نرم افزار حسابداری جدید | آشنایی با چندین نرم افزار جدید مناسب برای امور حسابداری

زمان مطالعه این مقاله: 9 دقیقه

نرم افزار حسابداری جدید و استفاده از آن به امری ضروری برای رشد بهتر کسب و کار تبدیل شده است، و هدف اصلی این برنامه‌ها افزایش دقت و سرعت در انجام امور حسابداری و مالی است. با وجود اینکه بسیاری از برنامه‌های موجود قدیمی هستند و امکانات آن مربوط به گذشته و سیستم‌های قدیمی است، شرکت محک توانسته با ارائه نرم افزار حسابداری جدید بسیار موفق عمل کند. نرم افزارهای حسابداری مدرن محک بر اساس تجربیات حسابداری و نیازهای این زمینه تولید شده‌اند، و امکانات آن برای رسیدگی به کلیه امور حسابداری و مالی مناسب هستند.

فهرست مطالب

نرم افزارهای رایانه‌ای در خدمت حسابداری

امور حسابداری تنها مربوط به شرکت‌ها و کارخانجات تولیدی نیست، و در دنیای مدرن امروزی، اهمیت این امر حتی برای مسائل مالی شخصی نیز خود را نشان می‌دهد. در بسیاری از مشاغل، به خصوص در فروشگاه‌ها، نیاز به داشتن یک برنامه جامع و کاربردی برای مدیریت بهتر به شدت مورد نیاز است. با وجود اینکه برنامه‌های زیادی در این زمینه وجود دارند، پیدا کردن یک برنامه که بتواند نیاز شما را از خرید چندین برنامه مجزا رفع کند، کار آسانی نیست. برای پیدا کردن نرم افزار حسابداری جدید نیاز به اطلاع از امکانات ویژه این برنامه‌ها و افزونه‌هایی که کار حسابداری را آسان‌تر خواهد کرد دارید.

هدف اصلی برنامه‌های حسابداری رسیدگی به امور مالی است، و در نهایت باید بتوان با مشاهده گزارش‌های مختلف، نسبت به نحوه مدیریت مجموعه و حتی نحوه مدیریت درآمد شخصی اقدام کرد. در واقع می‌توان گفت که برنامه‌های حسابداری برای مدیریت صحیح آمده‌اند، و افراد را در این زمینه یاری می‌کنند. در ادامه با دلیل اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری جدید و مزایای آن‌ها آشنا خواهید شد، و سپس به معرفی نرم افزار حسابداری جدید که امکانات آن به صورت هدفمند طراحی شده است، آشنایی پیدا خواهید کرد.

اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری جدید

همانطور که گفته شد، نرم افزارهای حسابداری با هدف آسان کردن امور حسابداری و برای کمک به تصمیم گیری در شیوه‌های مدیریت سرمایه تولید می‌شوند. این برنامه‌ها باید امکانات جدیدی داشته باشند، و به دلیل اینکه قوانین حسابداری و نیازهای جامعه مدام در حال تغییر است، این برنامه‌ها نیز باید منعطف باشند. به عنوان مثل ممکن است قوانین محاسبه و پرداخت حقوق از امروز تغییر کند، و بدون استفاده از نرم افزار حسابداری جدید و یا نسخه‌ای که به روز رسانی شده باشد، به این امکانات دسترسی نخواهید داشت.

اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری جدید به این دلیل است که امکانات و قابلیت‌های آن، مطابق با نیازهای روز تعریف شده‌اند. به عنوان مثال در بحث مدیریت فروشگاه مواد غذایی، داشتن یک برنامه یکپارچه که بتواند موجودی انبار را به درستی مدیریت کند ضروری است. همچنین در این برنامه باید بتوان تاریخ انقضا را نیز تعیین کرد تا قبل از اتمام آن به مسئولین مربوطه اطلاع داده شود.

استفاده از نرم افزار حسابداری جدید

یا به عنوان مثال در یک شرکت تولیدی، اطلاع دقیق از مواد اولیه، هزینه‌ها، خدمات و بهای تمام شده شرط اول مدیریت صحیح است. در گذشته تمامی این امور نیاز بود توسط یک تیم بسیار بزرگ انجام شود. عده‌ای به بررسی مدام موجودی کالا بپردازند، عده‌ای به محاسبه قیمت‌ها و بهای تمام شده مشغول شوند، و افرادی دیگر این داده‌ها را پردازش کنند، و گزارشی برای مدیریت آماده کنند. هر چقدر هم که این تیم در کار خود حرفه‌ای باشد، باز از خطای انسانی دور نیست، و زمان رسیدگی به این امر بسیار طولانی است.

با استفاده از نرم افزار حسابداری جدید تمام این کارها در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود، و هر زمان که مدیریت بخواهد می‌تواند تمامی گزارش‌ها را مشاهده کند. در واقع نرم افزارهای حسابداری برای افزایش دقت و سرعت امور پیچیده و زمان‌بر حسابداری آمده‌اند.

مزایای داشتن نرم افزار حسابداری جدید

علاوه بر اینکه برنامه‌های حسابداری زیادی در بازار وجود دارند، بسیاری از این برنامه‌ها به حال خود رها شده‌اند. این برنامه‌ها به سفارش یک شرکت تولید شده‌اند، و بدون در نظر گرفتن امکانات آن برای فروش قرار می‌گیرد. در صورتی که مانند هر برنامه‌ای، نرم افزارهای حسابداری نیز نیاز به آپدیت و رفع اشکال و افزوده شدن قابلیت‌های جدید دارند. استفاده از نرم افزار حسابداری جدید مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

مزایای داشتن نرم افزار حسابداری جدید

به روز رسانی نرم افزار همگام با تغییرات سخت افزاری روز

یکی از دلایلی که استفاده از نرم افزار حسابداری جدید را اهمیت می‌بخشد، پیشرفت تکنولوژی رایانه‌ها در جهان است. بسیاری از نرم افزارها برای سیستم‌های قدیمی طراحی شده‌اند، و با وجود اینکه از آن زمان تا کنون، کامپیوترها پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند، همچنان تغییراتی در این برنامه‌ها دیده نمی‌شود.

برنامه‌های قدیمی به دلیل پایین بودن سرعت پردازش داده‌ها در رایانه‌ها، امکان انجام فرآیندهای پیچیده و طولانی را نداشتند، و به همین خاطر قابلیت‌های کمتری در آن عرضه می‌شد. به دلیل ارتقای سرعت رایانه‌ها، اکنون می‌توان پیچیده‌ترین محاسبات را در کوتاه‌ترین زمان انجام داد، و به همین خاطر نیاز به استفاده از چند برنامه و کامپیوتر برای این امور وجود ندارد.

شما با داشتن یک کامپیوتر، و نرم افزار حسابداری جدید می‌توانید کلیه امور مالی، حسابداری، ثبت اسناد، انبارگردانی و بسیاری فعالیت‌های دیگر را در زمانی کوتاه با چند کلیک انجام دهید.

با نرم افزار حسابداری جدید پا در جای پای بزرگان بگذارید

نرم افزار حسابداری جدید علاوه بر تمام مزایایی که دارد، اصلی‌ترین مزیت آن، تجربه بالا در امور حسابداری است. بسیاری از شرکت‌های قدیمی از گذشته تاکنون از این برنامه‌ها استفاده می‌کرده‌اند، و در طی گذشت سال‌ها، نیازهای جدیدی برای آن‌ها به وجود آمده است. این نیازها با درخواست از تولید کننده برنامه و افزودن قابلیت‌های جدید رفع شده‌اند، و همیشه سعی بر این بوده که برنامه از تمامی جهات کاربردی باشد.

با استفاده از این نرم افزارهای جدید شما در واقع در حال استفاده از تجربه قدیمی‌ترها هستید. به عنوان مثال در بحث حسابداری شرکتی، ممکن است با دریافت گزارش‌های مالی صورت و درآمد، به برخی نکاتی که در فرم‌های دیگر است پی نبرید. اما در نرم افزار حسابداری جدید سعی می‌شود تا در هنگام دریافت این گزارشات، باقی گزارشاتی که برای تصمیم‌گیری‌های مدیریتی مورد نیاز است نیز به شما معرف شود.

یا به عنوان مثال در بحث فروشگاهی، مشاهده کالاهای مشابه، دسترسی به گزارشات تکمیلی، ارائه پیش بینی بودجه و میزان فروش در دوره‌های مالی بعدی بر اساس دوره‌های گذشته، همه بر اساس تجربیات فروشگاه‌های سابقه‌دار به دست آمده است، و به نرم افزار اضافه شده است. در صورتی که قصد داشته باشید تا یک کسب و کار نوپا را شروع کنید، استفاده از این نرم افزارها به موفقیت بیشتر شما منجر خواهد شد.

یک تیر و چند نشان

یکی دیگر از مزایای خرید نرم افزار حسابداری جدید داشتن قابلیت‌های زیادتر است. به عنوان مثال برای محاسبه حقوق و دستمزد، ممکن است نیاز به استفاده از یک حسابدار جداگانه برای این کار داشته باشید. یا در بهترین حالت لازم باشد که از برنامه‌های مجزا استفاده کنید، که در هر صورت باید هزینه‌های بیشتری بپردازید. برنامه‌های امروزی‌تر حسابداری، قابلیت‌های فراوانی دارند، و حتی ممکن است نیاز به استفاده از تمامی آن‌ها را نداشته باشید. همچنین امکان اتصال برنامه حسابداری به سیستم‌ها و دستگاه‌های مختلف نیز وجود دارد، و عملکرد یکپارچه‌تر آن‌ها تضمین شده است. برای مثال می‌توانید سیستم محاسبه حقوق و دستمزد را به دستگاه ثبت ورود و خروج متصل کنید تا نیازی به محاسبه نداشته باشید. یا در فروشگاه‌ها می‌توانید با استفاده از بارکد خوان، سرعت فروش را بالاتر ببرید، و یا یک نرم افزار را به صورت اشتراکی در کل فروشگاه استفاده کنید.

تطبیق با تغییر کسب و کارها

یکی دیگر از مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری جدید نحوه تطبیق آن با شرایط روز است. به عنوان مثال در گذشته فروشگاه‌های زنجیره‌ای کاربردی نداشتند، و بیشتر سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گرفتند. همچنین داشتن چندین شعبه و مدیریت آن توسط یک فرد کار بسیار پیچیده‌ای بود، زیرا زمان مدیریت و تصمیم‌گیری‌ها به دلیل نبود امکانات پیشرفته، کمی طولانی می‌شد.

امروزه با استفاده از برنامه‌های حسابداری، امکان مدیریت همزمان چند شعبه به صورت لحظه‌ای وجود دارد، و امکانات به خدمت مدیران موفق در آمده است. به عنوان مثال شما می‌توانید سه فروشگاه لوازم التحریر، در چند نقطه مختلف شهر را همزمان و با استفاده از یک برنامه حسابداری مدیریت کنید، و تنها یک انبار برای نگهداری از کالاها داشته باشید. در این صورت هیچوقت نگرانی بابت اتمام موجودی کالا نخواهید داشت، و هر فروشگاهی که فروش داشته باشد، به صورت لحظه‌ای از موجودی انبار کسر خواهد کرد.

یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه، افزونه شرکت مازاد محک است. این نرم افزار با امکان استفاده از یک برنامه حسابداری در بین چندین شرکت و مجموعه، می‌تواند کمک بسزایی برای مدیریت آن‌ها بکند، و سرعت و دقت را بیشتر کند.

آشنایی با جدیدترین نرم افزارهای حسابداری

یکی از شرکت‌هایی که توانسته طی سال‌های اخیر بسیار خوب عمل کند، و با سابقه طولانی خود تجربیات بسیاری در این زمینه دارد، شرکت نرم افزاری محک است. شرکت محک با استفاده از تجربه حسابداری شرکت‌های مختلف و مشتریان خود، توانسته نیاز بسیاری از حسابداران را به خوبی رفع کند، و امکانات قابل توجهی در اختیار آن‌ها قرار داده است. محک با ارائه نرم افزار حسابداری جدید در تمامی زمینه‌ها، می‌تواند راهکار مناسب شما برای انجام امور مالی و حسابداری باشد.

آشنایی با جدیدترین نرم افزارهای حسابداری

همچنین به دلیل به روز رسانی‌های مختلف، کلیه نرم افزارهای این شرکت با آموزش اولیه و پشتیبانی دائمی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد، تا نیاز این افراد نسبت به یادگیری کار با برنامه از بین برود. محک با ارائه وبینارهای آموزشی، جلسات رفع اشکال، و دوره‌های مجازی آموزش کار با نرم افزار توانسته رضایت خاطر مشتریان را جلب کند.

شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد.  ساخت نرم ‌افزار حسابداری | چگونه نرم‌ افزار حسابداری بسازیم؟

علاوه بر این، در صورتی که نرم افزار با مشکل روبرو شود، تیم پشتیبانی محک با حضور در محل به رفع باگ و خطاهای برنامه اقدام خواهد کرد. خرید نرم افزار حسابداری جدید محک به راحتی در سایت قابل انجام است، و حتی برای بسیاری از اصناف نیز برنامه‌های اختصاصی تولید کرده است. در ادامه با چندی از این برنامه‌ها و افزونه‌های جدیدی که کار حسابداری را آسان کرده است، آشنا خواهید شد.

نرم افزار حسابداری جدید شرکتی محک

یکی از جدیدترین نرم افزارهای حسابداری شرکتی، متعلق به شرکت محک است، که از حاصل تجربه حسابداری بسیاری از شرکت‌های مختلف تولید شده است. این نرم افزار با داشتن امکاناتی که برای مدیریت یک مجموعه مورد نیاز است طراحی شده، و می‌تواند کلیه امور مالی و حسابداری را به راحتی انجام دهد. به عنوان مثال در بحث محاسبه دارایی‌ها و درآمد و هزینه‌ها، این نرم افزار با داشتن فرمول‌های از پیش تعیین شده می‌تواند سرعت این کار را بسیار بالا ببرد.

همچنین با اضافه کردن افزونه‌های مختلف به آن، قابلیت‌های نرم افزار را می‌توان بیشتر کرد. به عنوان مثال در شرکت‌های بین المللی، با داشتن افزونه چند ارزی، می‌توان کلیه درآمدها و امور مالی را با چند ارز مختلف محاسبه کرد. یا با استفاده از افزونه حقوق و دستمزد، می‌توان فرآیند محاسبه دستمزد که بسیار پیچیده و زمان بر است را در عرض چند دقیقه انجام داد. با استفاده از نرم افزار حسابداری جدید محک می‌توانید مدیریت شرکت را به راحتی و با حداقل پرسنل انجام دهید، و در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

از دیگر مزایای این برنامه می‌توان به انجام امور بازرگانی، داشتن بخش انبارداری تکمیلی، بخش حسابداری تکمیلی، امکان بهره‌مندی از سیستم چند پروژه‌ای، و اتوماسیون اداری اشاره کرد. همچنین این برنامه برای هلدینگ‌های بزرگ نیز مناسب است.

با خرید سری تجاری و سطح 4 این برنامه، به کلیه امکانات آن دسترسی خواهید داشت، و می‌توانید افزونه‌های تکمیلی را نیز روی آن نصب کنید. برای دریافت نسخه رایگان یا دمو این برنامه، می‌توانید در بخش نرم افزار شرکتی محک، اطلاعات خود را وارد کنید، تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نرم افزار حسابداری جدید تولیدی محک

یکی دیگر از برنامه‌های بسیار کاربردی شرکت محک، نرم افزار حسابداری جدید برای شرکت‌های تولیدی است. این برنامه نیز با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز طراحی شده است، و کلیه نیازهای یک شرکت تولیدی را به خوبی رفع می‌کند. نرم افزار حسابداری مناسب تولیدی محک، در دو سری تجاری و عمومی با سطح امکانات مختلف در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

اداره یک تولیدی، هرچقدر هم که کوچک باشد امر ساده‌ای نیست. دلیل آن بیشتر به خاطر شیوه‌های قیمت گذاری مختلف، و اهمیت اطلاع دقیق از موجودی کالا و مواد اولیه در انبار است. در صورتی که حتی یکی از مواد اولیه مورد نیاز در انبار موجود نباشد، فرایند تولید با مشکل مواجه خواهد شد، و ممکن است روزها تولیدات این شرکت متوقف شود. برای جلوگیری از ضرر و زیان، داشتن یک نرم افزار حسابداری جدید که برای اداره یک شرکت تولیدی مناسب باشد، مورد نیاز است.

برنامه حسابداری تولیدی محک با ارائه بهترین امکانات مناسب برای مدیریت تولیدی، می‌تواند کمک بسزایی به مدیریت مجموعه ارائه دهد. از امکانات این نرم افزار می‌توان به داشتن بخش انبارداری تکمیلی، سیستم تولید و چاپ بارکد برای انبار، سیستم حقوق و دستمزد، مدیریت عملیات تولید، داشتن بخش خدمات و تعمیرات، امکان انجام چند پروژه به صورت همزمان، و استفاده از برنامه برای بخش‌های مختلف تولیدی است. همچنین این برنامه دارای سیستم محاسبه بهای تمام شده برای تولیدات چند مرحله‌ای نیز هست.

در بسیاری از تولیدی‌ها، فرایند تولید به صورت چند مرحله‌ای انجام می‌شود، و لزوم محاسبه بهای تمام شده در هر قسمت، و مشاهده گزارشات هر بخش بسیار ضروری است. داشتن فرمول‌های از پیش تعیین شده در نرم افزار حسابداری جدید تولیدی، می‌تواند کمک بسیار زیادی به مدیریت مجموعه بکند.

نرم افزار حسابداری جدید مناسب برای اصناف

یکی از نکاتی که شرکت محک را از سایر شرکت‌های تولید نرم افزار حسابداری متمایز کرده است، ارائه نرم افزارهای اختصاصی برای اصناف خاص است. تولید نرم افزار حسابداری جدید مطابق با نیازها فروشگاه‌ها و اصناف مختلف، باعث خواهد شد که مدیریت این مجموعه‌ها راحت‌تر شود، و میزان فروش آن‌ها بالا رود. همچنین کلیه این نرم افزارها را می‌توان به صندوق مکانیزه محک نیز متصل کرد.

بر اساس قوانین کشور، معرفی یک صندوق مورد تایید وزارت دارایی به این وزارتخانه ضروری است، و کلیه محصولات محک مورد تایید این سازمان هستند. از نرم افزارهای جدید محک که برای اصناف خاص مناسب هستند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

در هر نرم افزار بنا به نیاز صنف امکانات آن تعریف شده است، و قابلیت‌های متفاوتی برای ارائه وجود دارد. به عنوان مثال در صنف میوه و تره بار، واحد اختصاصی برای فروش در نظر گرفته شده است، و امکان اتصال به ترازوی وزنی نیز وجود دارد. یا در صنف موبایل و لوازم جانبی، بخش‌های مختلفی برای نرم افزار در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال در بخش تعمیرات و خدمات می‌توان به ثبت و مشاهده فاکتورهای تعمیراتی اقدام کرد، و نسبت به زمان باقی مانده برای تحویل اطلاع پیدا کرد.

همچنین در تمامی این نرم افزارها علاوه بر انجام امور فروش و حسابداری، امکان انجام امور بازاریابی و تبلیغاتی مانند ارائه تخفیف، ارائه کالای رایگان، ارسال پیامک تبلیغاتی و کد تخفیف به مشتری، و یا تعیین ویزیتور برای فروش عمده نیز وجود دارد.

افزونه‌های تکمیلی برای نرم افزارهای حسابداری محک

یکی دیگر از خدماتی بسیار ارزشمند شرکت محک، ارائه افزونه‌های جانبی برای نرم افزار حسابداری جدید است که تهیه کرده‌اید. این افزونه‌ها باعث افزایش کارایی برنامه‌ها خواهند شد، و امکانات بیشتری به آن خواهند افزود. به عنوان مثال با استفاده از افزونه سفارش گیر همراه، می‌توان نسبت به فروش بیشتر محصولات و بررسی موجودی کالا به صورت لحظه‌ای اقدام کرد. ویزیتوران شرکت با داشتن این افزونه در هر کجا که باشند به موجودی انبار شرکت دسترسی دارند، و می‌توانند به صورت فوری فاکتور صادر کنند.

یا به عنوان مثال با استفاده از افزونه تحلیلگر محک، می‌توان نسبت به تهیه گزارشات مختلف، و دسترسی به تحلیل این گزارشات اقدام کرد. تمامی نرم افزارهای محک قابلیت اتصال به این افزونه‌ها را دارند، و می‌توانند بدون اشکال و به صورت یکپارچه عمل کنند. از افزونه‌های این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزونه کالر آیدی
 • افزونه چند شرکتی محک
 • افزونه بازارا
 • افزونه چند ارزی
 • افزونه کلاینت شبکه محک
 • افزونه سیستم بایگانی و اسناد و بسیاری موارد دیگر

نحوه انتخاب بهترین و جدیدترین نرم افزارهای حسابداری

انتخاب نرم افزار حسابداری جدید با قابلیت‌های بالا، و در حالتی که بدون ایراد و باگ باشد امر دشواری است. شرکت محک با وجود داشتن مشتریان بسیار، توانسته رضایت این افراد را جلب کند، و محصولات این شرکت از آزمون‌های کیفی سربلند بیرون آمده‌اند. همچنین در صورت بروز هرگونه اشکال، امکان رفع آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط تکنسین‌های شرکت در سراسر ایران وجود دارد.

نحوه انتخاب بهترین و جدیدترین نرم افزارهای حسابداری

شرکت محک در حال حاضر بیش از 62 هزار مشتری فعال دارد، که در حال ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن به آن‌ها است، و همچنین بیش از 120 نمایندگی برای انجام امور خدماتی در سراسر ایران دارد. برای خرید بهترین نرم افزار حسابداری جدید باید با نکات زیر آشنا باشید.

 • در خرید نرم افزار حسابداری جدید از قابلیت‌های آن اطلاع داشته باشید، تا کامل‌ترین مجموعه را بتوانید تهیه کنید
 • از داشتن پشتیبانی برای نرم افزار اطمینان حاصل کنید، معمولا برنامه‌های جدید نیاز به رفع اشکال خواهند داشت. برنامه‌های محک با وجود اینکه به عنوان جدیدترین برنامه‌های حسابداری شناخته می‌شوند، کلیه قسمت‌های برنامه تست و رفع اشکال شده است
 • نسبت به مقایسه قیمت برنامه‌های حسابداری اقدام کنید، تا یک برنامه کامل با قیمت بسیار پایین بتوانید خریداری کنید
 • بهترین نرم افزار حسابداری، آن دسته از برنامه‌هایی هستند که نیاز به پرداخت هزینه جداگانه برای استفاده از قابلیت‌ها مختلف را نداشته باشند
 • در هنگام خرید نرم افزار حسابداری نسبت به دریافت آموزش‌های لازم برای استفاده از برنامه اقدام کنید. برنامه‌های حسابداری محک همگی دارای پکیج‌های آموزشی هستند
 • سعی کنید برنامه‌ای خریداری کنید که رابط کاربری ساده‌ای داشته باشد

بهره‌مندی از تکنولوژی روز دنیا با نرم افزارهای حسابداری محک

استفاده از نرم افزار حسابداری جدید همیشه با مشکلات فراوانی روبرو است. به عنوان مثال در صورتی که برنامه بدون تست‌های اولیه وارد بازار شده باشد، دارای باگ‌های بسیار زیاد است، و استفاده از آن با مشکلات فراوانی همراه خواهد بود. شرکت محک با سابقه طولانی خود در زمینه تولید نرم افزارهای مدرن حسابداری، توانسته نیاز بسیاری از کسب و کارها را رفع کند. هر ساله کسب و کارهای فراوانی نسبت به تعویض برنامه حسابداری خود به نرم افزار محک اقدام می‌کنند، و دلیل این امر، کاربردی‌تر بودن نرم افزار حسابداری محک است، و قابلیت‌های فراوانی که این برنامه‌ها به کاربران ارائه می‌کنند. در صورتی که قصد دارید نرم افزار حسابداری تهیه کنید، و یا نرم افزار قدیمی خود را با یک نرم افزار حسابداری جدید از شرکت محک تعویض کنید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید، تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

با نشر این محتوا، جامعه وبلاگ محک را گسترش دهید

مهرداد توکلی
مهرداد توکلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاهده رایگان دمو نرم افزارحسابداری

مقالات حسابداری و کسب و کار را اینجا رایگان گوش دهید