نرم افزار حسابداری ساختمان سازی

محک پاسخگوی نیازهای اصلی صنف انبوه سازان و سازندگان ساختمان

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی محک با امکانات ویژه‌ای که برای انبوه سازان، سازندگان مسکن و ساختمان، پیمانکاران و… در نظر گرفته است می‌تواند پاسخگوی تمام نیازهای این صنوف باشد. در ادامه با ویژگی‌های اصلی نرم افزار حسابداری محک ویژه ساختمان سازی و پروژه های انبوه سازی آشنا می‌شوید.

ثبت و مدیریت هزینه محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

ثبت و مدیریت هزینه ها

با نرم افزار حسابداری ساختمان سازی محک می‌توانید کلیه هزینه‌ها و مخارج مربوط به هر پروژه، اعم از هزینه‌های پیش از مناقصه، هزینه‌های مستقیم (دستمزد عوامل و کارگران، خرید لوازم و مصالح، اجاره و استهلاک ماشین آلات و ابزار و…) و هزینه‌های غیرمستقیم را به صورت مجزا برای هر پروژه و با دقت بالا محاسبه نموده و میزان سودآوری پروژه را مشخص کنید.

انبارگردانی و کنترل موجودی

کنترل موجودی مواد و کالاها

با استفاده از نرم افزار حسابداری ساختمان سازی محک می‌توانید مانده‌های مواد و مصالحی را که در پروژه استفاده کرده‌اید به صورت مجزا در دسترس داشته باشید. ضمنا با تعریف یک انبار اصلی و استفاده از حواله انبار، موجودی کالا و مواد را در بین انبارها جابه‌جا کرده و در پایان هر پروژه با ثبت حواله برگشت کالا، موجودی کالا و مواد آن پروژه را صفر و سود و زیان واقعی را محاسبه کنید.

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی

تهیه گزارشات و صورت وضعیت

با نرم افزار حسابداری محک تهیه صورت وضعیت برای پروژه‌های متعدد در فواصل زمانی گوناگون و نیز گزارشات مختلف مثل گزارش از فازهای مختلف هر پروژه، گردش حساب‌ها، گزارش دفتر کل و ترازنامه، سود و زیان، گزارش‌گیری از عملکرد کارکنان و…  و حتی مشاهده و مقایسه نموداری هزینه‌ها و سود و زیان هر پروژه به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان امکان پذیر است.

به گزارشات معاملات فصلی نیاز دارید؟

طبق اطلاعیه اداره محترم دارایی کلیه اشخاص حقوقی، مشاغل مشمول اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده موظف به ارائه گزارشات معاملات فصلی هستند. نرم افزار حسابداری محک علاوه بر ارائه امکانات گوناگون برای هر صنف، مورد تایید اداره دارایی بوده و گزارشات فصلی را در قالب یک فایل برای بارگذاری در سامانه معاملات فصلی ارائه می‌کند.

سازمان امور مالیاتی کشور

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد نرم افزار حسابداری ساختمان سازی محک و برآورده کردن نیازهای کاری خود در این نرم افزار دارید فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی نمایند.

دریافت مشاوره رایگان برای نرم افزار حسابداری سوپر مارکت ،هایپر مارکت

دریافت رایگان دمو نرم افزار حسابداری محک ویژه انبوه سازان

نرم افزار حسابداری ویژه صنف شما

اگر فعلا نمی‌خواهید نرم افزار حسابداری را تهیه کنید لطفا مقالات زیر را مطالعه کنید.

راه اندازی سفره خانه سنتی
جواز کسب

راه اندازی سفره خانه سنتی (مزایا + معایب)

زمان مطالعه این مقاله: 6 دقیقه امروزه راه اندازی سفره خانه سنتی به دلیل سود بالا از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. در این مقاله از گروه نرم افزاری محک به بررسی مراحل راه اندازی سفره خانه می‌پردازیم.

ادامه مطلب »
راه اندازی برنج فروشی
جواز کسب

راه اندازی برنج فروشی | صفر تا 100

زمان مطالعه این مقاله: 6 دقیقه در این مقاله با نحوه راه اندازی برنج فروشی و مراحل آن آشنا خواهیم شد و به بررسی مزایا و معایب آن و نحوه دریافت پروانه کسب برنج فروشی خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب »

در مقایسه با حسابداری سنتی، استفاده از نرم افزار حسابداری مزایای زیادی دارد که از آن جمله می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • صرفه‌جویی در وقت
 • محاسبه و ثبت دقیق اطلاعات مربوط به موجودی کالا، خدمات، قراردادها، پرسنل و مشتریان
 • کاربری آسان
 • خودکارسازی فرایندهای حسابداری
 • به حداقل رساندن اشتباهات
 • تهیه و ارائه گزارشات مالی
 • کاهش هزینه‌ها و…
 1. نرم افزار حسابداری محک یک نرم افزار تخصصی است و در عین حال کاربری آسانی دارد.
 2. کار با این نرم افزار نیاز به تخصص حسابداری ندارد چون تمام اسناد به طور خودکار صادر می‌شوند.
 3. به روز و نوآور است و به روزرسانی فصلی دارد.
 4. از پشتیانی منسجم و یکپارچه برخوردار است.
 5. با 15 سال سابقه، بیش از 80000 مشتری فعال دارد.
 6. از شبکه گسترده ارائه و فروش (300 نماینده در سرتاسر کشور) بهره‌مند است.
 7. دومین شرکت مبتنی بر فناوری اطلاعات (IT) است که در حال ورود به بازار بورس و سرمایه کشور می‌باشد.
 8. بیش از 80 درصد رضایت‌مندی مشتریان، جزو افتخارات مجموعه نرم افزار حسابداری محک می‌باشد.
 9. بیش از 80 درصد از مشتریان جدید ما توسط مشتریان قدیمی معرفی می‌شوند.

در زمان تعریف پروژه، هزینه‌ها و سرفصل‌های موجودی کالا و مواد در آن پروژه ثبت می‌شود و مبنای محاسبه سود و زیان، مابه‌التفاوت هزینه‌ها و درآمد همان پروژه است.

از نظر نرم افزاری، شما می‌توانید با ثبت پروژه‌های مختلف و ارتباط فعالیت‌های خود با آن‌ها، سود و زیان هر یک را به تفکیک در نرم افزار حسابداری محک داشته باشید.

بله

با استفاده از حواله انبار بین پروژه ‌ها می‌توانید موجودی کالا و مواد را کسر و اضافه کنید.

بله

شما می‌توانید با تعریف واحدهای سازه خود و ثبت اطلاعاتی مثل متراژ، طبقه، شماره واحد، امکانات هر واحد و…اقدام به فروش یا پیش فروش واحدها، در پروژه های مختلف نمایید.