نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای

محک پاسخگوی نیازهای اصلی صنف پیمانکاران

نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای محک با امکانات ویژه‌ای که برای پیمانکاران عمرانی، ساختمانی، نیرو، راه‌سازی و… در نظر گرفته است می‌تواند پاسخگوی تمام نیازهای این صنف باشد. در ادامه با ویژگی‌های اصلی نرم افزار حسابداری محک ویژه پیمانکاران آشنا می‌شوید.

ثبت و مدیریت هزینه ها نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای

ثبت و مدیریت هزینه ها

با نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای محک می‌توانید کلیه هزینه‌ها و مخارج مربوط به هر پروژه، اعم از هزینه‌های پیش از مناقصه، هزینه‌های مستقیم (دستمزد عوامل و کارگران، خرید لوازم و مصالح، اجاره و استهلاک ماشین آلات و ابزار و…) و هزینه‌های غیرمستقیم را به صورت مجزا برای هر پروژه و با دقت بالا محاسبه نموده و میزان سودآوری پروژه را مشخص کنید.

انبارگردانی و کنترل موجودی

کنترل موجودی مواد و کالاها

با استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه‌ای محک می‌توانید مانده‌های مواد و کالاهایی را که در پروژه استفاده کرده‌اید به صورت مجزا در دسترس داشته باشید. ضمنا با تعریف یک انبار اصلی و استفاده از حواله انبار، موجودی کالا و مواد را در بین انبارها جابه‌جا کرده و در پایان هر پروژه با ثبت حواله برگشت کالا، موجودی کالا و مواد آن پروژه را صفر و سود و زیان واقعی را محاسبه کنید.

گزارشات و صورت وضعیت محک طعم جدیدی از حسابداری (نرم افزار حسابداری فروشگاهی،نرم افزار حسابداری شرکتی،نرم افزار حسابداری تولیدی)

تهیه گزارشات و صورت وضعیت

با نرم افزار حسابداری پیمانکاری محک تهیه صورت وضعیت برای پروژه‌های متعدد در فواصل زمانی گوناگون و نیز گزارشات مختلف مثل گزارش از فازهای مختلف هر پروژه، گردش حساب‌ها، گزارش دفتر کل و ترازنامه،  سود و زیان، گزارش‌گیری از عملکرد کارکنان و…  و حتی مشاهده و مقایسه نموداری هزینه‌ها و سود و زیان هر پروژه به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان امکان پذیر است.

به گزارشات معاملات فصلی نیاز دارید؟

طبق اطلاعیه اداره محترم دارایی کلیه اشخاص حقوقی، مشاغل مشمول اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده موظف به ارائه گزارشات معاملات فصلی هستند. نرم افزار حسابداری محک علاوه بر ارائه امکانات گوناگون برای هر صنف، مورد تایید اداره دارایی بوده و گزارشات فصلی را در قالب یک فایل برای بارگذاری در سامانه معاملات فصلی ارائه می‌کند.

سازمان امور مالیاتی کشور

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای محک و برآورده کردن نیازهای کاری خود در این نرم افزار دارید فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی نمایند.

دریافت مشاوره رایگان برای نرم افزار حسابداری سوپر مارکت ،هایپر مارکت

دریافت رایگان دمو نرم افزار حسابداری محک ویژه پیمانکاران

نرم افزار حسابداری ویژه صنف شما

اگر فعلا نمی‌خواهید نرم افزار حسابداری را تهیه کنید لطفا مقالات زیر را مطالعه کنید.

برابری عمودی چیست
آموزش های حسابداری

برابری عمودی چیست؟ | تفاوت برابری عمودی با برابری افقی

زمان مطالعه این مقاله: 4 دقیقه برابری افقی یکی از مفاهیم مهم در نظام مالیاتی است که بیان می کند کسانی که درآمد بیشتری کسب می کنند می بایست نسبت به درآمدی که دارند مالیات بپردازند.

ادامه مطلب »
محاسبه گردش موجودی کالا
آموزش های حسابداری

گردش موجودی کالا چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟

زمان مطالعه این مقاله: 7 دقیقه نسبت گردش موجودی کالا چیزهای زیادی را در مورد پیش بینی، مدیریت موجودی و تخصص فروش و بازاریابی یک شرکت نشان می‌دهد. با اهمیت و نحوه محاسبه گردش موجودی آشنا شوید.

ادامه مطلب »
اصل ثبات رویه در حسابداری
آموزش های حسابداری

اصل ثبات رویه در حسابداری چیست؟

زمان مطالعه این مقاله: 6 دقیقه اصل ثبات رویه در حسابداری بیان می‌کند که همه روش‌های حسابداری باید به طور مداوم در طول دوره جاری و آتی دنبال شوند، مگر اینکه قانون تغییری را الزامی کند.

ادامه مطلب »

در مقایسه با حسابداری سنتی، استفاده از نرم افزار حسابداری مزایای زیادی دارد که از آن جمله می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • صرفه‌جویی در وقت
 • محاسبه و ثبت دقیق اطلاعات مربوط به موجودی کالا، خدمات، قراردادها، پرسنل و مشتریان
 • کاربری آسان
 • خودکارسازی فرایندهای حسابداری
 • به حداقل رساندن اشتباهات
 • تهیه و ارائه گزارشات مالی
 • کاهش هزینه‌ها و…
 1. نرم افزار حسابداری محک یک نرم افزار تخصصی است و در عین حال کاربری آسانی دارد.
 2. کار با این نرم افزار نیاز به تخصص حسابداری ندارد چون تمام اسناد به طور خودکار صادر می‌شوند.
 3. به روز و نوآور است و به روزرسانی فصلی دارد.
 4. از پشتیانی منسجم و یکپارچه برخوردار است.
 5. با 15 سال سابقه، بیش از 80000 مشتری فعال دارد.
 6. از شبکه گسترده ارائه و فروش (300 نماینده در سرتاسر کشور) بهره‌مند است.
 7. دومین شرکت مبتنی بر فناوری اطلاعات (IT) است که در حال ورود به بازار بورس و سرمایه کشور می‌باشد.
 8. بیش از 80 درصد رضایت‌مندی مشتریان، جزو افتخارات مجموعه نرم افزار حسابداری محک می‌باشد.
 9. بیش از 80 درصد از مشتریان جدید ما توسط مشتریان قدیمی معرفی می‌شوند.

در زمان تعریف پروژه، هزینه‌ها و سرفصل‌های موجودی کالا و مواد در آن پروژه ثبت می‌شود و مبنای محاسبه سود و زیان، مابه‌التفاوت هزینه‌ها و درآمد همان پروژه است.

از نظر نرم افزاری، شما می‌توانید با ثبت پروژه‌های مختلف و ارتباط فعالیت‌های خود با آن‌ها، سود و زیان هر یک را به تفکیک در نرم افزار حسابداری محک داشته باشید.

بله

با استفاده از حواله انبار بین پروژه ‌ها می‌توانید موجودی کالا و مواد را کسر و اضافه کنید.