جستجو
Close this search box.

معرفی افزونه کالر آی دی محک

افزونه کالر آی دی (CallerID) محک

قیمت : ۱,۴۸۷,۰۰۰ تومان

افزونه کالر آیدی، افزونه ای جهت مدیریت تماس های تلفنی با مشتریانی است که پیش‌تر آنها را در نرم افزار حسابداری محک تعریف نموده اید. با استفاده از افزونه کالر آی دی، در زمان تماس مشتری و قبل از پاسخ‌گویی، مشخصات فردی و خلاصه فاکتورها و وضعیت چک‌ها و حساب مشتری نمایش داده می‌شود تا بتوان با خوشامدگویی و ذکر نام او، ارتباط قوی‌تری با وی ایجاد نموده و خدمات مناسب‌تری به وی ارائه داد.

برای دریافت ویژگی‌های کامل این افزونه علاوه بر مشاهده ویدئو به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

توضیحات افزونه

افزونه کالر آی دی محک

اهمیت استفاده از کالر آیدی محک:

در واقع این روزها بحث ارتباط با مشتری و وفاداری مشتریان نقش پررنگی در رونق کسب‌وکارها دارد. مدیریت روابط با مشتریان، همیشه احتیاج به صرف هزینه‌های گزاف برای خرید نرم‌افزارهای پیچیده ندارد. شما با نصب یک افزونه بر روی نرم‌افزارهای پایه خود، همچون نرم افزار حسابداری محک می‌توانید صد در صد نیازهای خود را در مورد ارتباط بهینه با مشتری رفع کنید.

برای ارتباط بهتر با مشتری، مدیریت فاکتورها، امری مهم است. مشتریان احتیاج به دریافت سریع صورت حساب‌های خود دارند. ارائه خلاصه فاکتورها و وضعیت صورت حساب‌ها به مشتری از طریق تماس تلفنی امری است که صد در صد به اعتبار مالی شرکت شما اضافه می‌کند. در بخش فروش، ارائه مختصر و مفید مشخصات محصول و شنیدن درخواست‌های او لازم است. در بخش پشتیبانی، شنیدن مشکلات مشتری و پیگیری از جانب کارشناسان فنی از طریق تلفن حائز اهمیت است.

همه این فرایندها زمانی به صورت مفید و با هزینه کم خواهد بود که به طور سازمان‌یافته کل فرایندهای ارتباط با مشتری را درگیر کند. با استفاده از افزونه کالر آیدی محک می‌توانید فرآیند‌های طولانی تبادل اطلاعات بین اپراتورها و تماس گیرنده‌های متفرقه را کنترل کنید. همچنین با وارد کردن کد اشتراک و هدایت مشتری به بخش مورد نظرش برای پاسخگویی بهتر به رضایت همیشگی مشتری دست یابید.

علاوه بر آن با نصب افزونه کالر آیدی محک می‌توانید استقبال ویژه از تماس مشتری داشته باشید و با خوشامدگویی شخصی به او، او را به بخش مورد نظرش هدایت کنید. این امر به شدت اثر بخش خواهد بود و به وفاداری او می‌انجامد زیرا افزونه کالر آیدی محک این قابلیت را دارد که با کد شخصی مشتری و با بکار بردن نام مشتری استقبال شخصی از او کنید.

کالر آیدی محک را می توان در نرم افزارهای رستوران، تاکسی سرویس، مدیریت تماس‌ها و پیام کوتاه، مدیریت مشتری CRM، شرکت‌ها و نمایندگی‌های خدمات و پشتیبانی و کلیه مکان‌هایی که اطلاعات تماس‌گیرنده و فرآیند گفتگو برای آنها حائز اهمیت هستند مورد استفاده قرار داد.

افزونه کالر آیدی محک چطور به فرآیند مدیریت ارتباط با مشتری کمک می کند؟

کالر آیدی نرم افزار محبوبی است؛ اما چرا شما تا الان آن را نصب نکرده‌اید؟ آیا به اهمیت آن پی نبرده‌اید؟ آیا از صرف هزینه‌های گزاف برای نرم‌افزارهای بیشتر می‌ترسید؟ حتما از نرم‌افزارهای مختلف و پیچیده برای سیستم‌های شرکت خود خسته شده‌اید.

برخی از مزایای افزونه کالر آی دی محک عبارتند از:

  • امکان صدور فاکتور برای مشتری در حین مکالمه
  • امکان تعریف مشتری ناشناس در لحظه تماس
  • نمایش مانده حساب، سالروز تولد، میزان اعتبار و سابقه مشتری
  • مدیریت زمان انتظار و گروه‌بندی اپراتورها و خطوط تلفن
  • و ده ها امکان کاربردی دیگر …

افزونه کالرآیدی محک

افزونه های دیگر نرم افزار حسابداری محک