محک، حامی رویداد کارآفرینی رکاد

زمان مطالعه این مقاله: 3 دقیقه

حضور جناب آقای مهندس فرزاد فرهوش رئیس هیئت مدیره محک به عنوان داور و یکی از حامیان در اختتامیه رویداد کارآفرینی رکاد

رکاد؛ رویداد کارآفرینی دانش آموزی، یـک رویـداد آموزشی-تجربی غیـرانتـفـاعـی است که از تاریخ 18 اسفند ماه به مدت سه روز در شهر مقدس مشهد برگزار گردید. هدف از این رویداد، افزایش رغبت دانش آموزان علاقه مند به کارآفرینی برای راه اندازی کسب و کار از طریق آموزش عملی است. در این حرکت اجتماعی و آموزشی مشتاقان کـارآفرینی گرد هم می آیـند تا با اشتراگ گذاری ایـده هایشـان و تشکیل تیم ها به راه اندازی مدل های کسب و کـار بپـردازند هدف از برگـزاری چنیـن بـرنامه هایـی گسترش و تشویق روحیه کارآفرینی در بین دانش آموزان است تا بتوانند فعالیتهای فوق برنامه خود را در مسیر کارآفرینی قرار دهند.رکاد ،رويدادي است كه در ان مدیران تجاری، عاشقان كارافريني،، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

فهرست مطالب

رکاد و محک (9)

جناب آقای محمد جمیل نیک اندیش یکی از مجریان و منتورهای اصلی این رویداد درباره این رویداد اعلام کردند:

رويداد كارافريني دانش اموزي ركاد با نتايجي متحير كننده به پايان رسيد و اينجانب به احترام توانمندي‌ها و قابليت‌هاي بچه‌هاي اين نسل ساعت‌ها سر تعظيم فرود آوردم.

اما عزيزاني بودند که به ركاد هيجان بيشتري دادند تا اين توانمندي‌ها بيشتر و بهتر عرضه شود و لازم دانستم تا از این بزرگواران تشکر کنم.

يكي از بزرگاني كه باعث رونق رويداد ركاد شد دوست گرانقدرم جناب اقاي مهندس چمنيان مديرعامل شركت نيان الكتريك بود. ايشان با شنيدن سطح سني رويداد كارافريني داوطلبانه خواستند تا با اهداي جوايز سكه نيم بهار ازادي به تمام اعضاي تيم اول، به رويداد و مسابقه ي كارافريني درون رويداد هيجان بيشتري بدهند.

دوست ديگرم يوسف مذهب عزيز مدير عامل نرم افزاري اموت نيز براي تيمهاي دوم و سوم رويداد جوايز نفيسي در نظر گرفتند كه به تلاشهاي بچه ها رونق و جذابيت بخشيد.

مهدي محمدي عزيز مدير عامل شركت گرين وب نيز براي منتورها و تيم برگزاركننده كه شامل دانش اموزان ستاره اي بودند هدايايي اهدا كرد تا با اينكه كار دلي و عاشقانه انجام مي دهند اما، حداقل دلگرمي ها رو براي برگزاري رويداد هاي بعدي ركاد داشته باشند.

و نهايتا دوست قديمي و گرانقدرم فرزاد فرهوش رئيس هيئت مديره ي محك نيز به هر كدام از تيمهاي برنده ابزار مديريتي براي امور مالي تيم‌ها را از محصولات شركت مشاور نرم افزار محك هديه نمود

تنها مديراني شايسته و موفق هستند كه مي توانند به مسئوليت اجتماعي خودشان در جامعه نيز بياندیشند.

رکاد و محک (7) رکاد و محک (6)

رکاد و محک (3)

و نكته ي جالبي كه در اين رويداد وجود داشت فهم بچه ها در قدرداني از حاميانشان بود. وقتي كه بچه ها اسم شركت‌هاي حامي رو به صورت دسته جمعي فرياد ميزدند و عشق و محبت دروني خودشون رو به اين برندهاي بخش خصوصي ابراز مي كردند، با خودم گفتم شايد ما آدمها وقتي كوچكتريم قدردان تريم.

جناب آقای مهندس فرهوش نیز در باره حضورشان به عنوان یکی از داوران این رویداد فرمودند:

برای بنده به شخصه افتخار بزرگی است که توانستم به عنوان داور در کنار بچه های سرزمینم باشم و از دیدن این استعدادهای درخشان بسیار خرسند شدم. شرکت محک همیشه حمایت از یک چنین رویدادهایی را وظیف خود دانسته و امیدوارم که از این رویدادها در کشورمان بیشتر داشته باشیم تا شرکت محک نیز بتواند از تعداد بیشتری از این رویدادها حمایت کند.

رکاد و محک (2) رکاد و محک (1)

برای دریافت جدید ترین مقالات، ایمیل خود را وارد کنید:

با نشر این محتوا، جامعه وبلاگ محک را گسترش دهید

محمد باقریان
محمد باقریان
باقریان هستم از سال 1386 در حوزه تجارت الکترونیک و طراحی سایت و تولید محتوا فعالیت خودم را با مدیریت چند وب سایت آموزشی شروع کردم، اکنون به صورت تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنم ، اوقات فراغتم را بیشتر با ورزش و مطالعه سپری می‌کنم.
نحوه دریافت شناسه کالا و خدمات

نحوه دریافت شناسه کالا و خدمات

زمان مطالعه این مقاله: 4 دقیقه با اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان، یکی از الزامات مهم برای کلیه مشمولین این قانون، دریافت شناسه کالا و خدمات است. شناسه کالا و خدمات یک کد 13 رقمی است که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به

اطلاعات بیشتر
معرفی کتاب پدر پول‌دار، پدر فقیر

معرفی کتاب پدر پول‌دار، پدر فقیر

زمان مطالعه این مقاله: 4 دقیقه روابط مالی و خلق ثروت یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی محسوب می‌شود؛ اما بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند، در نتیجه در مسیر درآمدزایی، سرمایه‌گذاری و مدیریت مالی زندگی خود با بن‌بست مواجه می‌شوند. متخصصان این حوزه معتقدند با

اطلاعات بیشتر
بازاریابی شبکه های اجتماعی (SMM) چیست؟ + تکنیک های کاربردی

بازاریابی شبکه های اجتماعی (SMM) چیست؟ + تکنیک های کاربردی

زمان مطالعه این مقاله: 9 دقیقه امروزه با رشد روزافزون شبکه‌های اجتماعی، تحولات قابل توجهی در روش‌ها و رویکردهای بازاریابی به وجود آمده است. بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، به عنوان یک رویکرد نوین در حوزه بازاریابی، نقش بسیار مهمی در توسعه کسب و کارها، افزایش فروش

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاهده رایگان دمو نرم افزارحسابداری