محک پاسخگوی نیازهای اصلی صنف میوه و تره بار

نرم افزار حسابداری میوه فروشی محک با امکانات ویژه ای که برای صنف میوه و تره‌ بار در نظر گرفته است می تواند پاسخگوی تمام نیازمندی های این صنف باشد. شما می توانید در ادامه با سه مورد از ویژگی های اصلی نرم افزار حسابداری محک ویژه میوه و تره بار آشنا شوید.

اتصال به ترازوهای وزنی و بارکدی

اتصال به ترازوهای وزنی و بارکدی

نرم افزار حسابداری میوه فروشی محک امکان اتصال به ترازوهای متفاوتی را به صورت وایرلس و کابلی فراهم آورده است. در صورت استفاده از ترازوهای تعریف نشده نیز می توانید با تعریف بارکد فرمولی برای هر کالا یک برچسب تهیه کنید و با آسودگی خاطر فروش خود را ثبت کنید.

امکان تعریف سبد میوه با فرمول تولید

امکان تعریف سبد میوه با فرمول تولید

شما می توانید با استفاده از قابلیت فرمول تولید نرم افزار حسابداری محک سبدهای میوه مخلوط در اندازه های مختلف را تهیه کرده و قیمت بهای تمام شده هر کدام را تعیین کنید. به این ترتیب می توانید با ارائه سبدهای میوه متنوع با قیمتی پایین سود بیشتری کسب کنید.

اتصال به دستگاه کارت خوان

اتصال به دستگاه کارت خوان

ارسال مبلغ فاکترو بر روی دستگاه کارت خوان امکانی است که چلوی ورود مبالغ اشتباه را می گیرد. همچنین رسید دریافت وجه نیز بصورت خودکار بر روی فاکتور شما ثبت می گردد. به این ترتیب ضمن نظم دادن به محاسبات حسابداری، سرعت فروش نیز بیشتر شده و خریداران در صف معطل نمی شوند.

به گزارشات معاملات فصلی نیاز دارید؟

طبق اطلاعیه اداره محترم دارایی کلیه اشخاص حقوقی، مشاغل مشمول اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده موظف به ارائه گزارشات معاملات فصلی هستند. نرم افزار حسابداری محک علاوه بر ارائه امکانات گوناگون برای هر صنف، مورد تایید اداره دارایی بوده و گزارشات فصلی را در قالب یک فایل برای بارگذاری در سامانه معاملات فصلی ارائه می کند.

سازمان امور مالیاتی کشور

مزایای نرم افزار حسابداری محک برای فروشندگان میوه و تره بار

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد نرم افزار حسابداری میوه فروشی محک و برآورده کردن نیازهای کاری خود در این نرم افزار دارید فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی نمایند.

دریافت مشاوره رایگان برای نرم افزار حسابداری سوپر مارکت ،هایپر مارکت

دریافت رایگان دمو نرم افزار حسابداری ویژه صنف میوه و تره بار

نرم افزار حسابداری ویژه صنف شما

اگر فعلا نمی‌خواهید نرم افزار حسابداری را تهیه کنید لطفا مقالات زیر را مطالعه کنید.

فروشگاه اینترنتی میوه و تره بار

چطور یک فروشگاه اینترنتی میوه و تره بار راه اندازی کنیم؟

زمان مطالعه این مقاله: 5دقیقه گسترش تعداد کاربران اینترنت و استفاده روزافزون از گوشی های هوشمند باعث شده تا ما هر روز کارهای بیشتری را از طریق اینترنت و در …

ادامه مقاله →
راه اندازی مغازه میوه و تره بار

راه اندازی یک مغازه میوه و تره بار (صفر تا صد)

زمان مطالعه این مقاله: 6دقیقه آیا تصمیم گرفته اید تا یک مغازه میوه و تره بار باز کنید؟ بازار میوه و تره بار یکی از قدیمی ترین بازارهای موجود در …

ادامه مقاله →