جستجو
Close this search box.

معرفی سرویس رادارا محک

سرویس رادارا محک

قیمت : ۱,۹۸۷,۰۰۰ تومان

سرویس رادارا یک موقعیت یاب چندمنظوره است. اگر می‌خواهید موقعیت آنلاین ویزیتورهایتان را رصد کنید یا اینکه برای ویزیتورهایتان موقعیت‌های مشتریان را تعیین کنید یا حتی برای ویزیتورهایتان پیام ارسال کنید، می‌توانید روی رادارا حساب کنید! رادارا برای شما طراحی شده است که بتوانید به راحتی سیستم ویزیتورهایتان را مدیریت کنید. 

برای آشنایی با ویژگی‌های کامل این سرویس شما را به خواندن ادامه این مطلب دعوت می‌کنیم.

افزونه رادارا محک

توضیحات سرویس

سرویس رادارا محک

با کمک سرویس رادارا همه چیز در کف دستان شماست!

موقعیت آنلاین ویزیتورها

با این امکان شما به راحتی می‌توانید توسط سفارشگیر همراه و اتصال آن به رادارا موقعیت هر یک از ویزیتورهایتان را دقیق روی نقشه مشاهده کنید. این قابلیت از اتلاف وقت ویزیتورها جلوگیری می‌کند و شما به راحتی می‌توانید طبق برنامه ریزی، موقعیت ویزیتورهایتان را بررسی کنید. 

همچنین، در صورتی که ویزیتور آفلاین باشد موقیعیت او قابل تفکیک است. 

آنلاین وزیتورها در رادارا محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)
مشتریان در رادارا محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

پراکندگی مشتریان

در صورت تعیین نقاط جغرافیایی برای مشتریان می‌توانید پراکندگی آن‌ها را بر روی نقشه مشاهده نمایید.

فرض کنید پراکندگی مشتریانتان را بتوانید روی یک نقشه مشاهده کنید، یعنی بدانید دقیقا مشتریانتان در کدام منطقه بیشتر و در کدام منطقه کمتر هستند. این امکان چقدر می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند؟ با استفاده از رادارا و این قابلیت می‌توانید برنامه ریزی‌های بازایابی و توسعه بازارتان را به راحتی انجام دهید. همچنین، کمک بسیار زیادی به مدیریت موقعیت ویزیتورها کرده و وقت تلف شده آن‌ها را کاهش می‌دهد.

تعیین موقعیت مشتری

با این قابلیت می‌توانید موقعیت دقیق مشتریان را روی نقشه تعیین و مشاهده کنید. تعیین موقعیت مشتری به شما کمک می‌کند تا موقعیت استراتژیک مشتریان را بررسی کرده و برنامه دقیق‌تری برای ویزیتورهایتان تدوین کنید.

موقیعیت مشتری در رادارا محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)
محدوده جغرافیایی در رادارا محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

رسم محدوده جغرافیایی

برای هر یک از ویزیتورها یک محدوده جغرافیایی ترسیم کنید تا در صورت نیاز، فقط ویزیتور در آن محدوده فعالیت داشته باشد.

این یکی از منحصر به فرد‌ترین قابلیت‌های این سرویس محسوب می‌شود. شما می‌توانید برای هر یک از ویزیتورهایتان محدوده مشخصی در نقشه تعیین کنید که فقط در آن محدوده ثبت سفارش انجام دهند و ویزیتور نمی‌تواند در خارج از محدوده تعیین شده سفارشی ثبت کند. فرض کنید شما یک محدوده خاصی را برای بازاریابی خود انتخاب کرده‌اید و نباید از آن محدوده خارج شوید. این امکان به ویزیتور شما کمک می‌کند که به راحتی محدوده‌هایی را که نباید ثبت سفارش کند شناسایی نماید.

ارسال پیام به ویزیتورها

در جهت تعامل بیشتر با ویزیتورها می‌توانید به صورت تکی یا گروهی به آن‌ها پیام ارسال کنید.

فرض کنید که نیاز دارید همین الان پیامی به تمامی ویزیتورهایتان ارسال کنید. اگر بخواهید با تلفن همراه آن‌ها تماس بگیرید، جدا از هزینه پولی تماس‌ها یا ارسال پیام، هزینه زمان فرد تماس گیرنده و زمانی که طول می‌کشد تا پیامک به دست ویزیتورها برسد، کلی هزینه‌های اضافی به کسب و کار شما تحمیل می‌کند. در حالی‌که با کمک اپلیکیشن سفارش گیر همراه و سرویس رادارا، در بستر اینترنت، در کسری از ثانیه تمامی ویزیتورهایتان پیام شما را دریافت می‌کنند.

ارسال-پیام-به-ویزیتورها-در-رادارا
تعیین-بهینه-ترین-مسیر-در-رادارا

تعیین بهینه ترین مسیر

سرپرست یا مدیر فروش می‌تواند بر اساس دستور کار ویزیتور و اولویت ویزیت، بهینه ترین مسیر را برای ویزیتور تعیین کند.

در سیستم مدیریت ویزیتورها چالشی که اکثر مدیران برای صرفه جویی در زمان و بالا بردن سطح کیفیت عملکرد ویزیتورها با آن مواجه هستند، مشخص نبودن مسیر درست و بهینه در فرایند ویزیتوری است. گاها ویزیتورها وقت زیادی را به خاطر اشتباه رفتن مسیر یا مشخص نبودن مسیر دقیق تلف می‌کنند. این قابلیت به سرپرست و مدیر فروش کمک می‌کند تا  بر اساس برنامه تعیین شده، مسیر بهینه‌تر، کوتاه‌تر و شاید خلوت‌تری برای ویزیتورها مشخص کند.

گزارش عملکرد ویزیتور

رادارا امکان گزارشگیری عملکرد یک ویزیتور از ویزیت‌های موفق و ناموفق، مسیر طی شده و میزان بهره وری هر ویزیتور را به سادگی برای شما مهیا می‌سازد.

امکان گزارشگیری از کاربردی‌ترین امکانات سرویس رادارا محسوب می‌شود، چرا که به سادگی می‌توانید از عملکرد ویزیتورها، چه ویزیت‌های موفق و چه ویزیت‌های ناموفق، با توجه به مسیرهای طی شده و میزان بهره وری هر ویزیتور به طور واضح گزارشگیری کنید و در تحلیل‌های مدیریتی خود نهایت استفاده را از این قابلیت ببرید.

گزارش-عملکرد-ویزیتور-در-رادارا
منو-تنظیمات-رادارا

منو تنظیمات

سرپرست یا مدیر فروش می‌تواند بر حسب نیاز خود و امکانات سیستم، تنظیماتی که مد نظر دارد بر روی این سرویس اعمال کند. از جمله این تنظیمات می‌توان به مدیریت مجوزها، دسترسی‌های ویزیتورها، ارسال دائمی موقعیت جغرافیایی و همین‌طور ارسال اطلاعات موقعیت مکانی اشاره کرد.

توجه!

این سرویس باید به ازای هر ویزیتور/کاربر که نیاز به  کنترل دارد خریداری شود.

استفاده از سرویس رادارا منوط به داشتن اعتبار پشتیبانی است.

این سرویس در سری عمومی قابل استفاده نمی‌باشد.

افزونه های دیگر نرم افزار حسابداری محک