نرم افزار حسابداری املاک

محک پاسخگوی نیازهای اصلی صنف مشاوران املاک

نرم افزار حسابداری املاک محک با امکانات ویژه‌ای که برای صنف مشاوران املاک و بنگاه‌های معاملات ملکی در نظر گرفته است می‌تواند پاسخگوی تمام نیازهای این صنف باشد. در ادامه با ویژگی‌های اصلی نرم افزار حسابداری محک ویژه املاک و مستغلات آشنا می‌شوید.

ثبت معاملات و اشخاص | نرم افزار حسابداری املاک

ثبت معاملات و اشخاص

شما می‌توانید معاملات خود را از جمله خرید، فروش، رهن و اجاره با توجه به مقررات داخلی و خارجی املاک، مثل مالیات بر ارزش افزوده و کمیسیون کارشناسان فروش درگیر در معامله مدنظر قرار دهید. ضمنا مشخصات مشتریان را بدون محدودیت ثبت و در صورت نیاز، راحت و سریع فقره موردنظر را جستجو و گزارش‌گیری کنید.

آرشیو معاملات | نرم افزار حسابداری املاک

آرشیو کردن و مدیریت اطلاعات

با استفاده از نرم افزار حسابداری املاک محک می‌توانید بی نهایت معامله تعریف، ثبت و مدیریت کنید. مثلا، اطلاعات معاملات اجاره‌ای را در یک پوشه ذخیره کرده و در صورت نیاز درآمدهای خود را از این معاملات خاص گزارش‌گیری کنید و برای عقد قرارداد جدید با پیدا کردن مشتری و ملک جدید نسبت به ثبت معامله اقدام نمایید.

مدیریت مشارکت ها محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

مدیریت مشارکت‌ها

یکی از منابع درآمدزایی در املاک انواع مشارکت در ساخت و پروژه‌های نوسازی و تعمیرات است. شما می‌توانید ضمن تعریف پروژه‌ها در سیستم حسابداری و جداسازی منابع درآمدی، گزارشات سود و زیان تفکیکی را هم در اختیار داشته باشید. این امکان با عنوان سیستم پروژه‌ها در نرم افزار حسابداری املاک محک قابل دریافت است.

به گزارشات معاملات فصلی نیاز دارید؟

طبق اطلاعیه اداره محترم دارایی کلیه اشخاص حقوقی، مشاغل مشمول اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده موظف به ارائه گزارشات معاملات فصلی هستند. نرم افزار حسابداری محک علاوه بر ارائه امکانات گوناگون برای هر صنف، مورد تایید اداره دارایی بوده و گزارشات فصلی را در قالب یک فایل برای بارگذاری در سامانه معاملات فصلی ارائه می‌کند.

سازمان امور مالیاتی کشور

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد نرم افزار حسابداری املاک محک و برآورده کردن نیازهای کاری خود در این نرم افزار دارید فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی نمایند.

دریافت مشاوره رایگان برای نرم افزار حسابداری سوپر مارکت ،هایپر مارکت

مشاهده رایگان دمو نرم افزار حسابداری املاک

نرم افزار حسابداری ویژه صنف شما

اگر فعلا نمی‌خواهید نرم افزار حسابداری را تهیه کنید لطفا مقالات زیر را مطالعه کنید.

راه اندازی سفره خانه سنتی
جواز کسب

راه اندازی سفره خانه سنتی (مزایا + معایب)

زمان مطالعه این مقاله: 6 دقیقه امروزه راه اندازی سفره خانه سنتی به دلیل سود بالا از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. در این مقاله از گروه نرم افزاری محک به بررسی مراحل راه اندازی سفره خانه می‌پردازیم.

ادامه مطلب »
راه اندازی برنج فروشی
جواز کسب

راه اندازی برنج فروشی | صفر تا 100

زمان مطالعه این مقاله: 6 دقیقه در این مقاله با نحوه راه اندازی برنج فروشی و مراحل آن آشنا خواهیم شد و به بررسی مزایا و معایب آن و نحوه دریافت پروانه کسب برنج فروشی خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب »

در مقایسه با حسابداری سنتی، استفاده از نرم افزار حسابداری مزایای زیادی دارد که از آن جمله می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • صرفه‌جویی در وقت
 • صحت و امنیت اطلاعات
 • کاربری آسان
 • خودکارسازی فرایندهای حسابداری
 • به حداقل رساندن اشتباهات
 • تهیه و ارائه گزارشات مالی
 • کاهش هزینه‌ها و…
 1. نرم افزار حسابداری محک یک نرم افزار تخصصی است و در عین حال کاربری آسانی دارد.
 2. کار با این نرم افزار نیاز به تخصص حسابداری ندارد چون تمام اسناد به طور خودکار صادر می‌شوند.
 3. به روز و نوآور است و به روزرسانی فصلی دارد.
 4. از پشتیانی منسجم و یکپارچه برخوردار است.
 5. با 15 سال سابقه، بیش از 80000 مشتری فعال دارد.
 6. از شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش (300 نماینده در سرتاسر کشور) برخوردار است.
 7. دومین شرکت مبتنی بر فناوری اطلاعات (IT) است که در حال ورود به بازار بورس و سرمایه کشور می‌باشد.
 8. بیش از 80 درصد رضایت‌مندی مشتریان جزو افتخارات مجموعه نرم افزار حسابداری محک می‌باشد.
 9. بیش از 80 درصد از مشتریان جدید ما توسط مشتریان قدیمی معرفی می‌شوند.

یکی از امتیازات نرم افزار حسابداری املاک محک سادگی در کاربری و ارائه گزارشات پیشرفته مالی به مدیران کسب و کارها، بدون داشتن دانش حسابداری می‌باشد.

در زمان ثبت معاملات کافی است کارشناس فروش را به عنوان ویزیتور قرارداد معرفی و درصد کمیسیون او را مشخص کنید.

در نرم افزار حسابداری املاک محک شما می‌توانید با دسته‌بندی کردن درآمدها از هر کدام به صورت مجزا گزارش سود و زیان را محاسبه و دریافت کنید.

در قسمت دریافت و پرداخت نرم افزار محک امکان ثبت هزینه‌ها به صورت بسیار ساده در نظر گرفته شده است و نیاز به ثبت سند حسابداری نیست.