نرم افزار حسابداری لوازم آرایشی بهداشتی نرم افزار حسابداری کامپیوتر فروشی

نرم افزار حسابداری کامپیوتر فروشی محک

نرم افزار حسابداری محک ابزاری ویژه برای رفع نیازهای خاص و متفاوت صنف شما. اطلاعات بیشتر ! نرم افزار حسابداری صنف کامپیوتر

سه ابزار و ویژگی جهت پاسخ به نیازهای اساسی فعالان صنف کامپیوتر

صنف کامپیوتر و لوازم جانبی (سخت افزار/ نرم افزار)

امکان فروش با استفاده از بارکد برای کالاهایی همچون لوازم جانبی کامپیوتر که از تنوع زیادی برخوردار است فرآیند فروش این اقلام را برای فعالان این صنف تسهیل می کند. در کنار امکان فروش بارکدی، امکان فروش حسب سریال کالا نیز برای کالاهای ارزشمند و دارای گارانتی که امکان بررسی و ثبت اعتبار گارانتی آن ها حسب شماره سریال و تاریخ اعتبار آن است به سادگی در نرم افزار حسابداری کامپیوتر فروشی محک امکان پذیر است.

برای فعالانی که به ارائه خدمات پس از فروش برای اقلام کامپیوتری مشغول هستند، سامانه تعمیرات و خدمات این امکان را برای ایشان فرآهم می آورد تا در زمان دریافت کالای معیوب ثبت های مورد نیاز آن بدرستی صورت گیرد. فرآیند تخصیص به کارشناس مربوطه جهت عیب یابی، تعمیر و تخصیص کالاهای مصرفی و تعمیرات صورت گرفته (خدمات) روی کالای معیوب و تمامی موارد دیگر به سادگی قابل اعمال و مدیریت می باشد. علاوه بر موارد فوق امکان مدیریت نمایش قیمت اقلام مصرفی برای تکنسین ها نیز وجود دارد.

با استفاده از گزارشات تکمیلی در نرم افزار حسابداری کامپیوتر فروشی محک می توانید گزارشات سود کالا، اشخاص، فاکتور و یا انواع گزارشات خرید و فروش و گزارش موجودی ریالی را در فروشگاه کامپیوتری خود داشته باشید. همچنین می توانید گزارشات مختلف سیستم حسابداری خود را به صورت نموداری تبدیل کرده و آن ها را مشاهده و چاپ نمایید. با توجه به التزام واحدهای صنفی رایانه ای به ارائه گزارشات فصلی و همچنین داشتن صندوق مکانیزه فروش از طرف اداره دارایی، فعالان این صنف با استفاده از نرم افزار حسابداری محک، علاوه بر برخورداری از تمامی امکاناتی که به تسهیل فرآیند فروش و ارائه خدمات آن ها کمک می کند در زمان ارائه گزارشات مورد نظر اداره دارایی به سادگی می توانند از قسمت گزارشات نرم افزار حسابداری محک بهره مند شوند.

مزایای نرم افزار حسابداری محک برای فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی (سخت افزار و نرم افزار)

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

برای دریافت دمو رایگان نرم افزار حسابداری کامپیوتر فروشی محک و دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان شرکت لطفا فرم زیرا تکمیل کنید.

دریافت مشاوره رایگان برای نرم افزار حسابداری سوپر مارکت ،هایپر مارکت

دریافت رایگان دمو نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری ویژه صنف شما

اگر فعلا نمی‌خواهید نرم افزار حسابداری را تهیه کنید لطفا مقالات زیر را مطالعه کنید.

راهنمای صفر تا صد راه‌اندازی فروشگاه کامپیوتر (کامپیوتر فروشی)

راهنمای صفر تا صد راه‌اندازی فروشگاه کامپیوتر (کامپیوتر فروشی)

اگر به ارائه خدمات کامپیوتری علاقه‌مند هستید و دوست دارید یک فروشگاه کامپیوتری باز کنید، با ما همراه باشید. در این مطلب قصد داریم راهنمای …

ادامه مقاله →