دسته بندی: آموزش های محصولات

مزایای صندوق مکانیزه فروش - مزایای استفاده از صندوق مکانیزه فروش

مزایای صندوق مکانیزه فروش چیست ؟

زمان مطالعه این مقاله: 6 دقیقه مزایای صندوق مکانیزه فروش چیست ؟ در این مقاله بطور کامل صندوق مکانیزه فروش را معرفی کرده و اطلاعات ضروری پیرامون این موضوع را به مخاطبان ارائه کرده ایم. توصیه اکید ما به شما این است که مطالعه این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید

ادامه مطلب »
اتصال ترازو به نرم‌ افزار حسابداری

اتصال ترازو به نرم‌ افزار حسابداری | ارتباط دوسویه ترازوها و حسابداری فروشگاهی

زمان مطالعه این مقاله: 9 دقیقه اتصال ترازو به نرم‌ افزار حسابداری قابلیتی است که ایجاد یک سیستم حسابداری را در فروشگاه ممکن می‌سازد. در این مطلب از وبسایت محک با انجام این کار و مزایای آن آشنا می‌شویم.

ادامه مطلب »
حسابداری بیمارستان

حسابداری بیمارستان | امور مالی و حسابداری در مراکز بهداشتی و درمانی

زمان مطالعه این مقاله: 9 دقیقه حسابداری بیمارستان یکی از انواع پرکاربرد و پیچیده دانش و فن حسابداری است. روندهای حسابداری بیمارستان توسط کارمندان، حسابداران، حسابرسان و مدیران بخش امور مالی در بیمارستان‌ها انجام می‌شود.

ادامه مطلب »
نرم افزار حسابداری موسسه خیریه

حسابداری موسسه خیریه | نرم‌ افزار حسابداری موسسه خیریه چه کاربردی دارد؟

زمان مطالعه این مقاله: 7 دقیقه حسابداری مؤسسه خیریه نقش مهمی در مدیریت و کنترل امور مالی این نهادها دارد. در مؤسسه‌های خیریه مبالغ دریافتی به عنوان درآمد و مبالغ پرداختی به نیازمندان به عنوان هزینه ثبت می‌شود.

ادامه مطلب »

حسابداری فروش اقساطی چگونه است؟ | انواع روش‌های حسابداری فروش اقساطی

زمان مطالعه این مقاله: 10 دقیقه حسابداری فروش اقساطی موضوعی است که در این مقاله بصورت مفصل به آن خواهیم پرداخت. فروش اقساطی یکی از شیوه‌های فروش محصولات می‌باشد که توسط بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کار‌ها به روش‌های مختلف و طبق شرایط خاصی انجام می‌شود.

ادامه مطلب »
بهترین نرم ‌افزار حسابداری هتل

حسابداری هتل چیست؟ | بهترین نرم ‌افزار حسابداری هتل کدام است؟

زمان مطالعه این مقاله: 9 دقیقه نرم ‌افزار حسابداری هتل یک ابزار بسیار کاربردی می‎باشد که با پردازش کارآمد و سریع معاملات و همچنین ارائه راهکار‌های مناسب منجر به کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری در هتل می‌شود.

ادامه مطلب »