جستجو
Close this search box.

کمپین کشوری (گروه نرم افزاری محک)

Laptop محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)
text 01 محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

با ثبت، نظارت و بررسی صحیح گردش های مالی تون با استفاده از ابزاری کارآمد و قابل اعتماد می تونید به بهترین شکل کسب و کارتون رو محک بزنید. نرم افزار حسابداری محک با ارائه امکاناتی ساده، تخصصی و کارآمد ابزاری مناسب برای کسب و کار شماست.

پخش ویدیو

محک در رسانه ها و شبکه های اجتماعی

نرم افزار حسابداری محک با حضور در رسانه ملی و همچنین شبکه های اجتماعی یادآور اعتماد و اقتدارحضور پایدار است. ما را در رسانه ملی و شبکه های اجتماعی مشاهده و دنبال کنید.

@mahaksoft

shabake 3 محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)
shabake khabar محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)
radio varzesh محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

درباره گروه نرم افزاری محک

محک ، طعم جدیدی از حسابداری ….

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، مربوط به حوزه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی (نرم افزار حسابداری مالی) می باشد. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده تا با استفاده از بهترین و درعین‌حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تر شدن امور مالی و مدیریتی کسب‌ وکارها و اشخاص سرتاسر کره زمین تولید نماید. …

[aparat id="YSCRw"]

دریافت رایگان دمو نرم افزار حسابداری محک

نظرات مشتریان

گروه نرم افزاری محک