازند و صاحب برندهای بزرگی در زمینه ی تکنولوژی باشند.در نتیجه نداشتن نوآوری در کسب و کار امروزی عامل نابودی ماست و تنها همکاری فکری و خرد جمعی می تواند ما را به بهترین مسیر هدایت کند.

در این فیلم که یکی از بهترین سخنرانی های تد در زمینه ی تاثیر نوآوری در کسب و کار است، یاد می گیریم که با چه تکنیک هایی نوآوری داشته باشیم و از آن مهم تر نوآوری را تبدیل به فناوری کنیم.

ایران تداکس مرجع فیلم های تد در زمینه کسب و کار،کارآفرینی ، توسعه فردی با دوبله فارسی

برای دانلود فیلم کلیک کنید

برای دریافت جدید ترین مقالات، ایمیل خود را وارد کنید:

با نشر این محتوا، جامعه وبلاگ محک را گسترش دهید

محمد باقریان
محمد باقریان
باقریان هستم از سال 1386 در حوزه تجارت الکترونیک و طراحی سایت و تولید محتوا فعالیت خودم را با مدیریت چند وب سایت آموزشی شروع کردم، اکنون به صورت تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنم ، اوقات فراغتم را بیشتر با ورزش و مطالعه سپری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاهده رایگان دمو نرم افزارحسابداری

مقالات حسابداری و کسب و کار را اینجا رایگان گوش دهید