درخواست نمایندگی محک

باتشکر از اینکه گروه نرم افزار حسابداری محک را جهت همکاری انتخاب نموده اید شما جهت آشنایی بیشتر با انواع نمایندگی ها و مزایای همکاری با گروه نرم افزاری محک می توانید از لینک زیر استفاده نمایید یا جهت تکمیل فرم درخواست نمایندگی برروی دکمه ثبت درخواست نمایندگی کلیک نمایید.

مرکز فروش و خدمات

نمایندگی انحصاری

نمایندگی رسمی

مرکز فروش

عامل فروش

درآمد نامحدود
فروش
امنیت شغلی
آموزش فروش
دیگر آموزش ها
مزایای نمایندگی
مزایایی داشتن نمایندگی شرکت محک

مزیت های اخذ نمایندگی

مزایای همکاری با نرم افزار حسابداری محک

۱- فروش نرم افزار یکی از مشاغل جدید و بسیار پر درآمد در بسیاری از کشورهاست. در کشور ما نیز اخیرا مشتریان نرم افزاری همچون سیلی در مقابل تولیدکنندگان و فروشندگان نرم افزاری ظهور پیدا کرده اند. به طوری که هیچ سقفی برای درآمد مدیران توانمند در این حرفه وجود ندارد.

۲- کسانی که دارای روابط عمومی بالایی هستند و یا دوست دارند که روابط گسترده ای ایجاد کنند، بهترین ها خواهند بود.

۳- سیاست ها و استراتژی های اعطای نمایندگی در شرکت محک، منحصر به فرد، نماینده محور می باشد.

۴- برگزاری دوره ای همایش هایی سراسری برای نمایندگان کل کشور و ایجاد شرایطی برای رشد و بروز شدن اطلاعات نمایندگان در زمینه های مختلف فروش و بازاریابی با حضور اساتید مطرح این علوم.

۵- محصولات محک: متفاوت و قدرتمند و به اعتراف مشتریان در نظر سنجی های انجام شده فوق العاده راحت است. لذا خود محصولات می توانند مشتری های بعدی خود را به سرعت جذب نماید.

۶- ارتباط نزدیک و صمیمانه دفتر مرکزی با نمایندگان و همراهی آن ها.

۷- روش های موفق پیشنهادی برای چگونگی افزایش مشتریان بالقوه، نحوه ارائه نرم افزار، نحوه قطعی کردن فروش و دیگر مهارت های فروش که در اختیار نمایندگان جدید قرار خواهد گرفت.

۸- نمایندگانی که با انرژی فعالیت میکنند، درآمد نسبتا بالایی دارند به طوری که نمایندگان میتوانند برای ارتقای شغلی و درآمد زایی خود در این شرکت، اهداف دراز مدت تعیین کنند.

فرایند اخذ نمایندگی محک

۱- تکمیل فرم درخواست

۲- دریافت شماره پیگیری

۳- تماس برای معارفه و پیگیری فرآیندها

۴- آموزش و انتقال تجارب

۵- هدف گذاری و راهبری تحقق اهداف

سوالی دارید؟

آدرس ایمیل : Agancymanager@mahaksoft.com