دریافت جایزه ۳۴۰۰۰ منابع انسانی برای دومین بار توسط شرکت محک

زمان مطالعه این مقاله: < 1 دقیقه

مدل 34000 از جمله استانداردهایی است که اخیرا مورد استفاده شرکت‌ها به منظور ارزیابی و ارتقاء سیستم منابع انسانی قرار گرفته است. از مدل 34000 جهت سنجش سطح بلوغ فرآیندهای منابع انسانی استفاده می‌شود. هدف از آن بررسی نظام‌مند، جامع و یکپارچه سیستم منابع انسانی با رویکرد علمی است. این مدل نقشه راهی برای تعالی سیستم‌های منابع انسانی در جهت تحقق استراتژی‌های سازمان است.

فهرست مطالب

مدل 34000 علاوه بر 16 فرآیند منابع انسانی که 20.000 امتیاز دارد، شامل 12 متغیر در حوزه نتایج و نگرش‌های منابع انسانی است که 14.000 امتیاز دارد و در 5 سطح بلوغ وضعیت سازمان را ارزیابی کرده و تعالی می‌بخشد.

دریافت جایزه ۳۴۰۰۰ منابع انسانی

16 فرآیند منابع انسانی شامل موارد زیر است:

طراحی ساختار سازمانی کلان و تفصیلی، تجزیه و تحلیل شغل و گریدینگ شغلی، برنامه‌ریزی منابع انسانی، جذب و گریدینگ شاغل، حقوق و مزایا، روابط کار و سلامت جامع منابع انسانی، سیستم‌های اطلاعاتی منابع انسانی، آموزش، یادگیری و تسهیم دانش، مدیریت عملکرد کارکنان و پاداش، تحلیل و توسعه شایستگی‌ها، مربیگری و منتورینگ، تیم‌سازی و توانمندسازی، مدیریت استعدادها و جانشین‌پروری، پیشنهادات و نوآوری مستمر، حسابرسی و ریسک منابع انسانی، مدیریت اخلاق، ارزش‌ها و فرهنگ سازمانی، برنامه‌ریزی استراتژیک منابع انسانی

16 فرآیند منابع انسانی شامل موارد زیر است:

37 سازمان دیگر این جایزه را دریافت کردند از جمله شرکت هنکل آلمان، بانک رفاه کارگران، دانشگاه تهران، همراه اول، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، شرکت فرابورس ایران و….

برای دریافت جدید ترین مقالات، ایمیل خود را وارد کنید:

با نشر این محتوا، جامعه وبلاگ محک را گسترش دهید

محمد باقریان
محمد باقریان
باقریان هستم از سال 1386 در حوزه تجارت الکترونیک و طراحی سایت و تولید محتوا فعالیت خودم را با مدیریت چند وب سایت آموزشی شروع کردم، اکنون به صورت تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنم ، اوقات فراغتم را بیشتر با ورزش و مطالعه سپری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاهده رایگان دمو نرم افزارحسابداری

مقالات حسابداری و کسب و کار را اینجا رایگان گوش دهید